Wyniki wyszukiwania

  1. Wersja 1.280 - komentarze

    Podsumowując - format gry dla starych graczy się wypalił, więc trzeba trochę przypudrować trupa i wycisnąć na koniec jak najwięcej kasy.
  2. Event rocznicowy 2024 - dyskusja

    Baron zabalował i język mu się plącze. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze/lenistwo. No i jest to też dowód na powolną agonię FOE - bo o ile idiotyczne parametry budynków i dziwne ruchy Inno można jakoś sobie "wytłumaczyć" to brak poprawnego tłumaczenia jest po prostu olewaniem...
  3. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Wedle INNO do rozszerzeń terenów w głównym mieście. Kiedyś tam....albo i nie...
  4. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Opinie będą rozbieżne (i dobrze). Dla mnie jednak to muł, dno i kicha do n-tej potęgi. Budowanie w kółko osad? Spędzanie dodatkowych x godzin na następnej osadzie kulturowej? Naprawdę? Ręce i inne części ciała opadają. Bye, bye.
  5. Butelki 100/200/300 do niebieskich statsów

    Nie widziałem, nie słyszałem.
  6. [Walki] GPC - pakiet wsparcia jako nagroda

    Jako rzeczesz - dla niektórych to zbędna nagroda (mam pełno tego badziewia w inwentarzu) ale niektórym się przyda, więc jestem na tak (masówka byłaby lepsza).
  7. Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

    Strzała była przed Big Bang, będzie i po zakończeniu Wszechświata. Taka jej uroda.
  8. Wersja 1.275 - komentarze

    Każdy gra jak chce (bo nie ma jedynej słusznej linii) ale jest też prawdą, że gra wymusza pewne zachowania. Weszły pierdółki a skoro są zbyt dobre by z nich nie korzystać to tak jak przedmówcy przeprosiłem się z dziadkami. Używam masowej motywacji przed zbiorami, jak wiem że mnie nie będzie to...
  9. [Eventy] Dodatkowa zmiana (płatna) Nagrody dnia w eventach.

    Dałem na tak. Przymusu nie ma a kto poluje na daną nagrodę to się może skusi na chwałę swojego miasta i radość Inno (czyli ogólnie na plus).
  10. [Perły Architektury] Nowe Alcatraz

    Tak jak poprzednicy. Mozesz produkować takie wojsko jakie chcesz, więc pomysł chybiony.
  11. [Inne] Złoto na PR, większy limit

    Jak zrobisz porządek z zerami to bonus nie będzie przerysowany...
  12. Zima 2023 - komentarze

    Z jednej strony grzeczność wymaga udzielenia odpowiedzi a z drugiej strony rozum mówi aby nie kopać się z koniem. Rozum wygrał. EOT.
  13. Zima 2023 - komentarze

    Łopatologicznie. Nie pytałem się o cel, został już wybrany. Czytaj ze zrozumieniem i nie uszczęśliwiaj innych na siłę. Jak ktoś będzie chciał rady to o nią poprosi. A czy mój cel jest potrzebny czy nie to tylko moja sprawa, nie forumowych mądrali. To niech Cię śmieszy, ale zajmij się swoją grą...
  14. Zima 2023 - komentarze

    Chcę a nie muszę. Ponawiam pytanie - po co zamieściłeś ten post? To, że w lesie rosną drzewa nie jest tajemnicą.
  15. Zima 2023 - komentarze

    Nie rozumiem co chciałeś przekazać, piszesz przecież o rzeczy oczywistej......
  16. Zima 2023 - komentarze

    Cele na początku gry a pod koniec są zupełnie inne. Minęło 11 lat i szczerze mówiąc gra już mnie niebotycznie nudzi. Ponieważ jednak zawsze lubię mieć jakiś cel postanowiłem, że zastanowię się nad końcem gry gdy osiągnę 5000% ataku i 3500% obrony. Dzięki "szczodrości" Inno będzie to szybciej...
  17. Zaniedbane elementy gry

    Ech, znowu jedna z tych "dobrych" rad. Może jednak warto poprawić niepotrzebne/źle funkcjonujące parametry gry?
  18. [Inne] Dodanie reklam do stałych elementów gry.

    Po 10 latach w grze zastanawiam się czy zrezygnować jutro czy pojutrze...(siła przyzwyczajenia jest potężna:-P). Reklamy szybko by rozwiązały ten mój "dylemat"......
  19. Halloween 2023 - komentarze

    Coś zdecydowanie źle robisz. Pojawia się główny boss - zmieniasz kartę na thief. Używasz. Zbierasz złote klucze i resztę fantów. Walczysz z głównym bossem. Jak wygrasz to znowu zbierasz nagrody
  20. Poziom "dyskusji" na polskim forum

    Nie wylewajmy dziecka z kąpielą. Forum idealne nie jest, jest sporo złośliwości czy agresji ale jest również dużo konstruktywnych opinii i rad. Czyli (niestety) życie.... P.S. Ryba psuje się od głowy
Do góry