3 Ulubione Gry

  • Rozpoczynający wątek Buka123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
1. Baldur's Gate I i II - grałam niezliczoną ilość razy, historia jest bardzo wciągająca, świat jest ogromny, ponadto można ściągnąć mnóstwo modków, które bardzo wpływają na grę - począwszy od usprawnień technicznych, przez nowych bohaterów, po kreatywne i ciekawe zadania.
2. Planescape: Torment - kto nie grał, ten niech żałuje :) Więcej jest tutaj dialogów niż walki, ale rozmowy są tak intrygujące, że warto przeboleć kiepska grafikę i się skusić.
3. The Fantastic Adventures of Dizzy - stara gierka na Pegasusa, w którą grałam z całą rodziną przez pół dzieciństwa, a i teraz czasem siadamy przed telewizorem i próbujemy ją przejść :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Hym

Zacznę od klasyki:
Seria GTA nie muszę chyba uzasadniać.
Medal of Honor, nie wiem jak teraz się w to gra ale do dziś pamiętam misje z krzyżakami i psami!
Halo, tutaj podobała mi sie fabuła jak i spoglądanie na nią z kilku perspektyw:)
DreamFall, piękna gra...
TimeSplitters, bardzo mi się podobała wersja na multi! I te wszystkie gagi z małpami itd
Manhunt, gra która złamała dla mnie tabu brutalności w grach.
Hitman, możliwość wybrania jak chce sie grać kiler czy po cichu, a do tego kto nie lubi kodu kreskowego;)
Prince of Persia: The Sands of Time, fabuła! Fabuła! Widoki! Skakanie! Rozbieranie się księcia:p
Wiedźmin, trzeba szanować bo nasze i ŚWIETNE
Jedne z pierwszych Residentów, Silentów gry o trupach zawsze dobre na wieczór.
Tekken chyba nie ma lepszej naparzanki na multi:)

Wszystkie strategie jak i RPG uznane za kultowe HoMM III, Gothic, Warkraft, Simsy ;)

Nie były to 3 gry ale dla mnie nie da się wybrać 3...
 

DeletedUser8507

Guest
1.Seria Call of Duty, WSZYSTKIE części... prawie... bez black opsów, Zacne kampanie mają
2. Batlefield 3 <-Zacny multiplayer bardziej rozbudowany niż w CoD, ale kampania słaba
3.... Hymmm... Tu nie wiem co wstawić bo raz gram w coś a raz w jeszcze coś innego...
 

DeletedUser10568

Guest
1.Emergency wszystkie wersje
2.Forge of Empires
3.Minecraft
4.Need for speed most wanted
5.The Sims 3 wszystkie dodatki
6.Lego Przygoda (to gra nie film bo wyprodukowali grę)
 

DeletedUser9101

Guest
1. Assassins Creed IV (najlepszy multiplayer ever!)
2. Forge of Empires - najlepsza na przeglądarki gra ever.
3. Stare Castlevanie, niewiele z nich pamiętam, co nie zmienia faktu, że były genialne.
 

DeletedUser

Guest
TOP 7:
Seria Civilization od 3: Civ3 to była bodajże moja trzecia gra i pierwsza, w którą gram do dziś.
Heroes: Oczywiście trójka najlepsza (moja ulubiona frakcja to Loch, a także Forteca (magowie, gremliny, etc.)), ale lubię też czwórkę, a ostatnio spodobała mi się szóstka (naprawdę dobrze zrobiona (sposób prowadzenia bitwy, etc.), ma świetny klimat i grafikę w przeciwieństwie do piątki). Trochę mało ras, bo tylko 6.
Elder Scrolls: Morrowind to dzieło sztuki, genialna gra, co tu dużo mówić. Skyrim też dobre.
Dawn Of War: moim zdaniem najlepszy RTS.
Bitwa O Śródziemie 2.
Rise Of Legends: Szacunek za oryginalność i za starożytnych kosmitów rodem z Dänikena, aż się wzruszyłem.
Spore: zabawa w ewolucję, coś dla kreatywnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1.Sword of the Stars 1 + dodatki
2.Cała seria Dead Space.
3.Seria Mechwarrior
4.Seria Halo
5.Divinity II DKS
 

DeletedUser

Guest
Moje obecne TOP 3 pomimo, że mógłbym o wiele więcej tytułów wymienić.

1. Guild Wars 2 - niezależnie ile zrobię przerwy zawsze wracam do niej z radością.
2. Borderlands 2 - połączenie humoru, rpg do tego co-op - idealny tytuł do pogrania z znajomymi (obecnie czekam na Borderlands Pre-Sequel, który prawdopodobnie zajmie to miejsce).
3. Terraria - dobra do gry z znajomymi czy samemu, updaty wychodzą co jakiś czas dając kolejne długie godziny grania.
 

DeletedUser10568

Guest
1. FoE
2. Emergency 1,2,3,4,2012,2013,2014,5
3. The Sims 3
4. NFSMW (2005)
5. Różne inne gry :) :) :) :) :)
6. GTA 4,5
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
1. brydż
2. szachy
3. siatkówka
i badminton w bezwietrzną pogodę :p
 
Do góry