Błędy w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser780
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Przeczytałam, że po zmianach narzedzia nawigacyjne przeniesiono z paska akcji pod punkty badania. Niestety u mnie ich w ogole nie ma :( I bardzo utrudnia mi to grę :(
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Błędy w grze

ale uruchomiłaś tryb budowy budynków?tzn czy weszłaś tam gdzie się kupuje poszczególne budynki? Bo to wtedy pojawia się to okno ze sprzedażą i przenoszeniem budynków pod punktami rozwoju
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

Pytanie:
<pw>. Po odpowiedzi w dalszym ciągu świeci się jak nie przeczytane. Trzeba wylogować się żeby zszarzało.
-przeglądarka mozilla.
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

U mnie nowy błąd w grze.
Dostałem zadanie "wznieś budynek kultowy z wczesnego średniowiecza". Zainwestowałem 18K młotków i...zamiast zapalić mi się na zielono wykonanie polecenia dalej Świeci mi się na czerwono. ( wybudowałem targowisko).
Oj....coś programiści pogmatwali wypuszczając aktualizacje.
Buduje teraz drugie polecenie z tego zadania "wznieś budynek produkujący towary z wczesnego Średniowiecza." Zobaczymy czy przejdę dalej.- a jak nie to co mam robić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

czekac i miec nadzieje ze szybko to naprawia
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

Jak się nie uda to czy spokojnie można pominąć tą misje (przycisk przerwij)? Nie przerwę w ten sposób ciągu następnych misji?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Ja przerywałam wiele misji ale wciąż dostaje nowe także chyba nie ma to wpływu na otrzymywane następnych zdań.
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

Dziękuje Karola.
Czyli rano jak (wykonana) misja nie będzie zielona przerywam ją i przechodzę do następnej. Ale aż szkoda przerywać ciągu... no cóż...to będzie "siła wyższa"!
ps.
Staram się być wierny "starym zasadom" i unikam pokus - tak żyje się bezpieczniej -
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

Wykonanie zadania nie zostało zaakceptowane. Czyli przerywam i idę do nowego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Mam taki problem, że został mi do podbicia ostatni sektor w James. Gdy kończy się pierwsza tura ruchów to automatycznie wyskakuje błąd, 5 razy już próbowałem i nadal to samo. Staje się to już uciążliwe ponieważ stoję w miejscu i nie mogę niczego innego zrobić.
Cóż mam uczynić? Zdać się na łaskę supportu, który odpisze raz na dzień, czy czekać do następnej aktualizacji?
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Błędy w grze

Czy komuś udało się wykonać to zadanie co opisuje Rogowski?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Strach-Ja miałam to zadanie jakiś czas temu i udało mi się je ukończyć. Potem dostałam coś o wybudowaniu chyba 3 targowisk i też mi normalnie zaliczyło. Jak do tej pory żadne zadanie które akceptowałam mi się nie 'zawiesiło' :)
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Błędy w grze

Acha czyli nie ukażdego jest błąd. Dzięki Karola :).
 

DeletedUser1035

Guest
Odp: Błędy w grze

W czasie podbijania miasta(pkt walki) stwierdziłem że licznik mi już nie pokazuje wzrostu pkt walki alni na liczniku walk nie ma przyrostu. Czy wy to też macie. walki wygrywam ale pkt nie przybywa licznik pkt stanął na 68229 pkt i mimom że zdobywam sektory nie mam za to pkt. Może popełniam błąd może są ograniczania pkt .
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Błędy w grze

W czasie podbijania miasta(pkt walki) stwierdziłem że licznik mi już nie pokazuje wzrostu pkt walki alni na liczniku walk nie ma przyrostu. Czy wy to też macie. walki wygrywam ale pkt nie przybywa licznik pkt stanął na 68229 pkt i mimom że zdobywam sektory nie mam za to pkt. Może popełniam błąd może są ograniczania pkt .

A może już jesteś w innej wieży ?
 

DeletedUser1035

Guest
Odp: Błędy w grze

Przykro mi mimo napisania do suportu o błędzie nie ma żadnej reakcji. licznik z punktami dział jak chce działa przez parę chwil i znów zatrzymuje się. Innej wieży nie ma. Trudno to tylko gra a jednak chciało by się otrzymywać pkt zgodnie z opisanymi zasadami. Po to się gra. i szkoda że suport nie ma czasu ani chęci na odpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Tak ja tez załatwiłem przez negocjacje mapki koncowe zielone a poprzednia mapka z jezdzcem dalej czerwona i jak firma nie naprawi tego koncze gre fałszu nie popieram
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Zapominacie że to beta drodzy gracze i graczki :) Grajcie dalej spokojnie,ewentualnie napiszcie ticketa raz jeszcze i po prostu cierpliwie czekajcie.Wielu graczy tego brakuje obecnie,no ale grają dalej i nie marudzą za dużo:)
 

DeletedUser1035

Guest
Odp: Błędy w grze

dotyczy wpisu LocBane

Od kiedy zgłaszanie uwag strata pkt i brak możliwość grania w pełnym zakresie jest marudzeniem. Mam nadziej że nie jest to stanowisko suporta.Jak nie miałem problemów nie pisałem. a jak nie pisać "marudzić" to zlikwidować ten temat
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Błędy w grze

dotyczy wpisu LocBane

Od kiedy zgłaszanie uwag strata pkt i brak możliwość grania w pełnym zakresie jest marudzeniem. Mam nadziej że nie jest to stanowisko suporta.Jak nie miałem problemów nie pisałem. a jak nie pisać "marudzić" to zlikwidować ten temat
Spójrz na jego podpis u dołu i wszystko stanie się jasne :D :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

mam taki problem , mianowicie nie chce mi się otworzyćforum gildi, kilka krotnie czekałem sporo czasu i nic, jest taki biały prostokąt na srodku ekranu i tyle , co robić ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Odśwież stronę z grą i spróbuj jeszcze raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry