Wyniki wyszukiwania

  1. soa77

    [Inne] Historia zmiany nickow...

    Można sprawdzić na foestats.com dany nick i jego 6 ostatnich gildii, nawet po zmianie nicka.
  2. soa77

    Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

    Rudy marsjańskiej do technologii w epoce asteroid potrzeba 11500
  3. soa77

    Aktualizacja forum - komentarze

    Nowe fajniejsze:)
  4. soa77

    Wyzwanie 4

    1 – F4 2 – F1 3 – C5 4 – D2 5 – A4
  5. soa77

    Wyzwanie 3

    1 Nawiedzony dom 2 Notre Dame 3 Mroczne przejście 4 Katedra Akwizgrańska 5 Laboratorium szalonego naukowca 6 Czarna Wieża 7 Opuszczony zakład psychiatryczny – poz. 9 8 Strach na wróble 9 Château Frontenac 10 Nawiedzona wieża 11 Kapliczka Jacka O'Lanterna 12 Nekropolia
  6. soa77

    Wyzwanie 2

    Jacka O' Lantern
  7. soa77

    Wyzwanie 1

    4, 5, 7, 11
  8. soa77

    Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

    Nie wie ktoś co daje technologia terraformacja marsa, bo ją ukończyłem i nie zauważyłem żadnej zmiany...
  9. soa77

    Wersja 1.153 - komentarze

    Uff :))
  10. soa77

    Wersja 1.153 - komentarze

    ..." W międzyczasie nasi programiści kontynuują pracę nad nadchodzącym eventem piłkarskim oraz kończą pracę nad Epoką Kosmiczną: Mars przed jej wydaniem na serwery językowe! "... ...czy to znaczy, że jutro nie polecimy na Marsa?? :/
  11. soa77

    Wiosna 2019 - komentarze

    Ani jednego drzewka wiśni :( ...
  12. soa77

    [Tawerna znajomych] Nieaktywni gracze

    Trochę słaba ta metoda, bo gdyby wszyscy motywowali tylko z historii, a nie z paska, to wszyscy by zrobili sobie papa:)
  13. soa77

    [Zgłoszone] Opcja wejścia do tawerny.

    Przydałoby się by przy opcji wejścia do tawerny zegarek na krzesełku był w jakimś odróżniającym się kolorze np. czerwonym, ponieważ pomimo oczywistego ułatwienia kolorystycznie zlewa się z krzesełkiem i trzeba się wpatrywać i tak, pozdrawiam support foe!
  14. soa77

    ...

    ...
  15. soa77

    Tawerna znajomych - dyskusja

    Przydałoby się by przy opcji wejścia do tawerny zegarek na krzesełku był w jakimś odróżniającym się kolorze np. czerwonym, ponieważ pomimo oczywistego ułatwienia kolorystycznie zlewa się z krzesełkiem i trzeba się wpatrywać i tak, pozdrawiam support foe!
  16. soa77

    Gry via www inne niż FoE

    ofm - www.onlinefootballmanager.pl wciągneła mnie od roku, działa też bez problemu mobilnie i nie zajmuje wiele czasu, forum ofm jest obecnie martwe, ale wszystkie informacje jak grać są. Do foe już tylko zerkam...
  17. soa77

    Zima w Forge of Empires - dyskusja

    Mam obecnie Ciastkarnię i Dużą Ciastkarnię, którą z nich usunąć i co otrzymam???
  18. soa77

    Dobosz- Jednostka specjalna czy niewypał...

    Dla mnie jednostka bez zastosowania, czyli zbędna.
  19. soa77

    Dyskusja o wersji 1.50

    "Zielony znacznik pojawiający się obok ikonki Poszukiwania skarbów nie będzie już wyświetlany przez cały czas." ... jest, jest, jest :D, szkoda tylko, że zadanie kapitana nie będzie można całkowicie ukryć...
Do góry