plany z motywacji

wuen

Hrabia
od 3 dni w ramach motywacji klikam w budynki z nowej epoki i nic - ani jednego planu - a kliknięć naliczyłem 108...
czyżby jakieś embargo - a może FoE czeka że wreszcie "dam sobie spokój" i kupię diamenty za które kupię plany nowej perły?
macie podobnie?
 

DeletedUser6586

Guest
Motywuję prawie codziennie gildię, znajomych, a ostatnio nawet sąsiadów i choć specjalnie nie poluję na plany nowej perły, to jednak trochę kliknięć już poszło na budynki epoki jutra i jak do tej pory 1 plan posiadam, czyli słabiutko.
 

wuen

Hrabia
roba - codziennie wypadają plany nowej perły czy codziennie jakieś plany?
bo u mnie dotychczas tez wypadały - ale od momentu gdy klikam tylko w budynki z epoki jutra - ani jednego...
 

Fatherland

Książę
w mojej perle z epoki jutra na A nie ma embarga więc zapraszam po plany :p
a poważniej, to plany wpadają u mnie tak samo jak do tej pory (nie zauważyłem zmiany), natomiast z nowej perły dostałem dwa razy (z qestu i z gwiazdek) ale też nie klikam ciągle konkretnych budynków z epoki jutra bo perła już u mnie stoi
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja z automatu klikam, w pierwszy dzień dostałam 2 plany perły, dzień spokoju i znów 2 plany.
Mniej wiecej taka stała u mnie panuje, ale mam sporo do poklikania ;)
 

Fatherland

Książę
to mało.., zrób ze 200 i wtedy oceń (sąsiedzi, znajomi, Gildiia jeśli masz) - plany jak wpadają to 3-5 razy w serii dziennej przy trzech listach pełnych raz na kilka dni, czyli czasem może być dzień bez planu nawet na trzy listy 200 osób

- - - Zaktualizowano - - -

poza tym nowa epoka jest dopiero od wtorku więc nie myśl że będziesz miał już pełno planów z nowej perly (jak nie masz jeszcze żadnego to masz pecha) ja sam ledwo parę dni temu postawiłem ją, masz więc czas a jak się spieszy Tobie no to musisz wbić do perły i wziąć 1 plan na odkrycie technologii tej perły i resztę za diaxy kupić, a wcześniej uzbierać towary, no tak to działa jak chce się szybko i od razu...
 

DeletedUser625

Guest
Ja od początku epoki motywuję Gildię, sąsiadów i znajomych z epoki jutra (oczywiście ich budynki jutra) i zdobyłem tylko 1 plan. Kliknięcia można policzyć w setkach.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wiecie ze to jest losowanie... Ja zdobyłam 5 planów z motywacji i jeden dubel do tego, potem wsparłam z 3 perły i jeden kupiłam. Jakimś cudem nie dublował mi się tego za wiele :)

Ale sytuacja była troszkę inna bo chciałam kupić nawet 3 plany ale czekałam ze względu na surowce i dozbierałam mimochodem;)
 

DeletedUser8110

Guest
Chyba w żadnym innym przypadku losowość FoE nie irytuje Graczy tak bardzo, jak przy wypadaniu planów... ;) Wszystko niestety zależy od szczęścia...
 

wuen

Hrabia
Nie wierzę w szczęście tam gdzie ktoś ma wgląd do ustawień programu i wie kto komu ile razy co kliknął ;)
* przykład - push pereł

p.s.
rano 150-kliknięcie dało plan nowej perły :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8110

Guest
Wuen, jedynie programiści mają dostęp do ustawień częstotliwości wypadania planów Pereł :) I nic w tej kwestii już od dłuższego czasu nie było zmieniane, więc nie ma co tworzyć teori spiskowych ;)
 

wuen

Hrabia
ja nie tworzę żadnej teorii - ja utwierdzam się w przekonaniu, że tak jest ;)
- skoro "programiści z FoE" mają możliwość ustawienia częstotliwości to na pewno też mają możliwość takiego ustawienia, aby uwzględniało ilość posiadanych planów, ilość posiadanych diamentów, częstotliwość klikania w obiekty z poszczególnych epok...
zazwyczaj przeciętnie wpadał 1 plan dziennie - pod warunkiem, że klikałem "Wsparcie" - gdy zacząłem klikać tylko w obiekty z nowej epoki - szlaban
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser625

Guest
Już pisałem w paru tematach, więc nie zaszkodzi że napiszę też tu. Losowość w FoE to mit prawie tak stary jak Zeus.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Losowość to mit, ale nie ma jak tego udowodnić i nikt nie potwierdzi bądź nie zaprzeczy :)

