Ekspedycja

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 2 20,0%
  • Nie? Dlaczego?

    Głosy: 7 70,0%
  • Nie mam zdania / wisi mi to

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
Proponuje zrobic system expedycji.

Kazda expedycja trwa od 1h do 72h ( gracz wybiera dowolna wartosc, skalowana co1h )

Do wykonania expedycji bedzie potrzebne posiadanie nowego budynku - "Army headqaters"
budynek automatycznie aktualizuje sie do obecnej epoki.

w budynku tym mozemy wybrac

- czas expedycji,
- wyszkolic specialne jednostki zwiadowczo - expedycyjne

Jednostki zwiadowczo expedycyjne nie biora udzialu w GVG czy innych walkach
- kazdy gracz moze posiadac tylko 1 taki budynek.
- ilosc posiadanych jednostek expedycji jest nieograniczona

- ekspedycje dzieja sie automatycznie, w zaleznosci od wybranego czasu wyprawy.
- jednostki walcza automatycznie a gracz jest informowany o wyniku ewe ntualnej walki.
- jest mozliwosc dosłania nowych jednostek do istniejacej expedycji
- istnieje mozliwosc wybrania rodzaju misji ( np: Zwiadowcza, Ratunkowa, Wsparcie, pomoc militarna, etc)

w zaleznosci od wyboru i misji jak i czasu nagrody sa odpowienio lepsze / gorsze

proponowane nagrody za ukonczenie pozytywne misji:

- Otrzymanie nowego schematu technologii ( losowy budynek za diamenty )
- Otrzymanie wsparcia rozwoju miasta gracza ( Otrzymanie PR (od 2 do nawet 30 ) w jedna losowo wybrana przez komputer technologie)
- Odkrycie ukrytego skarbu ( do epoki przemysłowej ), Odkrycie tajnego konta bankowego wroga (od epoki postepowej) - monety lub zaopatrzenie

w przypadku misjii ratunkowych otrzymujemy tylko niezalezne jednostki wojskowe w zaleznosci od poziomu miasta (decyduje komputer)

+ to co obecnie mozemy dostac w poszukiwaczu skarbow.
 

Shran

Szlachcic zagrodowy
Ściągnięte z Grepolis. Nie dziękuję, z takim czymś FoE po pierwsze stałoby się zbyt rozbudowane i przez to mniej atrakcyjne, a po drugie robiłoby konkurencję własnej "siostrze" czyli właśnie Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
ja nie gram w grepolis od przynajmniej 3 lat jak nie dluzej, tam nie bylo nic takiego jak gre konczylem.

wiec nie - nie sciagnolem z grepolis

Pomysl wziol sie z tad ze widzialem mozliwosci flasha html5 i innych jezykow

FOE moznaby rozbudowac do astronomicznych rozmiarow. nie mowiac juz o ym ze moznaby stworzyc gre tak rozbudowana jak skyrim czy wiesiek. a oprocz tego jestem fanem gier typu the settlers (nie online) czy medival - gry swietne a html umozliwia stworzenie wlasnie takiego przegladarkowgo gifanta.
 
Do góry