Wyniki wyszukiwania

  1. Solitarius

    Grupowanie jednostek - komentarze

    Świetne rozwiązanie.
  2. Solitarius

    Usunięcie forum gildyjnego - komentarze

    Otóż to...
  3. Solitarius

    Usunięcie forum gildyjnego - komentarze

    Nie podoba mi się ten pomysł. Bardzo mi szkoda tych wszystkich zapisów które się tam znalazły na przestrzeni lat. Przenoszenie tego do Centrum Wiadomości jest kiepskie bo zarządza tym inny system. Moja gildia cały czas używa Forum Gildii. Apeluję aby zostawić to tak jak jest. Była przeprowadzona...
  4. Solitarius

    Wyprawy Gildyjne - aktualizacja - komentarze

    Delikatne małe zmiany na plus. Przy rozwoju WG myślałem, że dojdzie kolejny poziom, ale podniesienie wymagań tego co jest, też jest dobrym rozwiązaniem.
  5. Solitarius

    Gildyjne Pola Chwały - komentarze

    Gildia Pogrzebowa Mgła wchodzi w to!
  6. Solitarius

    Wyzwanie 3

    Czarna Wieża, Katedra Agwizgrańska, Mroczne Przejście, Kapliczka Jacka OLanterna, Labolatorium Szalonego Naukowca, Nawiedzony Dom, Notre Dame
  7. Solitarius

    Wyzwanie 2

    duch panny młodej
  8. Solitarius

    Wyzwanie 1

    1248
  9. Solitarius

    HALLOWEEN 2019 - komentarze

    Jest w opisie. Na samej górze. Pierwsze zdanie. Event rozpoczyna się 15 października.
  10. Solitarius

    HALLOWEEN 2019 - komentarze

    No ale nie wiem jakie możliwości ma Psychiatryk. Nie ma tego w opisie.
  11. Solitarius

    [Tawerna znajomych] Nieaktywni gracze

    Chciałbym aby w Tawernie znajomych była opcja wyłączenia aktywnej usługi. To powinno być bezdyskusyjnie.
  12. Solitarius

    [Inne] propozycje zmian.

    Chciałbym aby w Tawernie znajomych była opcja wyłączenia aktywnej usługi. To powinno być bezdyskusyjnie.
  13. Solitarius

    Wirtualna Przyszłość część 3 - dyskusja

    Klimatycznie. Te bonusy z nowej perły to tyczą się też walk w Wyprawach Gildyjnych?
  14. Solitarius

    Wirtualna Przyszłość część 1 - dyskusja

    Napiszę krótko. Świetny pomysł na nową epokę. I perła, która na pewno stanie na moim podwórku!
  15. Solitarius

    Tawerna znajomych - personalizacja - dyskusja

    Powinna być możliwość wyłączenia trwającej już premii-bonusu w sklepie tawerny.
  16. Solitarius

    [Tawerna znajomych] Możliwość aktywowania dwóch premii jednocześnie

    Powinna być możliwość wyłączenia trwającej już premii-bonusu w sklepie tawerny.
  17. Solitarius

    Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

    Do zadania - przeprowadź zwiad prowincji - też zdecydowanie powinna być alternatywa.
  18. Solitarius

    Profil w aplikacji mobilnej i osiągnięcia - dyskusja.

    No cóż, podpisuję pod wieloma wypowiedziami. Zbędny zamulacz systemu i tak się domyślam(jeśli ktoś oczekiwał takiego elementu w FoE) najmniej chciany dodatek. Dodany jakiś badziew a zabrany na przykład potrzebny i funkcjonalny znak nowej linii. Tani i płytki chwyt, nie procentujący na przyszłość...
  19. Solitarius

    Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

    Kolejna dobra i przyjemna rozbudowa Wypraw wraz z przemyślanymi zmianami, które świadczą że dbacie wnikliwie o każdy z aspektów FoE aby trzymały się tak bardzo ważnego dla mnie sensu i logiki.
Do góry