Balansowanie GvG ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Czy należy wprowadzić zmiany które zablokuja makra w grze.

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser13688

Guest
To jest nastepny trup w szafie, ktory nie chce wylez od ponad roku. Kiedys wmawiali nam, ze tematu nie ma wcale. Ze ktos ma szybkie paluszki, tylko podziwiac, jak znalezlismy przyczyne - makra, to sprawa jest "rowiazywana". Robi sie z ludzi idiotow, byleby tylko sie nie wysilic za bardzo.
 

DeletedUser15915

Guest
Suport zalatuje jak Kaśka w tańcu. Skoro gracze widzą problem i zgłaszają to suport powinien zareagować z szybkością Pendolino.
Brak reakcji skończy się tym że `makrowicze` będą walczyć przeciwko `makrowiczom` a poziom piany wzrośnie tak że na koniec balu
gracze zagłosuja nogami. Kolego w białym kołnierzyku który wysyłasz słupki do centrali reaguj i to natychmiast bo czeka Cię los petenta w pośredniaku.
 

DeletedUser7520

Guest
Pomysl swietny, jak zlikwiduja makra to nic sie nie zmieni oprocz tego, ze nie bedziecie mieli wymowek, ze przegraliscie bo "makro" :) Lenka, uwolnienie sektora pomiedzy oblegami jest proste, wystarczy dobry komputer,net i troche skilla tak samo jest z oblegami, nie zawsze sie uda uwolnic, ale coz nie jest to tak latwe jak wstawienie oblegu. Poradnika wam oczywiscie nie zrobie. Jesli nie jest mozliwe dla inno pozbycie sie go to proponuje by za kazdym razem okienko wstawienia oblezenia,uwolnienia sektora i wstawienia obrony pojawialo sie w innym miejscu (u kazdego w tym samym miejscu) wtedy problem zostanie zazegnany. Glosuje na TAK
 

DeletedUser2699

Guest
Jak się było na 1 miejscu to nic nie przeszkadzało a jak się leci w rankigu w doł to się szuka problemów .Brawo należy się spiac i grac a nie plakac
 

DeletedUser12464

Guest
Jak się było na 1 miejscu to nic nie przeszkadzało a jak się leci w rankigu w doł to się szuka problemów .Brawo należy się spiac i grac a nie plakac

Tylko wiesz, temat myszy z opcją ustawiania sekwencji akcji pojawiał się już parokrotnie na forum i zawsze brakowało jakichkolwiek większych konkluzji poza komunikatami zespołu FoE że "nie wolno". A obserwacje w GvG pozwalają przypuszczać że proceder trwa i ma się dobrze mimo oficjalnego zakazu.
 

DeletedUser

Guest
Lenka, uwolnienie sektora pomiedzy oblegami jest proste, wystarczy dobry komputer,net i troche skilla tak samo jest z oblegami, nie zawsze sie uda uwolnic, ale coz nie jest to tak latwe jak wstawienie oblegu.
Nie będę się kłócić bo to bez sensu w końcu ja wiem swoje, a Ty wiesz swoje, ale jeśli jednej osobie zawsze się udaje, a weźmy pod uwagę, że gra ma różne bugi, naprawdę różnie chodzi, wtedy jednak dobry komputer, net i troche skilla nie załatwia sprawy. ;) A jeśli załatwia to człowiek zastanawia się co sprawia takie cuda. :D
 

DeletedUser14806

Guest
Tak bo gracz ostry mysli ze makra zablokuja to boty i inne wynalazki dalej bedzie można uzywac ,palsuzki same niewystarcza zeby byc perfekcyjnym jak maszyna i jak ktoś chce takie bajki tu opowidac to nie jest odpowiedni temat:) Temat bajki , baśnie i opowiadania trzeba załozyc w innym poście , tu jest dyskusja o powaznym problemie i nadurzyciach w grze.


