7 rocznica Forge of Empires - dyskusja

beniosz

Szlachcic zagrodowy
A ja gram na dwóch serwerach, na H Bonus wskoczył, a na D (no cóż nazwa serwera podpowiada...)
Pojawiła się informacja o otrzymanym bonusie... przeskoczyło do okna i nic się nie pojawiło...
 

hddk

Hrabia
A ja gram na dwóch serwerach, na H Bonus wskoczył, a na D (no cóż nazwa serwera podpowiada...)
Pojawiła się informacja o otrzymanym bonusie... przeskoczyło do okna i nic się nie pojawiło...

U mnie to samo, na E mam bonus, a na F nie, choć było info. Może z bonusem jest tak jak z darmową walutą eventową w mailach, działa tylko na pierwszym serwerze na który się zaloguje?
 

DeletedUser18935

Guest
A ja gram na dwóch serwerach, na H Bonus wskoczył, a na D (no cóż nazwa serwera podpowiada...)
Pojawiła się informacja o otrzymanym bonusie... przeskoczyło do okna i nic się nie pojawiło...
Fakt tez gram na dwoch swiatach, jak narazie tylko na jednym wskoczyl.
 

DeletedUser18808

Guest
A ja gram na dwóch serwerach, na H Bonus wskoczył, a na D (no cóż nazwa serwera podpowiada...)
Pojawiła się informacja o otrzymanym bonusie... przeskoczyło do okna i nic się nie pojawiło...

U mnie to samo, na E mam bonus, a na F nie, choć było info. Może z bonusem jest tak jak z darmową walutą eventową w mailach, działa tylko na pierwszym serwerze na który się zaloguje?

Fakt tez gram na dwoch swiatach, jak narazie tylko na jednym wskoczyl.

U mnie tez tylko na jednym swiecie wyskoczyl

Jest info:

UWAGA: Bonusy pojawią się tylko na jednym świecie.

Źródło: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/dzien-2.16832/
 

DeletedUser20205

Guest
Brawo!
O bonusach trąbią od północy, a włączają po zakończeniu eventu (o 10:30). Jakby nie można było podać informacji, kiedy najwcześniej będą włączone.

Do tego dostaliśmy je tylko na jednym świecie. Też brawo! Nie można było podać informacji, że bonusy będą tylko na jednym świecie? W połączeniu z brakiem informacji o godzinie, większość graczy grających na kilku światach otrzyma je w przypadkowym momencie.
 

DeletedUser18935

Guest
Brawo!
O bonusach trąbią od północy, a włączają po zakończeniu eventu (o 10:30). Jakby nie można było podać informacji, kiedy najwcześniej będą włączone.

Do tego dostaliśmy je tylko na jednym świecie. Też brawo! Nie można było podać informacji, że bonusy będą tylko na jednym świecie? W połączeniu z brakiem informacji o godzinie, większość graczy grających na kilku światach otrzyma je w przypadkowym momencie.
Brak informacji skazuje nas na losowe przyznanie bonusów. Tak nie powinno być. Czy to aż tak dużo przyznać je na drugim świecie dla grających podwójnie.
 

DeletedUser20846

Guest
Lecą w kulki hardo nie podając pełnych informacji... Zamiast napisać, że bonus będzie dostępny na jednym świecie czyli na pierwszym na który się zalogujemy. Tak samo z tymi bonusami, powinny być dostępne od 00:00, a wchodzą dopiero o 10:30 po zakończonym evencie i to nie na 24h tylko na 23h, typowe chamskie zagrywki Inno, do których trzeba zacząć się przyzwyczajać. Mnie jako świeżemu graczowi( gram od 20 stycznia) daje to dobitnie do zrozumienia, że deweloperzy mają graczy za durni.
 

DeletedUser20713

Guest
Lecą w kulki hardo nie podając pełnych informacji... Zamiast napisać, że bonus będzie dostępny na jednym świecie czyli na pierwszym na który się zalogujemy. Tak samo z tymi bonusami, powinny być dostępne od 00:00, a wchodzą dopiero o 10:30 po zakończonym evencie i to nie na 24h tylko na 23h, typowe chamskie zagrywki Inno, do których trzeba zacząć się przyzwyczajać. Mnie jako świeżemu graczowi( gram od 20 stycznia) daje to dobitnie do zrozumienia, że deweloperzy mają graczy za durni.
Dodali informację, że tyko na jednym świecie, tak po fakcie, ale to tak samo jak ze wszystkimi znakami typu "nie dotykaj", są ustawiane zawsze po fakcie bo kto by się spodziewał, że jakiś debil może dotykać np. płotu pod napięciem xd, a w tym przypadku nie zakłada się, że gracze grają na więcej niż jednym świecie więc dodali to po tym jak jakieś marudy zaczęły suszyć im głowy, że czemu niby nie ma xd, jeżeli chodzi o dostępność to raczej bym powiedział, że byłoby to coś koło 8 nie 24, ale w pełni zrozumiałe jest to, że chcieli poczekać na koniec eventu, a ty tak czy siak masz je na te 24h więc nie ma o co marudzić, nie ma tu żadnych chamskich zagrywek, a wręcz przeciwnie gra jest bardzo przyjazna dla gracza i zgaduję że takowych nigdy nie widziałeś
 

DeletedUser20973

Guest
szkoda że dopiero od tego roku z Wami jestem - fajna gierka, za następne siedem lat będę mniej słyszał, będę mniej widział ale dobrej zabawy nie odpuszczę.Sugestie ? Proszę o więcej i częściej eventy by ludzie którzy codziennie w tą grę grają jeszcze więcej z niej zadowolenia czerpać mogli. Pozdrawiam wszystkich :)
 

DeletedUser16965

Guest
images
sto lat i tysiąca pomysłów na grę, w tym tych kilku naprawdę potrzebnych :)
 
Do góry