Zmiana czasu na letni

Status
Zamknięty.

wuen

Hrabia
Nie wiem jak inni gracze ale wystawiam mega minus dla programistów za nie uwzględnienie zmiany czasu w czasach oczekiwania na realizację zadań, zbiory z budynków.
Miałem ustawiony harmonogram zaczynający się o 6:45 i kończący o 22:45.
Po zmianie czasu dzisiaj rano okazało się, że muszę poczekać godzinę dłużej i zacząć o 7:45 - to jeszcze "pikuś" ale nie uśmiecha mi się czekanie do 23:45 przez co stracę jeden cykl bo ze zbiorami poczekam do jutra do 6:45.
Panie/panowie "programiści" - czy nie można było uwzględnić powszechnie znanego zjawiska i wcześniej zrobić "myk" skracający czas realizacji zadań o 1 godzinę?!?!?!
Jak dla mnie - wysoce nieprofesjonalne zachowanie czyli olanie graczy:mad:
 

DeletedUser2657

Guest
Chyba śmieszny jesteś..skoro masz taki profesjonalny harmonogram to sam powinieneś uwzględnić zmianę czasu, ERGO, dostosować ją do zbiorów. Wiesz o niej chyba cały rok, nie?
 

DeletedUser3

Guest
Ależ wszystko zadziałało poprawnie. Produkcja mająca trwać x godzin trwała dokładnie x godzin.
Produkcja 8h rozpoczęta o 0:00 zwykle zakończyłaby się o 8:00, ale ponieważ dzisiaj po 1:59 nastąpiła od razu 3:00, to taka produkcja zakończyć się powinna o 9:00 (równo po 8 godzinach). I tak też się działo.
Jest to zamierzone i prawidłowe działanie. Nie mam pojęcia dlaczego produkcja 8h miałaby trwać 7h.

Proszę na przyszłość o prezentowanie krytyki o charakterze konstruktywnym.
 

wuen

Hrabia
"Proszę na przyszłość o prezentowanie krytyki o charakterze konstruktywnym."
1. nie każdy ma możliwość siedzenia przy grze non-stop - są tacy którzy "wpadają" na kilka minut co jakiś czas - ja należę do tych drugich
2. dotychczas jeśli ustawiałem produkcję na 8 godzin to ustawiałem ją od konkretnej godziny do konkretnej godziny - np. 22:45 na 8 godzin czyli zbiór o 6:45 - zmiana spowodowała, że nie zebrałem o 6:45 tylko o 7:45 i nie będę mógł kolejnej ustawić o 22:45 tylko o 23:45 - jak wcześniej wspomniałem (patrz pkt 1) nie zawsze mam czas aby siedzieć przy komputerze...
3. produkcja 8-godzinna zmieniona na 7-godzinną to zabieg 1-razowy - tylko dzisiejszej nocy
4. do "jimix" - jak miałem uwzględnić zmianę czasu trwania cyklu np. przy zbiorach z pereł lub studni - może Ty masz jakąś radę?
 

DeletedUser3

Guest
Nie ma powodu do spiny. Chodzi o to, żeby nie czepiać się niepotrzebnie, że coś działało prawidłowo.
 

DeletedUser8110

Guest
4. do "jimix" - jak miałem uwzględnić zmianę czasu trwania cyklu np. przy zbiorach z pereł lub studni - może Ty masz jakąś radę?

Przecież studni nie można splądrować, więc Twój zbiór z niej nigdzie nie przepadnie, nie wiem jak jest z perłami :)

To co mówi Bryff dla mnie jest jak najbardziej logiczne -8h to 8h, nigdzie Cie nie okłamała gra mówiąc, że zbierzesz o 6:45 swoje zasoby; to już było w Twojej gestii, żeby to przewidzieć...
 

DeletedUser6578

Guest
wuen, porównując foe do reala, powiedz mi jak pociąg, który trasę pokonuje całe 8h, ma ją przy zmianie czasu pokonać w 7h?
btw. poczekaj do kolejnej zmiany czasu, to zbiory będziesz miał godzinę wcześniej :) i kolejny problem :D
 

DeletedUser

Guest
A tak w ogóle, skoro wchodzisz na parę minut to chyba traktujez tą gry tylko i wyłącznie jako dobrą rozrywkę. Aż tak Cię boli strata jednego cyklu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry