Wyniki wyszukiwania

  1. cmentarz

    czy zestawem do renowacji można podnieść poziom cmentarza? - nie uczestniczyłem w jednym z eventów halloweenowych i mój cmentarz jest o 1 poziom niżej niż mógłby być a chciałbym w nadchodzącym evencie mieć aktualny
  2. Liczebność sąsiadów

    Czy jest jakaś reguła ustalająca ilość sąsiadów? - zazwyczaj bywa ok. 80 natomiast dzisiaj rano stwierdziłem, że mam 44 sąsiadów... Dla początkującego gracza motywującego dla monet i planów pereł gildian, znajomych i sąsiadów to trochę mało i po części nie sprawiedliwie w stosunku do graczy...
  3. mantowa

    gdzie podział się megalider Dinegu - miał setki miliardów punktów i nagle zrezygnował? a może support zrezygnował z jego uczestnictwa w grze? ;)
  4. plany z motywacji

    od 3 dni w ramach motywacji klikam w budynki z nowej epoki i nic - ani jednego planu - a kliknięć naliczyłem 108... czyżby jakieś embargo - a może FoE czeka że wreszcie "dam sobie spokój" i kupię diamenty za które kupię plany nowej perły? macie podobnie?
  5. "żale z bety"

    Wątek dla graczy mających tzw. żale do funkcjonowania gry na serwerze beta. Geneza powstania w/w wątku to: 1. skasowanie nowej perły na w/w serwerze - bo plany do niej to był błąd programistów 2. krytyka zamieszczania komentarzy po w/w zdarzeniu w wątku "co w trawie piszczy" ze strony...
  6. PR z perełek powyżej 10 lvl

    Co stanie się z punktami rozwoju zebranymi z perły dającej taki bonus (np. Cape Canaveral) gdy: - gracz ma "na liczniku godzinowym" 9 PR a perła daje np. 15 PR bo jest na 15 lvl'u? - gracz ma "czysty licznik"?
  7. Stopnie trudności eventów

    Proponuję wprowadzenie stopni trudności eventów - ujednolicony stopień trudności może drażnić swoją łatwością graczy zaawansowanych 1. gracze mogą wybrać stopień trudności na początku eventu, np. łatwy, trudny, ekstremalny 2. nagrody zależą od stopnia trudności wybranego eventu Gracze...
  8. Rezygnacja z gry

    Gram ponad 2 lata, zgromadziłem sporo monet, towarów i paczek z PR. Muszę rozstać się z grą ale nie chcę aby to co zebrałem przepadło - chcę to przeznaczyć na pomoc graczom z gildii. Towary wymieniam aż zostanie mi kilka z najniższej epoki, sprzedaję budynki a zgromadzone pieniądze przeznaczam...
  9. Problematyczny Regulamin

    Dzisiaj w związku z zablokowaniem kont "za push" poczytałem ponownie i bardzo skrupulatnie Regulamin i cóż stwierdziłem: I. 1.1 Każdy gracz może posiadać jedno konto na danym świecie gry. - może ale nie daj boże aby pozwolił kiedykolwiek na to by gracz posiadający konta na wielu światach wpadł...
  10. Cenzura

    Pozwoliłem sobie ostatnio na kilka krytycznych uwag na temat niedomagań gry - umieściłem je w wątku dotyczącym wersji 1.25. O godz. 12:25 chciałem pograć i: http://screenshooter.net/4788693/phnqdww
  11. Ranking medalistów

    Jak to możliwe?!?!? http://screenshooter.net/3392653/ytnkjiq - 2 walki i tyle medali???
  12. Zmiana czasów produkcji

    Ostatnio mam problem z terminami zbierania wyprodukowanych towarów i pomyślałem, że może nie tylko ja tak mam... Czy byłaby możliwość wprowadzenia czasu "12 godzin" zamiast np. 5 lub 15 minut - zwłaszcza dla budynków z wyższych epok?
  13. Zmiana czasu na letni

    Nie wiem jak inni gracze ale wystawiam mega minus dla programistów za nie uwzględnienie zmiany czasu w czasach oczekiwania na realizację zadań, zbiory z budynków. Miałem ustawiony harmonogram zaczynający się o 6:45 i kończący o 22:45. Po zmianie czasu dzisiaj rano okazało się, że muszę...
  14. Premie z perełek

    Mam bazylikę św. Marka, która ma dawać +100% przy zbiorach monet. Okazuje się, że tak nie jest ;< Przy zbiorze monet z ratusza i z katedry Akwizgrańskiej dostaję normalną ilość monet - +100% tylko dotyczy domków. Kolejne małe oszustwo czy niedopatrzenie ;)
  15. punkty rozwoju zainwestowane w "perły"

    punkty rozwoju zainwestowane w &quot;perły&quot; Zainwestowałem sporą ilość punktów rozwoju w "perły" współtowarzyszy w gildii. Przed zakończeniem etapu rozwoju tych budynków przeniosłem się do innej gildii. Jeśli zajmę punktowane miejsce w momencie zakończenia rozwoju tamtych perełek to czy na...
Do góry