Apocalypto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Zapomniałem o swoim temacie ;/ Przez ten natłok moich postów na forum nie ogarniam tego już :D
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy tak 'odkopują' swoje tematy... :)
Jeszcze trochę to chyba zacznę swojego szukać :D
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Pisałeś, że do Tomaszowa Mazowieckiego masz 50 km. A w którą mniej więcej stronę? Bo wychodzi na to, że być może gdzieś z moich okolic jesteś :)
 

DeletedUser

Guest
17.09.2013r. zakończyłem grę na Forge Of Empires. Od ponad 14 miesięcy dzielnie stałem na straży wysp Dinegu godnie reprezentując tamtejszą władzę i czas, by teraz władzę przejęła inna osoba równie waleczna i bezlitosna co ja :D

Dziękuję wszystkim za wspólne chwile spędzone na FoE i choć z forum póki co nie rezygnuję, bo zapewne będę wpadał lecz na pewno rzadko i przyjdzie moment, że już na stałe się usunę z działalności Forgowskiej :D

Jeszcze raz wielkie dzięki i powodzenia w podboju FoE :D
 

DeletedUser8110

Guest
Cóż się stało, że akurat tego 17.09 zakończyłeś grę ? :)
 

DeletedUser8996

Guest
Cóż się stało, że akurat tego 17.09 zakończyłeś grę ? :)

Jak to co?
Premiera GTA V ;)
Tylko los chciał, że nie mam żadnej konoli, no i sobie jeszcze poczekam
;(

HERO, na serio opuszczasz grę, dlaczego, czy może dzisiaj jest prima aprilis albo coś :p
 

DeletedUser

Guest
To nie żart ^_^ Zakończyłem grę definitywnie i data, czas nic tutaj nie miały do siebie, po prostu postanowiłem zakończyć grę z powodu przyszłych narodzin mojej córeczki (2 miesiące) tak więc trzeba zająć się przygotowaniami i opiekować się mamusią, bo niestety już zakupy, sprzątanie leży na moich barkach :p

- - - Zaktualizowano - - -

Premiera GTA V ;)

Dowiedziałem się o tym, że GTA V jest i wchodzi do sprzedaży z chatu Dinegu ^^ A wczoraj w TV widziałem reklame i też konsoli nie mam i nie zamierzam nawet w to grać :D Obecnie czasem sobie pyknę w wolnej chwili w Saints Row IV ale to na prawdę jak mam troszkę czasu wolnego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry