Wyniki wyszukiwania

  1. Shran

    Historia Kleopatry - dyskusja

    Mam pytanie. W Waszej FoEpedii piszecie, że ogród obeliksów po zmotywowaniu daje dwa punkty rozwoju. Na fanowskiej wikii jest natomiast jeden PR. Kto ma rację?
  2. Shran

    Karnawał 2018 - dyskusja

    I zaczęło się. Nie dość, że event karnawałowy po karnawale to jeszcze mam nieprzetłumaczone zadania :D
  3. Shran

    Karnawał 2018 - dyskusja

    Dokładnie! Po co mam robić kolejne eventy i zbierać kolejne budynki jak nie ma ich gdzie stawiać?
  4. Shran

    Czerwcowy tydzień nagród

    Shran 300 Diamentów. East-Nagach
  5. Shran

    Majowy tydzień nagród

    Shran, 20 Punktów Rozwoju w paczkach, East-Nagach
  6. Shran

    Majowy tydzień nagród

    Shran, 20 Punktów Rozwoju w paczkach, East-Nagach
  7. Shran

    Majowy tydzień nagród

    Shran, 20 Punktów Rozwoju w paczkach, East-Nagach
  8. Shran

    Majowy tydzień nagród

    Shran, 300 diamentów, East-Nagach
  9. Shran

    Arktyczna Przyszłość - Część 1 - dyskusja

    Co do jakości nowej epoki to powiedziane zostało już chyba wszystko, więc powtarzać się nie będę. Natomiast chciałem się skupić na pocie, tylko że nie wiem czy to ma sens skoro i tak mimo zachęceń widać, że głos graczy jest ignorowany. Ale jednak powiem. Ja widzę port jako coś na kształt perły...
  10. Shran

    InnoGames TV - odcinek majowy

    Anno dzięki. Właśnie o to mi chodziło :) Dowiedziałem się dokładnie tego czego chciałem. Super dzięki. Tylko wiesz jest pewien problem. Póki co językiem urzędowym w Polsce jest tylko polski i nie każdy musi znać angielski. Chyba, że masz linka do wersji rosyjskiej? Niestety ale ja jestem...
  11. Shran

    InnoGames TV - odcinek majowy

    To tylko moje zdanie ale mam wrażenie, że materiały dotyczące FoE mają coraz niższy poziom merytoryczny kosztem "fabuły". Myślałem, że dowiem się czegoś ciekawego, a w sumie nic takiego nie powiedzieli. Jak był Peer (przepraszam jeśli przekręciłem jego imię) to te materiały rzeczywiście...
  12. Shran

    Pasek przewijania

    Z całym szacunkiem. Nie chce mi się szukać ale jakbyśmy tak przejrzeli opisy wcześniejszych aktualizacji to w ilu z nich znaleźlibyśmy ten sam tekst? Pasek miał być naprawiany, był naprawiany, a i tak co jakiś czas się psuje. Myślę, że mój pomysł nie zaszkodzi. Nawet gdyby twórcom gry w jakiś...
  13. Shran

    Pasek przewijania

    Ciągle powraca jeden problem. Pasek znajomych/członków gildii/sąsiedztwa po każdej akcji wraca do początku i chcąc kontynuować swoje działania trzeba klikać na te małe irytujące strzałeczki milion razy żeby znaleźć miejsce w którym się skończyło. A gdyby tak nad paskiem z awatarami umieścić...
  14. Shran

    Admirał Floty Andoriańskiej

    Admirał Floty Andoriańskiej
  15. Shran

    Ekspedycja

    Ściągnięte z Grepolis. Nie dziękuję, z takim czymś FoE po pierwsze stałoby się zbyt rozbudowane i przez to mniej atrakcyjne, a po drugie robiłoby konkurencję własnej "siostrze" czyli właśnie Grepolis.
  16. Shran

    Lista perel, ktore wspieramy - Ratusz

    Czegoś takiego mi właśnie brakuje. Szczególnie opcji sortowania po postępie (szybkości przyrostu PR'ów) we wspieranych perłach. JESTEM NA TAK
  17. Shran

    Ranking pereł

    A mnie się ten pomysł podoba. KeYse nie można widzieć wszystkiego w czarnych barwach. Wyszukiwanie po perłach może dać odpowiedź o wyższych poziomach, której niektórzy np. ja, poszukują. Trudno jest znaleźć info ile PR potrzeba do ukończenia np. od 11 do 15 poziomy Drezdeńskiego Kościoła...
  18. Shran

    [Komunikacja] Historia Wydarzeń - ikonki przy gwiazdkach

    Ostatnio mam klęskę urodzaju jeśli chodzi o osoby wspierające. Problem robi się kiedy w gildii obowiązują zasady "wsparcia wg. listy życzeń", sąsiadów motywuję z automatu, a znajomych i tak i tak. Moim pomysłem jest aby przy żółtej gwiazdce oznaczającej udzielone mi wsparcie pojawiał się jeszcze...
Do góry