Allegro,Boty,Cheaty itd :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4682
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ale to jest dla mnie idiotyzm. Kupować max lv by szpanować.. I co potem robić ? :) Bo ja takich ludzi nie ogarniam. Kupią max lv. Np. 99lv na PL metinie. Konto poszło za 15 tyś zł . I po co to komuś ? :)
Ja mam 12 kont na sprzedaż ;-) w metinie też.
 

DeletedUser

Guest
A ja mój 95 Lv pro eq chciałem sprzedać i jakoś nie sprzedałem :p A na allegro z 5-6 razy wystawiałem ; /
Na allegro nigdy nie wystawiałem bo to jest wtopa ;-) teraz nie dość ,że każdy na każdego "nadaje" to i allegro jest nudne jak kluski z rosołem..
Ps. może cenę miałeś za dużą ?
A co do tego tematu to powiem jedno jeśli myślicie ,że ludzie wystawiają konta na allegro to się mylicie ;-)
 

DeletedUser4682

Guest
Na allegro nigdy nie wystawiałem bo to jest wtopa ;-) teraz nie dość ,że każdy na każdego "nadaje" to i allegro jest nudne jak kluski z rosołem..
Ps. może cenę miałeś za dużą ?
A co do tego tematu to powiem jedno jeśli myślicie ,że ludzie wystawiają konta na allegro to się mylicie ;-)

Zgodzę się z tym ;P Kiedyś kupiłem Konto chyba 50 lv sure bez eq(takie tam30zł) i od gościa odzemu nie miałem :p gosciu dzwonił do mnie itd. ale jak już kase wpłaciłem normalnie umarł :) A itemki kupowałem ebony +9 z bonami nawet itd. Jakoś to dochodziło :p
 

DeletedUser740

Guest
ostatnio widzialem niezly numer w "bezrobociu" ... przy pobieraniu numerku sprawdzali dowody osobiste i wpisywali nazwiska na nich...
dlaczego? bo byli ludzie co pobierali numerki i sprzedawali je innym ....
 

DeletedUser3

Guest
Sprzedaż konta, to kiepski interes głównie dla kupującego. Bo taki kupujący zapłaci, dostanie dane, zaloguje się, pogra dzień, dwa, po czym zobaczy info, że konto zostało zablokowane z powodu sprzedaży.
Mało zyskowne.
 

DeletedUser

Guest
Sprzedaż konta, to kiepski interes głównie dla kupującego. Bo taki kupujący zapłaci, dostanie dane, zaloguje się, pogra dzień, dwa, po czym zobaczy info, że konto zostało zablokowane z powodu sprzedaży.
Mało zyskowne.
czy ja wiem . O czymś takim nie trzeba gadać na lewo i prawo xD a co jeśli ci powiem ,że mi 2 osoby proponowały sprzedaż konta ? u nas też to samo się dzieje
 

DeletedUser3669

Guest
Sprzedaż konta, to kiepski interes głównie dla kupującego. Bo taki kupujący zapłaci, dostanie dane, zaloguje się, pogra dzień, dwa, po czym zobaczy info, że konto zostało zablokowane z powodu sprzedaży.
Mało zyskowne.

no tak ale kto przy zdrowych zmysłach będzie się reklamował ze sprzeda konto podając swój oryginalny nick z gry i możne jeszcze świat w którym gra ;p bo bez tych informacji chyba nie macie jak ustalić czy dane konto zostało kupione czy ktoś nie kupił sobie nowego kompa albo nie zmienił routera . :)
 

DeletedUser314

Guest
Jak by nie patrzeć, co to jest za frajda grać w grę w jakiej niema co robić bo dojściu do X etapu. ? I jeszcze za to płacić ...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jak by nie patrzeć, co to jest za frajda grać w grę w jakiej niema co robić bo dojściu do X etapu. ? I jeszcze za to płacić ...

Dla niektórych jest - taka ludzka psychika że wszystkiego się nie dowiesz i nie wszystko zrozumiesz :D
Dla mnie też to jest niepojęte ale jakbym miał sprzedać to czemu nie...
 

DeletedUser8110

Guest
Temat dość stary, ale nie uznałam żeby bylo warto założyć nowy ;)
Mimo że zazwyczaj brzydze sie spamem jaki mam na czacie globalnym dzisiaj zwróciła moją uwagę wiadomosć od jednego gracza, który pytał co grozi za korzystanie z 'hacków' (bo jego kumpel korzysta) - zagadałam do niego i oto co się dowiedziałam:

FoE.jpg

I tak się zastanawiam co z tym fantem zrobić... Nie wiem czy to faktycznie działa ani nie wiem jaki gracz z tego korzysta, więc nie bardzo mam jak to zgłosić do supportu :> A może to całkiem ściema jakaś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Boty zawsze jakieś są do każdej gry, a hacki do FoE pojawiają się sporadycznie polookaj na EN forum :>
 

DeletedUser3

Guest
Hacki, to co prawda głównie do hackowania kont graczy, ale tak, istnieją.
 

DeletedUser2509

Guest
Sprzedaż konta, to kiepski interes głównie dla kupującego. Bo taki kupujący zapłaci, dostanie dane, zaloguje się, pogra dzień, dwa, po czym zobaczy info, że konto zostało zablokowane z powodu sprzedaży.
Mało zyskowne.
Nawet nie wiesz jak wiele kont jest sprzedawanych i nikt takiego info nie zobaczył. Umiejętne sprzedanie konta jest nie do wykrycia, potwierdziło się to już w dziesiątkach gier.
 

DeletedUser314

Guest
Hacki, to co prawda głównie do hackowania kont graczy, ale tak, istnieją.

Chodziło mi np o ten co wykorzystywał dziurę co robili po kilka eventowych budynków np kilka cmentarzy na raz ;p
A nie o kradzież haseł etc
 
Do góry