Może akurat w tej epoce chcieli coś zmienić i wypróbować, jak to będzie, jeżeli plany będą tak rzadko lecieć, zmusić Graczy do współpracy? Kto wie :)
 

wuen

Hrabia
wiadomo, że jest kilka sposobów na plany:
- PR do perły
- motywacja
- plądrowanie
zdobycie 1 planu otwiera drogę do zdobycia perły - za diamenty można kupić brakujące towary i plany
- a wiadomo, że nie ma nic lepszego na diamenty jak kasa ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Jedno się tylko nie trzyma tej teorii-gdyby chodziło tylko o Diamenty, to pierwszy plan do nowej Perły wypadałby od razu, a kolejne duuuuużo, dużo później. Jednak już w tym temacie widać, że u każdego jest inaczej... :)

ja nie tworzę żadnej teorii - ja utwierdzam się w przekonaniu, że tak jest ;)
- skoro "programiści z FoE" mają możliwość ustawienia częstotliwości to na pewno też mają możliwość takiego ustawienia, aby uwzględniało ilość posiadanych planów, ilość posiadanych diamentów, częstotliwość klikania w obiekty z poszczególnych epok...
zazwyczaj przeciętnie wpadał 1 plan dziennie - pod warunkiem, że klikałem "Wsparcie" - gdy zacząłem klikać tylko w obiekty z nowej epoki - szlaban
Rozumiem frustrację, ale zdecydowanie przeceniacie naszych programistów... Powtórzę raz jeszcze-wypadanie planów przy motywacji czy restauracji jest najzwyczajniej w świecie losowe. :)
 

DeletedUser625

Guest
Byłoby losowe gdyby w FoE naprawdę istniała losowość, ale niestety nie istnieje.
 

chudya

Hrabia
Byłoby losowe gdyby w FoE naprawdę istniała losowość, ale niestety nie istnieje.

Guana naprawdę jesteś niemożliwy, to mi wytłumacz dlaczego u mnie 1 plan zdobyłem z wieży a 6 w tempie szokującym dla mnie, bo w 5 dni z motywowania. A są tacy w naszej gildii co mają 2,3 lub 4 plany. Pewnie świadczy to, że FoE mnie kocha bardziej od nich?
Tak jak pisze siorprajs to jest LOSOWOŚĆ i koniec.
 

DeletedUser625

Guest
Nie jestem niemożliwy. Mam doświadczenia z braku losowości w FoE. Wiele razy już to pisałem. FoE zapamiętuje pierwszy i może drugi plan jaki Ci wypadnie z motywacji i dalej sypie ten sam w kółko :D i to samo badziewie jest widoczne w trakcie losowania 2 za 1. W eventach jest to samo jak się otwiera skrzynie. W zadaniach powtarzalnych to samo gdzie jak się FoE uweźmie to potrafi Ci sypnąć tę samą nagrodę kilkanaście razy pod rząd.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Losowość istnieje, nie może jej nie być... Ale jest w takiej a nie innej formie, czuwa nad nią specjalny algorytm, kod, zwał jak zwał, ale to i tak pozostaje losowością :)
Gdyby jej nie było, to dostawałbyś plan X co Y czasu w kółko, plan C co T czasu też w kółko...
A to, że raz może nam wypaść 5 planów, później przez kilka tygodni po 1, później znowu 4, chyba czegoś dowodzi.
A takie czy inne sytuacje niczego nie dowodzą, równie dobrze ktoś inny może napisać, że z własnego doświadczenia wie, że nigdy nie sypie planami w kółko u niego :)
 

DeletedUser8110

Guest
Mam doświadczenia z braku losowości w FoE. Wiele razy już to pisałem. FoE zapamiętuje pierwszy i może drugi plan jaki Ci wypadnie z motywacji i dalej sypie ten sam w kółko :D i to samo badziewie jest widoczne w trakcie losowania 2 za 1.

No cóż, spiskowców nie przekonam, ale proszę o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Za każdym razem jest taka sama szansa, że wypadnie którykolwiek z dziewięciu planów Perły.
Jedni mają pecha, inni szczęście. Ja osobiście należę do pechowców i przy stawianiu każdej Perły musiałam się wspierać Diamentami. :p
 

DeletedUser625

Guest
To jak wytłumaczysz wypadnięcie 14 wież zwycięstwa pod rząd, 11 sklepów kibica pod rząd. 8 galerii pod rząd, 6 studni pod rząd. 4 pakiety po 800 jajek pod rząd (mimo że było 5% szansy)?
 

DeletedUser8110

Guest
Jakby to było 1000 prób, to to 5% miałoby znaczenie. Przy tak małej próbie to wciąż szczęście, tudzież pech, zależy na co się liczyło.
Ale z tego co mi wiadomo tematem jest wypadanie planów nowej Perły i do niego proszę powrócić. :)
 
Do góry