Allegro,Boty,Cheaty itd :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4682
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4682

Guest
Ostrzeżenie co do "hakuw" itd do FoE. Nie bądź frajerem to nie znaczy że diamenty są drogę nie szukaj pocieszenia na "czitach" w google ;) Nie kupuj kont na Allegro itd. To wszystko fake ;) Np. NR.1NR.2. Ten sam opis :) To chyba oczywiste, że fake. Albo popularne "czity" chcesz bardzo drogie diamenty w FoE za jakiś keyloger który pobierasz ? :) Oto przykład niby "czitu" który da nam diamenty. Żeby pobrać musisz dać sie wyru.... tym murzynom przy biurkach... ;x Nic nie ma za darmo. Nawet te diamenty... Jeśli ktoś myśli, że wpisze w google "haksuy na diaxsy do forge of empires download chomikuj" i dostanie program który da mu te diamenty to jest w błędzie. Wszystkie programy to wyłudzają hasła itd. Cały keyloger skrywa się pod ładną szatą graficzną niby programu :) To tyczy też się do innych gier :) Po 1 nigdzie nie ma "czituw" do gier przeglądarkowych , są jedynie boty które za nas klikają i grają za nas :) (PRZYPOMINAM ŻE NIELEGALNE OPROGRAMOWANIE JEST WYKRYWALNE :) I NAGRADZANE PERMEM :)) Napisałem to by ustrzec nie porannych ludzi co by chcieli mieć diamenty za darmo :) Prędzej was by czarno skóry człowiek wyr... niż byście dostali diamenty z "czituw" :) Zapraszam do dyskusji na temat cheatów, botów itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Pomijając elementy związane z murzynami (miło byłoby, gdybyś to jednak nieco przerobił), to wypowiedź jest zgodną z prawdą.
Nie ma się co dać nabierać, bo z reguły kończy się to płaczem po swoim utraconym koncie.
 

DeletedUser5127

Guest
Witam... ostatni też zrobiłem temat odnośnie "darmowych ankiet" i co o tym sądzą inni gracze:p Ja wiem czym to grozi, bo mój kumpel się w to wrąbał w innej gierce z takimi ankietami i potem cały komp do czyszczenia, bo wszystkie hasła keyloger ściągnął i była **** :(
tutaj link: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=3184 :)
 

DeletedUser

Guest
Te "darmowe" ankiety to nic innego, jak wyłudzanie smsów za kilka zł. Gdyby to było takie proste, jak się wydaje... eh
 

DeletedUser5573

Guest
Warto zauważyć, że jeśli ktoś inwestuje w diamenty żywą gotówkę, to oczywiście ma po czym płakać.Ja nie wydam ani tu ani nigdzie ani $, bo to słabość, i osiągnę ile się da, a odchodząc nie będę płakać!:p
Oceniam grywalność wielu gier.
Aby nie być złośliwa, ta gra nie bije na łeb na szyje!
Pozdrawiam
venetica7.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4823

Guest
Wiadomo, że sporo syfu jest podrzucanego w takim oprogramowaniu. Co do tego, że nie ma cheatów do gier przeglądarkowych to byłbym ostrożny z takim stwierdzeniem. Są techniki pozwalające uzyskać więcej, dużo zależy od wiedzy programistów piszących aplikacje i poziomu zabezpieczeń na serwerze. Co prawda to bardziej podpada pod hacking, a raczej cracking, niż cheating, nie mniej teoretycznie takie możliwości są.
 

