Błędy w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser780
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Odnośnie błędu z sabotażem, a raczej jego braku. Błąd ten występuje podczas ataku PvP, czyli jak się wchodzi w mapę, potem tą wieżyczkę itd. Natomiast błędu tego nie ma (przynajmniej u mnie) kiedy "atakuje się z własnego miasta", czyli z tego dolnego paska, gdzie mamy listę wszystkich sąsiadów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Odnośnie błędu z sabotażem, a raczej jego braku. Błąd ten występuje podczas ataku PvP, czyli jak się wchodzi w mapę, potem tą wieżyczkę itd. Natomiast błędu tego nie ma (przynajmniej u mnie) kiedy "atakuje się z własnego miasta", czyli z tego dolnego paska, gdzie mamy listę wszystkich sąsiadów.

Nieprawda, wszedłem z miasta i tak samo brak sabotażu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Dziwne, ja po zaatakowaniu z miasta mam opcję sabotażu i powrotu do miasta...
 

DeletedUser212

Guest
Odp: Błędy w grze

ludki nie zdrowieją ............
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Nie można przesuwać budynków - układać według swojego pomysłu. Przed aktualizacją była możliwa w zakładce gdzie teraz jest Global i Gildia... [sorry za post już znalazłem]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser836

Guest
Odp: Błędy w grze

ja również po aktualizacji mam kilka błędów
brak możliwości przesuwania budynków i ich sprzedaży
brak możliwości sabotażu po wygranej walce - chyba że zapamiętam gracza i wejdę jako odwiedzająca jego miasto
znikają mi narzędzia z produkcji po naciśnięciu ich zbiór
i wciąż musze się przelogowywać aby normalnie grać innych nie pamiętam w tej chwili a i tak troszę się nazbierało tych które utrudniają grę w znacznym stopniu
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Odp: Błędy w grze

A ja mam problem po aktualizacji, nie nalicza mi wyprodukowanego zaopatrzenia. Najczęściej dochodzi mi tylko z jednego budynku a reszta przepada, ponowne logowanie nic nie daje:/
Spotkaliście się z czymś podobnym?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Odp: Błędy w grze

ja również po aktualizacji mam kilka błędów
brak możliwości przesuwania budynków i ich sprzedaży
brak możliwości sabotażu po wygranej walce - chyba że zapamiętam gracza i wejdę jako odwiedzająca jego miasto
znikają mi narzędzia z produkcji po naciśnięciu ich zbiór
i wciąż musze się przelogowywać aby normalnie grać innych nie pamiętam w tej chwili a i tak troszę się nazbierało tych które utrudniają grę w znacznym stopniu

Przesuwanie budynków jest teraz pod punktami rozwoju jak wejdziesz w budowę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

@berberys
Żeby przesunąć lub też sprzedać budynek musisz wejść w menu budowy i wtedy po środku na samej górze pojawiają Ci się odpowiednie ikonki. Co do sabotażu - spróbuj atakować z miasta, a nie przez Wieżę. W moim przypadku działa i po ataku z miasta mam opcje sabotażu i powrotu do miasta.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Odp: Błędy w grze

A jeszcze temat drogi która otrzymała dziś nową opcje, można ją nałożyć na starą drogę ale jak się dziś bawiłam w odświeżanie chodniczków to dało się zrobić drogę na budynkach, może to błąd nie jest ale jak ktoś machnie sobie trasę przez wszystkie zakłady to będzie nieźle w plecy:)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Odp: Błędy w grze

Trochę nie ładnie się tak dublować ale przypomniało mi się coś jeszcze, głównie chodzi o gildie np wymiana na rynku miała być za darmo a nie jest. Do tego nie widać czasu jaki pozostał od poprzedniej wizyty u członka gildii, chodzi o to czy 24h minęło, występuje to tylko u sojuszników. Chyba w miarę zrozumiale napisałam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Od wczoraj nie mogę podbijać sektorów - wyskakuje non stop komunikat "błąd wewnętrzny":mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Nie zaliczyło mi zadania "Wznieś budynek kulturowy z wczesnego średniowiecza" po wybudowaniu Targowiska.
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

