[Zgłoszone] Opcja wejścia do tawerny.

soa77

Rycerz
Przydałoby się by przy opcji wejścia do tawerny zegarek na krzesełku był w jakimś odróżniającym się kolorze np. czerwonym, ponieważ pomimo oczywistego ułatwienia kolorystycznie zlewa się z krzesełkiem i trzeba się wpatrywać i tak, pozdrawiam support foe!
 

DeletedUser

Guest
dodatkowo mam pytanie , po co za każdym razem musimy wchodzić do tawerny gdy jest widoczna strzałka nad krzesłem ? nie można zrobić tego na zasadzie automatu ? (jak auto motywacja)
motywując mamy wybór , ręcznie np w poszukiwaniu planów , lub automat a do tawerny trzeba wejść no bo tak :? ale po co ? można wybrać sobie lokalizacje krzesła ? dostać jakieś dodatkowe bonusy za ręczne (obowiązkowe) odwiedzenie tawerny ?
to się kupy nie 3ma ! a wymaga dodatkowego kliku po to żeby wyjść z tawerny
 

DeletedUser11857

Guest
dodatkowo mam pytanie , po co za każdym razem musimy wchodzić do tawerny gdy jest widoczna strzałka nad krzesłem ? nie można zrobić tego na zasadzie automatu ? (jak auto motywacja)
motywując mamy wybór , ręcznie np w poszukiwaniu planów , lub automat a do tawerny trzeba wejść no bo tak :? ale po co ? można wybrać sobie lokalizacje krzesła ? dostać jakieś dodatkowe bonusy za ręczne (obowiązkowe) odwiedzenie tawerny ?
to się kupy nie 3ma ! a wymaga dodatkowego kliku po to żeby wyjść z tawerny
Właśnie z myślą o utworzeniu kolejnego pomysłu, weszłam na forum :) Motywkę załatwiam jednym kliknięciem (nie otwiera mi się miasto odwiedzanego gracza) to dlaczego tawerna wymaga ode mnie dwóch kliknięć?! 1 aby usiąść a drugie by zamknąć okienko z tawerną znajomego... Popieram yakiii w 100% kolor zegara nie ma dla mnie znaczenia - super, że się w ogóle pojawił, tylko żeby jeszcze zlikwidować to jedno dodatkowe kliknięcie
 

astrotaurus

Hrabia
zlikwidować to jedno dodatkowe kliknięcie
Samo kliknięcie byłoby jeszcze małym problemem, wszyscy mamy obcykany dwuklik... ;)
Gorzej, że widok tawern się ładuje, a to oznacza zmarnowany czas i stracone nerwy. Przy grze na 1 świecie i 80 znajomych musimy obejrzeć 80 tawern. Przy grze na 7 światach po 140 znajomych daje to oględziny 980 tawern. Ja wysiadam! :)

Dlatego założyłem wcześniej watek z tym problemem: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/tawerna-ladowanie-lub-nie-jej-widoku.14158/
 
Do góry