Ps te skille mnie bardzo zainteresowały:D Czy to coś w stylu batman , spiderman albo superman? albo moze takie umiejętnosci jak w x-man? jesli tak to zwracam honor :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13688

Guest
sektora pomiedzy oblegami jest proste, wystarczy dobry komputer,net i troche skilla tak samo jest z oblegami
Ten "skill" to zaprogramowane pare klawiszy, a udaje ci sie przez rok ponad, bo nikt po tej drugiej stronie nie chce probllemu zauwazyc. Dobrze, ze sie ujawniasz, bo te tlumaczania sa tak niewiarygodne, dla kazdego, kto w to gral, ze w koncu sie doigrasz, taka beszczelnosc skupia uwage. Takze cwaniakuj wiecej, w koncu ktos cie moze doceni i wynagrodzi odpowiednio:)
 

DeletedUser12029

Guest
Oczywiście,że trzeba. Zastanawia mnie tylko to,czemu Expy dopiero teraz z tym wychodzą i kto ich zdaniem używa tego bota. Dostaliście w ucho i teraz biegacie po forach z gorzkimi żalami,winę swojej nieporadności,zrzucając na rzekomego bota. He,he... śmieszne z was kotki.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście,że trzeba. Zastanawia mnie tylko to,czemu Expy dopiero teraz z tym wychodzą i kto ich zdaniem używa tego bota. Dostaliście w ucho i teraz biegacie po forach z gorzkimi żalami,winę swojej nieporadności,zrzucając na rzekomego bota. He,he... śmieszne z was kotki.
Mówisz, że to bot? ;) W sumie jest różnica między botem a myszką z funkcją makro. ;) Sorki - nie mogłam sobie tego darować. :)
Nie chodzi o bieganie z płaczem do mamusi, a o to, żeby grać uczciwie. ;)
 

DeletedUser12029

Guest
Mówisz, że to bot? ;) W sumie jest różnica między botem a myszką z funkcją makro. ;) Sorki - nie mogłam sobie tego darować. :)
Nie chodzi o bieganie z płaczem do mamusi, a o to, żeby grać uczciwie. ;)
Proszę cię... Jesteście ostatnią gildią na C o której można powiedzieć,że gra uczciwie. Od początku GvG używaliście klonów. nie dotrzymujecie umów i dużo by wymieniać. Weźcie na klatę porażkę i nie róbcie z siebie pośmiewiska. Co do zmian proponowych w tym temamcie,to niejednokrotnie były zgłaszane do suportu,przez członków naszej gildi. Uważasz,że sami na siebie donosimy? Plis...
 

DeletedUser14806

Guest
Zagranie typowo pokerowe , gracz widzi że karta nie idzie i stawia na ostatnie zagranie blefując:) Chdz dobrze wie ze został przejrzany i wkrótce przegra ta partie duma nie pozwala mu sie przyznac nawet przed samym sobą ze jest oszustem , niestety gracze przy tym samym stole juz wiedzą co on kombinuje i szykuja mu niemiłe rozczarowanie.

Makra boty i inne dodatki sztucznie stosowane przez graczy C powinny byc zablokowane to jest głowny postulat , obrazanie i oszukowanie ze gra sie uczciwie juz tu nic nie pomoze bo temat jest przejrzany na wylot prosze wypowiadac sie konkretami albo zamilczeć i oczekiwac na szczęsliwe rozwiązanie sprawy :)
 

DeletedUser

Guest
Nie będę już bawić się w cytowanie, ale Sanja - po pierwsze to jesteśmy w różnych gildiach, bo w tej chwili zakładam (myślę, że dobrze), iż mówisz nie o mojej gildii. ;) Ja po prostu stwierdziłam, że wypowiem się w temacie, który wydaje mi się dość ciekawy biorąc po uwagę co się dzieje w grze, a dzieje się wiele.
Po drugie droga koleżanko, bądź drogi kolego - wybacz ale nie znamy się osobiście, a avki czasem są mylące, ja niczego takiego nie powiedziałam, powiedziałam tylko, że jest faktycznie różnica, jeśli się poczuwasz do tego to już nie moja wina.
Jeśli zgłaszaliście takie sprawy, to dobrze, to się chwali, ale to jest forum i temat powstał po to, żeby szerzej omówić problem, który istnieje, a konkretniej jak mu zapobiec.
 