Pytanie -
Jak mnie pamięć nie myli Gildy zostały stworzone po to (przynajmniej na obecną chwilę gry) żeby wymiana towarów między osobami będącymi w Gildii były bez pobierania pkt rozwoju. Wymiana jednak zabiera punkt rozwoju. Zabrała koledze z Gildy który wziął ode mnie surkę.
Tylko (na obecną chwilę gry) miała być stworzona tylko po to. Bo innych korzyści nie przynosi.
Jak przynosi...niech mi ktoś powie jaką? (mowa oczywiście NA OBECNĄ CHWILĘ GRY).
Chyba jestem zacofany bo naprawdę nie widzę żadnych jej korzyści. Ta byłaby jej JEDYNA (mowa oczywiście o obecnym momencie gry i tu jest mowa jedynie o Gildzie). Inne zmiany są fajne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

jak juz to mowa o gildii a nie o gildzie

a tak wogole to radze czytac dzial ogloszenia i nie pisac glupot
"darmowy" handel pewnie bedzie ale pozniej po ktorejs nastepnej aktualizacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Witam dziś wraz z wprowadzeniem tych nowych usprawnień zauważyłem pewne błędy np" nie da się plądrować innych graczy po wygranej bitwie nie ma opcji działania już ;/

To samo jest u mnie,ta gra przestała mieć sens.Nie zbierzesz towaru to się zepsuje i nie wiadomo ile może on leżeć w budynku.
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Błędy w grze

Jak mnie pamięć nie myli Gildy zostały stworzone po to (przynajmniej na obecną chwilę gry) żeby wymiana towarów między osobami będącymi w Gildii były bez pobierania pkt rozwoju.

Myli cię.

Odnośnie plądrowania - po przelogowaniu (brak możliwości powrotu do miasta) wchodzę z powrotem ze zwykłą wizytą i jest możliwość "sabotażu". Nie w każdym przypadku i sądzę, że zależy to od PvP lub zwykłego ataku. Do momentu poprawy tego błędu jakoś można to rekompensować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

najpierw wyczysc przegladarke a jesli to nie pomoze to sprobuj na innej wyczyszczonej i dopiero wtedy pisz ze jest blad
ja nie moglem pladrowac wyczyscilem przegladarke i jest ok
 

DeletedUser881

Guest
Odp: Błędy w grze

Witam dziś wraz z wprowadzeniem tych nowych usprawnień zauważyłem pewne błędy np" nie da się plądrować innych graczy po wygranej bitwie nie ma opcji działania już ;/
Mam dokładnie to samo i jeszcze doszła utrata produkcji!!! W tym samym czasie zacząłem produkcję miodu i granitu. Po 8 godz zebrałem miód i granit ale tylko miód zapisał się w zamku:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Mam taki problem, gdy chcę wejść na forum gildii to nic się nie pokazuje tylko jest przezroczyste tło i u góry "x". Próbowałem wejść na forum z dwóch przeglądarek i efekt był taki sam. Wiecie co może być tego przyczyną?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Od wczoraj nie mogę zdobyć Sturmhohen :o Pokonałem 5 sektorów i dalej lipa;p Mapa mi się nie mieści na monitorze :) Nie widzę czy jest wyżej jeszcze jakiś sektor.Nawet jeśli jest to nie mam możliwości kliknąć;)
Poradźcie coś .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

na poczatek radze wyczyscic przegladarke i jesli to nie zadziala to sprobujcie na innej przegladarce a jesli to nie pomoze to trzeba napisac do supportu (w miescie prawy p. myszy-support)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

Wielkie dzięki SIRMIRON nie mam pojęcia dlaczego sam na to nie wpadłem :) Google Chrome pomogło ,ale przyznam ,że chyba to nie tylko wina przeglądarki. Na Firefoksie nie było widać szóstego sektora Sturmhohen ,w ogóle . A na Chromie tylko kawałeczek:pAle wystarczyło ,żeby kliknąć i zagrać :) Królowa Konstancja jest moja ,mogę produkować miedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry