7 rocznica Forge of Empires - dyskusja

kasia2389

Arcyksiążę
Wreszcie coś dla dzieci z przedszkola. I to jeszcze w 3D, brawo.

A jesteście pewni, że ścieżki w miejscach, w których ich nie widać biegną tak jak myślicie, że biegną?
 

DeletedUser18823

Guest
Trochę z innej beczki:
7 rocznca Forge of Empires

mógłby ktoś z moderatorów to poprawić?
 

DeletedUser19452

Guest
No jest "tego" :) jakoś niedokładnie przeczytałem :p Mimo to jak dla mnie to odpowiadanie pod zadaniem - w tym samym wątku jest troche bez sensu :)
To jak szukanie różnic na obrazkach na FB gdzie jest setka tych samych odpowiedzi :)
 

hddk

Hrabia
Hi hi, konkurs jednocześnie stał się wyzwaniem dla @Robin65 , jak jeszcze jaśniej napisać, gdzie udzielać odpowiedzi :D Zostały 4 próby, przy 7 zadaniu obstawiam już instrukcję obrazkową ;) ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Mimo to jak dla mnie to odpowiadanie pod zadaniem - w tym samym wątku jest troche bez sensu :)
To jak szukanie różnic na obrazkach na FB gdzie jest setka tych samych odpowiedzi :)
Wątek z zadaniem jest tak zorganizowany, ze odpowiedź widzi tylko odpowiadający i moderatorzy. Po zakończeniu wszystkie odpowiedzi staną się widoczne.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
A czy można wrócić do pierwszego dnia
W czym problem? Jak wybierzesz "1" to otrzymasz komunikat, że ten dzień już minął ale istnieje możliwość otwarcia dnia 1 i jeśli termin nadesłania odpowiedzi nie minął to jak najbardziej można ją tam dodać.
 

DeletedUser18989

Guest
Szukanie reliktu i nagroda: Przechowajka.
Chyba się skuszę, taki rarytas :p

Tragedia...
 

DeletedUser21190

Guest
Za hiny znaleźć tego nie mogę. Nawet nie do końca wiem jak to wygląda. To zwyczajny relikt? I jest na stronie, na zdjęciu, czy na marginesie. Przeszukałam dwa razy i stwierdzam, że chyba jestem ślepa.
 

DeletedUser21324

Guest
Patrzałem nawet na każdej zakładce daty ostatni edytowań myśląc, że pewnie dodali to ostatnio, na dniach. Znalazłem dwie takie strony jedna to np. "Turnieje PVP" jednak lipa, trzeba szukać dalej.
 

DeletedUser21392

Guest
hejka , wiecie o co chodzi w 4 dniu? dopiero zaczelam grac i nie bardzo
 

DeletedUser

Guest
Relikt jest jadeitowy i jest schowany w "spoilerze".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21082

Guest
nie wiem chyba ułomny jestem ja tam tez nigdzie tego nie widze :D
 
Do góry