DeletedUser

Guest
Ech. Patrząc na ten cały syf i bajzel w internecie, to mam wrażenie, że jego prawo to zagubiony gdzieś na boku, o którym nikt nie pamięta, zbiór zer i jedynek.
Jak na moje zdanie, to powinni pomyśleć o stworzeniu Służb Porządkowych ds. cybernetyki, internetu i przestrzeni wirtualnych. Ktoś coś kręci, namierzają go i wysyłają ludzi. A później wiadomo. Przed wymiar sprawiedliwości. Jakże piękny pomysł i jakże nierealny. Ale nie od dziś wiadomo, że to co by się przydało, w jakikolwiek sposób nie ma prawa zaistnieć.
A tak to wszędzie jeden wielki busz i dziadostwo się szerzy. I tu mamy przykład (dwa, ale takie same) z allegro. Sprzedawca ten sam, opisy podobne i jeszcze w jednym bezczelnie
Konto pozostaje własnością firmy InnoGames ja sprzedaję tylko czas poświęcony grze.
Skoro konto jest własnością IG, to jakim prawem ktoś może je sprzedać? To, że napisze, że sprzedaje czas, nie zmienia żadnego faktu. Jakby sprzedawała (napisane adaiela więc to chyba ona) czas (nie wiem jakim cudem), to polegałoby to na tym, że ktoś zakłada nowe konto, zaczyna od zera i kupuje jej postępy, czyli on nagle jest w kolonialnej, a ona traci wszystko i jest na zerze.
To tak, jakbym ja ukradł zwierzę należące do państwa (dajmy na ten przykład owcę) i sprzedając ją powiedział, że nie sprzedaję owcy, ale czas potrzebny na wykradnięcie, a owca nadal jest własnością kraju. Przykład może nie do końca dobry, ale wiadomo, o co chodzi.
Tu następne przykłady 1, 2 i 3.
Dwa pierwsze przypadki dotyczą tego samego sprzedawcy. Oba konta są z Arvahallu czyli, że ktoś ma dwa konta na tym samym świecie. Dodatkowo w drugim przypadku nie wyczyszczono nazwy miasta Igorowice.
Trzeci przypadek natomiast jest tym, który mnie najbardziej zdziwił
KONTO na serwerze Brisgard !!!

Witam sprzedaję czas poświęcony na rozwój konta Forge of Empires Brisgard !!!
To w końcu chodzi o konto, czy o czas?
Dodatkowo
NIE ZAMIESZCZAM ZDJĘĆ Z OBAWY PRZED ZABLOKOWANIEM KONTA
Ale konsekwencji za złamanie prawa się nie obawia.
I co najlepsze, na obrazku widać nick PabloXXVI.
Czasem głupota ludzi mnie zaskakuje.

Drugie to ten program do hackowania. I faktycznie może hackować, ale zakładam, że nie to, o co chodziło zdesperowanemu graczowi. Jeżeli są jakieś ułatwienia do FoE, to na pewno nielegalne (pomijając diamenty zakupione za gotówkę). Ale najlepsze i najklasyczniejsze "kody" do wszystkich gier przeglądarkowych, to Alt+F4, Ctrl+Esc itp. Polecane szczególnie "nolife'om", "dzieciom NEO" i innym o wielkich ambicjach i wprost odwrotnie proporcjonalnych zdolnościach.

Jak gdzieś się mylę, to mnie poprawcie.
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy wejść na allegro i zobaczymy 3 konta na sprzedaż ;-)
Pablo jest the best xD
 

DeletedUser1724

Guest
Buhahaha ^^ Pablo nie umieścił zdjęcia z obawy o zablokowanie ... buhahahahah :D Boki zrywać :D
 

DeletedUser5573

Guest
Tak się zastanawiam, jaki jest sens kraść i sprzedawać konta w FoE?
venetica7.jpg
 

DeletedUser

Guest
Tak się zastanawiam, jaki jest sens kraść i sprzedawać konta w FoE?

to wbrew pozorom trudne pytanie :) przyczyn można się doszukiwać rozmaitych:
- chęć zysku, nawet jeśli niewielki;
- chęć sprawdzenia swoich 'możliwości';
- chęć zaimponowania rówieśnikom;
- niechęć do gier komputerowych, do internetowców, do graczy...itd.
- lub po prostu.... bo komuś się nudzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Do FoE konta może nie stoją za wysoko, ale do innych gier już tak. Przykładowo jakieś super konto do Diablo 3 kosztuje 1500 zł. Teraz myślę, że rozwiałem większość wątpliwości, co do motywów sprzedaży kont.
 

