Aktualizacja forum - komentarze

bartekmod

Książę
Jakiś czas temu Messenger zaoferował "tryb nocny", obecnie ciemne kolory to przyjęta norma. Ja rozumiem że warto iść pod prąd względem ogółu jednak chyba nie w tym wypadku. Poproszę o coś ciemnego

PablooS

Zespół FoE
Moderator forum
Jakiś czas temu Messenger zaoferował "tryb nocny", obecnie ciemne kolory to przyjęta norma. Ja rozumiem że warto iść pod prąd względem ogółu jednak chyba nie w tym wypadku. Poproszę o coś ciemnego
Mi się wydaje, że oprócz przyjemniejszego korzystania ma to też zastosowanie w pobieraniu prądu przez urządzenia. Te nowsze ekrany pobierają prąd tylko dla aktualnie wyświetlanej rzeczy, co daje oszczędność.
Też wolę ciemne barwy we wszystkim i też korzystam przez to ze wspomnianego trybu nocnego. Fajnie jakby była opcja ciemniejsza tego stylu, bo ogólnie fajniejszy od poprzedniego, tylko barwy za jasne.

Azulena

Rycerz
Stare Forum było ładne a to jest brzydkie, bardzo brzydkie! Ponieważ był link do Forum dla innego języka, widzę, że to zmiana dla wszystkich. :(
F A T A L N A !!!!

Jak ktoś ma młody i zdrowy wzrok to mu wszystko jedno, później to ma już wielkie znaczenie!

Fatherland

Książę
Dla mnie jest przedziwne, że robią ten sam błąd co kiedyś przy zmianie interfejsu wiadomości w grze. Przyciemnijcie to bo idzie oślepnąć. A wieczorem w ogóle się nie chce wchodzić na forum nawet teraz.

schwimmen

Wójt
Forum o wiele brzydsze od starego według mnie. W starym należało przenieść tylko kilka przycisków w odpowiednie miejsca i było by bardziej użyteczne.