Apocalypto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Witam zacnie wszystkich graczy oraz naszą cudowną Administrację :) Lubię pisać ale żeby nie robić z tego lektury, których jak wiemy prawie nikt nie lubi czytać bo przecież streszczenia też są fajne ^^ Zacznę może w formie uproszczonej i tak trochę już oklepanej ale im jaśniej tym lepiej :D

Imię: Tomasz

Wiek: 25 wiosenek (w grudniu)

Zawód wyuczony: Technik Ochrony Środowiska (Technikum Drzewne i Ochrony Środowiska w Radomsku)

Praca: Wykwalifikowany Operator Maszyn Przędzalniczych w firmie Südwolle GmbH & Co. KG z siedzibą w Łodzi

Zainteresowania: Gry Strategiczno-Ekonomiczne (przeglądarkowe), CarAudio, Nowinki ze świata IT, Hardware/Software, Wspinaczka wysokogórska, Siatkówka i wiele innych mniejszych lecz też fajnych rzeczy :D


Zapraszam i zachęcam do zadawania pytań bo jak wspomniałem lubię pisać i z chęcią na wszystkie odpowiem tylko proszę by to nie były jakieś pytania Science Fiction na które i Nostradamus by nie znał odpowiedzi hehe :p


Tak więc serdecznie witam jeszcze raz :)

Z wyrazami szacunku Tomasz vel Apocalypto
 

DeletedUser1488

Guest
Możesz podać tytuły gier w jakie grywasz/łeś ale takie które naprawdę ci się spodobały.
 

DeletedUser1724

Guest
Jeżeli chodzi o przeglądarkowe to nie było ich za wiele bo jak już grałem to nie zmieniałem ich jak skarpetek ^^

1. Lord of Ultima
2. Gorwen.pl (nadal gram lecz na Urlopie jestem) - tutaj troszkę swojego wkładu w grę miałem więc temu w nią grałem choć nie bardzo przepadam za gry w stylu Ogame.
3. Vendetta.pl (polski serwer lecz niestety projekt upadł :(:( )
Typowe Online na bazie SQL-a i klienta:
- Mu Online (SoulMu, BigMu, WarOfGlory)


Jeżeli chodzi o typowe gierki SinglePlayer to podstawa:

1. Age Of Empires (All części)
2. Wolfenstein 2D (pierwsza gra w jaką grałem jeszcze za smarkacza na kompie z Niemiec na Winie 3.11 ^^), a potem już w drugą generacje z normalną grafą 3D
3. Silent Hill (Ps, Ps2)
4. Resident Evil (All części)

Było ich jeszcze sporo ale te pozycje mi najbardziej wpadały w oko i choć są to staruszki to nigdy nie powiem, że to gry do których z chęcią bym nie powrócił bo dla mnie to klasyki w które grając klimat zachowany był od początku do końca :) Bo teraz te nowości napakowane mega grafą swoją grywalność straciły w mgnieniu oka jak dla mnie :p W te gry powyżej poświęcałem sporo swojego czasu i na prawdę mi się podobały :)
 

DeletedUser

Guest
Hej :) Ja w tym roku pisałam egzamin techniczny z ochrony środowiska ^^ Już nie mogę się doczekać na wyniki...
 

DeletedUser1724

Guest
Ja to skupić się nie mogłem pisząc go :D W sumie pisałem go już jakiś czas temu i pewnie się wiele zmieniło lecz stres jaki przechodziłem w oczekiwaniu na wyniki normalnie mnie dołował.... ^^
 

DeletedUser

Guest
A jak wyglądał twój egzamin? Też miałeś praktykę pisemną w formie projektu? :) Powiem ci że ja się aż tak bardzo nie stresuję... Myślę że zacznę się stresować gdy pójdę po wyniki :)
 

