Wyniki wyszukiwania

  1. kasia2389

    Marsjański Węgiel

    Obsługuje się go jak budynek towarowy. Wymaga jezdni.
  2. kasia2389

    Jednostki z przyszłej ery a zadania powtarzalne.

    Jak zapewne zauważyłaś sa trzy sloty zadań. W miarę postępów w grze otrzymuje się kolejne sloty, maksymalnie trzy. Są równiez cztery rodzaje zadań. Zadania linii głównej (nie jest możliwe ich anulowanie) Zadania poboczne, pojawiaję sie zazwyczj na poczatku epoki i czasem w miare postępów...
  3. kasia2389

    Zdarzenia losowe, a droga 2-pasmowa.

    To raczej powinienes zapytać na forum
  4. kasia2389

    [Walki] Usuniecie szybkiej walki

    Niedoczekanie Twoje. Młodzi to o tym nie wiedzą, ale walki automatyczne były od początku istnienia FoE. To te dwa nagie miecze
  5. kasia2389

    Podbój wszystkich sektorów a codzienne i eventowe zadania

    W takim przypadku zadania związane z mapa rozwiązuja się automatycznie. Wszystko co chciała byś wiedzieć a boisz się zapytać: https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Forge_of_Empires_Wiki Dla ścisłości to jest aktualnie ostatnia mapa:
  6. kasia2389

    miasto na wodzie (zadanie linii głównej)

    Dowolną. Jaką możesz opracować nawet w brązu.
  7. kasia2389

    miasto na wodzie (zadanie linii głównej)

    wklej obrazek z zadaniem
  8. kasia2389

    Przyspieszenie początkowych Epok - Test A/B - komentarze

    Testujemy testujemy, a ty graczu kombinuj: Dyskusja o niczym, bo gracze dotknięci tą rewelacją raczej nie korzystają z forum, pytają innych w grze, a oni nic co tym nie wiedzą.
  9. kasia2389

    [Inne] GPCH - tańsze budynki dla mniejszych gildii

    Każda gildia może mieć 80 członków. A każdy z nich może mieć wiele budynków dających towary do skarbca gildii np. Arkę.
  10. kasia2389

    Nagrody za codzienne logowanie i inne - komentarze

    Dla mnie zmiana obojetna, ale chyba powinno byc tak, że po rozwinięciu listy i kliknieciu na któryś z bonusów powinien on pojawić sie na ikonie bonusów, wtedy (albo jak mawiali starożytni wtenczas) widoczny by był bez rozwijania. A tak ogólnie to wydaje się, że inno sądzi, że gracze nadal grają...
  11. kasia2389

    Lato 2023 - dyskusja

  12. kasia2389

    Lato 2023 - dyskusja

    Niestety nie w każdej puli nagród jest kartograf Często po obydwu stronach go nie ma:
  13. kasia2389

    Lato 2023 - dyskusja

    Proszę wydawcę gry o zajecie oficjalnego stanowiska, co i kiedy zamierzają z tym zrobić. Tylko nie piszcie "Prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez system zgłoszeń, tam będziemy mieli możliwość pomóc.", bo sytuacja zapewne dotyczy Wszystkich graczy. I nawet niech sie wam nie pomyśli, że...
  14. kasia2389

    Aktualizacja Wypraw Gildyjnych - komentarze

    Pięknie wygląda w inwentory, i tam zostanie: Niech się bieda patrzy i zazdrości. Wydaje się, że moje drogi jak również i gildii z piątym poziomem się po tym sezonie rozejdą. Bez żalu z mojej strony.
  15. kasia2389

    [Budynki] Plany w studni życzeń

    Już są:
  16. kasia2389

    Grupowanie jednostek - komentarze

    Wytłumaczcie mam PO CO jednostki ranne sa pokazywane osobno! Jaki to ma cel? Żaden rozsądny gracz nie wyda diamentów na leczenie rannych jednostek jeśli będzie miał pełnowartościowe! Wystarczy, ze ranne będą w stosie za pełnowartościowymi zgodnie z malejącą ilościa życia.
  17. kasia2389

    Handel surowcami z nieznajomymi

    Tak. Ponieważ są tam tylko oferty sąsiadów, znajomych i członków gildii. Założeniami gry, że zacytuje, "żeby nie było za łatwo"
  18. kasia2389

    Wersja 1.255 - komentarze

    Zappewne dodano to zadanie do tutorialu.
  19. kasia2389

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Jak zawsze, mieli szansę pozbyć się wyświetlania chorych jednostek o ile są w dyspozycji zdrowe, ale niestety nie skorzystali z niej, na szczęście można to wyłączyć. A wystarczy chore wstawić na koniec stosu, jak zabraknie zdrowych to zaczną się pojawiać w kolejności malejącego zdrowia. Wiem...
Do góry