DeletedUser

Guest
Do FoE konta może nie stoją za wysoko, ale do innych gier już tak. Przykładowo jakieś super konto do Diablo 3 kosztuje 1500 zł. Teraz myślę, że rozwiałem większość wątpliwości, co do motywów sprzedaży kont.

no właśnie nie rozwiałeś :) skoro piszesz, że konta FoE nie stoją za wysoko, to przyczyn raczej nie należy się doszukiwać w chęci zysku, a gdzie indziej.... pytanie tylko gdzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Chodziło mi o chęć zysku :) Ludzie wszystko sprzedają, nawet jak coś nie ma już żadnej wartości.
Motywem w 99% będzie chęć zysku. Ten 1% zawiera się w przyczynach, które podałeś. Różni ludzie mogą mieć różne motywy, jednak z naszej perspektywy to totalny de****zm :D
 

DeletedUser1724

Guest
Nigdy nie byłem zwolennikiem tego typu zachowań jak sprzedaż konta ... Tym co w taki sposób próbują się dowartościować, to osoby pozbawione mózgu i inteligencji :) Tyle z mojej strony :p
 

DeletedUser3669

Guest
Nie potrafię sobie wyobrazić ze ktoś siedzi 3-4 tygodnie przy 1 koncie traci zdrowie , nerwy i licznik mu bije a później wpada na cudowny pomysł żeby sprzedać konto za 200 zl ;p a co do tych wyłudzeń haseł przez boty itp to z jednej strony dobrze bo ktoś sobie zarobi a ten kto używał i stracił konto na rzecz innej osoby nie ma gdzie się poskarżyć/płakać tylko musi wziąć swoja głupotę na klatę i możne to go czegoś nauczy :)
 

DeletedUser4823

Guest
Co do sprzedaży kont, to podejrzewam, że ktoś korzysta z pewnych technik, żeby mieć naraz wiele kont, konta lecą botami. Gość tylko wchodzi 3 razy dziennie, robi badania i podobne. W ten sposób można w miesiąc wyhodować z 10 kont na sprzedaż.
 

DeletedUser2632

Guest
ale jaki jest sens kupowania konta?o_O może mnie ktoś oświecić.
co to za przyjemność kupić czyjeś konto... lepiej samemu dojść do czegoś...
 

DeletedUser4823

Guest
Jak ktoś sprzedaje to są chętni. Dzieci bogatych rodziców, które chcą się pochwalić jak daleko zaszły w grze i tym podobne osoby.
 

DeletedUser

Guest
ja tam kont nie sprzedaje ale np.
w MuOnline sprzedaje kamienie i kasę ;-) zysk minimalny bo 200zł mies.
 

DeletedUser2813

Guest
Ładnie ujęte! ;)
A ja zawsze żyłam w jakimś dziwnym przekonaniu, że to jednak gra się dla zabawy. U mnie w domu jak już mówi się o (co najwyżej) sprzedawaniu itemków w jakiejś śmiesznej grze i przekonywanie ile by się na tym zarobiło i przeliczanie to na gry na ps3. I tylko mówi. No ale niestety ludzie głupieją mając pieniądze i wydawają je nie tam gdzie trzeba. Za to są i tacy, którzy z chęcią to wykorzystują. No ale cóż na to poradzisz?
Idiots, idiots everywhere!
Pozostaje się tylko pośmiać między nami na forum ;)
 

DeletedUser4682

Guest
Ale to jest dla mnie idiotyzm. Kupować max lv by szpanować.. I co potem robić ? :) Bo ja takich ludzi nie ogarniam. Kupią max lv. Np. 99lv na PL metinie. Konto poszło za 15 tyś zł . I po co to komuś ? :)
 

DeletedUser1724

Guest
Nie ogarniesz takich ludzi :D Kiedyś oglądałem Rozmowy w toku i tam był koleś co grał na symulatorach lotów i koleś tak sobie wkręcił banie, że nawet zasiadając za kompem, przestawiał telefon w "tryb samolotowy", żeby nie miał żadnych zakłóceń :D
 
Do góry