DeletedUser1724

Guest
Praktykę odbywałem na oczyszczalni ścieków, a potem z tego musiałem napisać sprawozdanie w którym musiałem zawrzeć wszystkie ważne aspekty działania tej oczyszczalni czyli co, jak, gdzie, kiedy ^^ Potem też pisałem normalny test typowy z dziedziny Ochrony Środowiska :p
 

DeletedUser

Guest
Teraz wygląda to tak że pierwszy egzamin to teoria: 50 pytań z ochrony środowiska i 25 z ekonomii i przedsiębiorczości. Drugi to praktyka ale też w formie pisemnej i polega na opracowaniu projektu realizacji prac na podstawie zadania które dostajemy :)

Na oczyszczalni ścieków miałam praktyki w czasie roku szkolnego... To były najgorsze praktyki jakie miałam :-/
 

DeletedUser1724

Guest
Ulala no to faktycznie się zmieniło ale nie aż tyle ^^ No ale jakby nie patrzał troszkę lat minęło :p To w sumie tylko praktyka się zmieniła z tego co piszesz bo teorie miałem podobną tyle, że nie aż z tyloma pytaniami xD
 

DeletedUser

Guest
No troszku pytań jest :) Jak ty zdawałeś to też było tak że teorie zaliczało się od 50%? I jak wam sprawdzali praktykę? Też na procenty? :)
 

DeletedUser1724

Guest
Nie pamiętam już jaki był próg procentowy do zaliczenia teorii ale jeżeli chodzi o praktykę to musiałem napisać, a potem musiałem ją omówić, odbywało się to na zasadzie pytań zadawanych przez komisję z tego co napisałem :p A no i podstawą w ogóle do podejścia do egzaminu było okazanie karty obecności na oczyszczalni gdzie na 1 miesiąc mogłem mieć tylko 2 nieobecności w dodatku usprawiedliwione :p Po skończeniu praktyki musiałem udać się do Wójta Gminy, który podpisał i postawił pieczęć odbytej praktyki na tej karcie :p

Ps. Teraz mi się przypomniało właśnie, że miałem do wyboru tak jak ty opracować projekt bez obycia praktyki egzaminacyjnej ale wolałem oczyszczalnie bo miałem do Niej blisko więc rowerkiem śmigałem i na bieżąco bez stresu mogłem robić notatki ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gdybym miała wybierać to i tak wybrałabym projekt :) 3 godzinki pisania i po problemie ^^
 

DeletedUser1724

Guest
Ja teraz jakbym miał wybór to nie wiem co bym wybrał.... Puki co już po fakcje, a teraz praca, praca i jeszcze raz praca :p
 

DeletedUser1724

Guest
A o mnie to już wszyscy zapomnieli czy co :( Chyba focha strzele :D
 

DeletedUser1724

Guest
A czemu nie bo czuję się taki samotny :( Kurna ale upały się zbliżają i już mi pot cieknie z czoła, a tu jeszcze obiad trza ugotować ;/
 

DeletedUser

Guest
łe człek wszechstronnie uzdolniony i gotować potrafi :DD

Upały mają być jeszcze tylko w tym tyg :(
 

DeletedUser1724

Guest
Ta ostatni tydzień ostrego grzania, a potem już tylko coraz zimniej co mnie przeraża ;/ Coś mi się zdaje, że zima w tym roku przyjdzie dużo wcześniej niż w zeszłym :)
 

DeletedUser1724

Guest
Teraz to mnie może w tyłek pocałować jak już grzejniki zmieniam na wydajniejsze to może być ostra haha :D
 

DeletedUser1724

Guest
Jak to się nie da jak się da :D Wystarczy przed wyjściem odpowiednio się zakonserwować:

50ml czystej + sok z 1 cytryny + 1 pifko min 6% i już grzeje :D
 

DeletedUser1724

Guest
nosz zaraz chyba spłonę w tym mieszkaniu, a na dworze jeszcze gorzej :( RATUNKUUUUUUUU!!!!! Ja chcę już zime :D
 
Do góry