DeletedUser13688

Guest
Sanja pierw byla kobieta, potem facetem, teraz jest farma z galeriamiI i widze jeszcze, ze zaczela sie udzielac na forum, pewnie pisze za kogos, kto sam nie ma odwagi w temacie sie odezwac:) Co do wypowiedzi ostrego, to ja nic nie zakladalem, ale mam nadzieje, ze przynajmniej stracisz monopol, jak zrobi sie o tym glosno;)
 

DeletedUser12029

Guest
Sanja pierw byla kobieta, potem facetem, teraz jest farma z galeriamiI i widze jeszcze, ze zaczela sie udzielac na forum, pewnie pisze za kogos, kto sam nie ma odwagi w temacie sie odezwac:) Co do wypowiedzi ostrego, to ja nic nie zakladalem, ale mam nadzieje, ze przynajmniej stracisz monopol, jak zrobi sie o tym glosno;)
Zgłoś mnie to suportu za posiadanie galerii. Zaczęła się udzielać? Zaczęła? Masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? Weźcie się w garść,bo żal na was patrzeć jak się miotacie w swojej bezsilności. Pozdrawiam.
 

DeletedUser14826

Guest
Niepotrzebnie sprowadzacie dyskusję do słownych przepychanek... Nie wiem jak jest z tym procederem na innych światach, ponieważ gram tylko na C. Moja gildia nie przypadkowo ląduje z dala od waszych wojen - nie mamy szans w takich konfrontacjach i to nie tylko przez myszki makro.
Zachodzę jedynie w głowę co Sanja miał(a) na myśli pisząc, ze jesteśmy:
ostatnią gildią na C o której można powiedzieć,że gra uczciwie. Od początku GvG używaliście klonów. nie dotrzymujecie umów i dużo by wymieniać
Klonów używały wszystkie gildie, nigdy na nic z Wami się nie umawialiśmy :/ Czasem warto się zastanowić co się pisze.
Ja zagłosowałem w sondzie... choć mam ponownie wątpliwości czy support pochyli się nad tematem czy też dalej będzie udawać, że problem nie istnieje...
Pozdrawiam.
 

DeletedUser14317

Guest
Hej. Nigdy się nie wypowiadałam na tym forum, ale czytając ten temat... muszę :) Słuchajcie z tego co czytam obydwie gildie są za tym żeby to zablokować - więc po co te złośliwości??? Nerwy?? Może melisy komuś zaparzyć??? :) Słuchajcie to tylko gra i to na dodatek nudna :) dajcie na luz. pozdrawiam.
 

DeletedUser14806

Guest
Temat został załozony w celu rozwiązania problemu nie został skierowany do nikogo konkretnie , odzywa sie gracz vOSTRYv gracz sanja i zaczynaja jakies dziwne słowne przepychanki jak by bronili czegoś , zastanawiam sie co ich tak oburzyło moze maja coś na sumieniu? i dlatego tak zapalczywie piszą kompletnie nie na temat wprowadzając zamieszanie, chca sprowadzic temat na niewłasciwie tory i sprawic ze bedzie on usuniety , ale nie bedziemy sie wdawac w tą bezsensowna dyskusje z kimś kto od roku stosuje zakazane metody :) Trzeba z tym walczyc i dawac pomysły jak zablokowac tego typu oszustów a argumenty ze to jest motywowane rankingiem albo innym aspektem gry jest niczym innym jak zwykłą prowokacja dla odwrócania uwagi od powaznego problemu , gra ma byc uczciwa dla wszystkich a nie tak jak teraz ze grupa kilku no life siedzi i przy pomocy kilku trików zakłada oblęzenia , zwalnia sektory i dodaje defy w trakcie oblezenia jak atomat albo maszyna i próbują nam tu wmówic że to dobry komputer , szybki net i skille;) Tak jak by inni gracze w całym swiecie nie posiadali dobrego sprzetu internetu o prędkosci światła i niezłego refleksu. Jesli ktoś uważa ze pomysł z opoznieniem w oblezeniu nie jest najlepszy i ma własne pomysły ja walczyc z tego typu oszustwem to prosze pisac od tego jest ten temat. Dla gracza ostry i sanja proponuje załozenie tematu bajki , baśnie i opowiadania i tam mozna do woli żalić sie.
 

DeletedUser13688

Guest
Jezeli mialoby byc to opoznienie dla podlozenia armii, to proponowalbym jakis limit wprowadzic. Zeby nie zrobila sie z tego akcja "pokaż lekarzu, co masz w garażu".
 
Status
Zamknięty.
Do góry