Błędy w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser780
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w grze

próbowałem już killka razy i nic :/
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Błędy w grze

mam taki problem , mianowicie nie chce mi się otworzyćforum gildi, kilka krotnie czekałem sporo czasu i nic, jest taki biały prostokąt na srodku ekranu i tyle , co robić ?

Napisz zgłoszenie do nas spróbujemy pomóc
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Błędy w grze

Usuń zawartość wyszukiwania wyszukiwarki - wtedy ruszy.
 

DeletedUser840

Guest
Odp: Błędy w grze

Zadanie "Lepsze Drogi", ma jako cel "wybuduj 30 dróg utwardzonych", więc buduje Drogi Utwardzone (to te za diamenty) i ku mojemu zdziwieniu, nie zaliczało mi ich do zadania. Nie bardzo wiedziałem co o tym myśleć, aż wybudowałem przypadkiem Nierówna drogę utwardzoną, która zaliczyło.
Cel zadania wprowadza w błąd, powinno zaliczać albo oba typy dróg utwardzonych, albo jako cel mieć "wybuduj 30 Nierównych dróg utwardzonych".

Ps. mam nadzieję, ze napisałem to w dobrym dziale ;)
 

DeletedUser817

Guest
Mam taki problem, że został mi do podbicia ostatni sektor w James. Gdy kończy się pierwsza tura ruchów to automatycznie wyskakuje błąd, 5 razy już próbowałem i nadal to samo. Staje się to już uciążliwe ponieważ stoję w miejscu i nie mogę niczego innego zrobić.
Cóż mam uczynić? Zdać się na łaskę supportu, który odpisze raz na dzień, czy czekać do następnej aktualizacji?

Dołączyłam powyższe cytaty , gdyż nie widzę odpowiedzi na nie.
Ja od wczoraj męczę ostatni sektor Mons Suiry i w czwartym ruchu wyskakuje mi "BŁĄD"
CO ROBIĆ ??????
 

DeletedUser625

Guest
Kup 300 diamentów za 20 zł z VAT i użyj na prowincji :D. Jak na razie to pewnie jedyna opcja :D
 

DeletedUser1488

Guest
Lub (jeżeli nie używasz) używaj Chrome lub innej. Albo aktualizacja sterowników tudzież łącze padło. No i jeszcze rozwiązanie Guanabana
 

DeletedUser817

Guest
A może tak ktoś "KOMPETENTNY" odpowiedział by.... ???
A najlepiej zlikwidował ten błąd ...
 

DeletedUser1488

Guest
Tu nikt nie jest kompetentny my gry nie programowaliśmy to jest BETA tu błąd za błędem może się zdarzyć a więc możemy jedynie zgadywać co jest przyczyną szczególnie jeżeli mówimy od czymś co jest oddalone od nas kilkaset KM.
 

DeletedUser971

Guest
Dołączyłam powyższe cytaty , gdyż nie widzę odpowiedzi na nie.
Ja od wczoraj męczę ostatni sektor Mons Suiry i w czwartym ruchu wyskakuje mi "BŁĄD"
CO ROBIĆ ??????


Miałem ten sam problem. Wyczyść cache oraz cookies i na pewno pomoże. U mnie też w 4 turze wyskakiwał błąd. Po wyczyszczeniu wszystkiego prowincja przejęta bez żadnego problemu :).
 

DeletedUser8

Guest
Moi drodzy, to prawda, że nie jesteśmy w stanie od ręki Wam naprawić wszystkich błędów, ale czasem jednak możemy jakoś pomóc - w tym celu jednak przydałaby się odrobina współpracy z Waszej strony. Jeśli pojawił się u Was błąd w grze, to jest opcja wysłania zgłoszenia do supportu, jest dział do zgłaszania błędów, są tam opisane zasady i podstawowe działania, które mogą Wasz problem rozwiązać. Jeśli gdzieś w dziale pytań odkopujecie temat sprzed miesiąca i piszecie sobie, że coś nie działa, to niestety - raczej to naszą pracę spowolni niż przyspieszy.

Wyczyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek oraz przelogowanie się pomaga w 80% błędów z przeliczaniem punktów, ludności, wojska czy wyświetlaniem grafiki.

Zamykam ten temat, jeśli ktoś chce podyskutować o błędach - zapraszam do działu dyskusji, jeśli ktoś chce zgłosić błąd - zapraszam do działu błędów lub proszę o wysłanie zgłoszenia do supportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry