Pasek przewijania

Czy pasek przewijania to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 2 66,7%
  • Nie, bo..

    Głosy: 1 33,3%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

Shran

Szlachcic zagrodowy
Ciągle powraca jeden problem. Pasek znajomych/członków gildii/sąsiedztwa po każdej akcji wraca do początku i chcąc kontynuować swoje działania trzeba klikać na te małe irytujące strzałeczki milion razy żeby znaleźć miejsce w którym się skończyło.

A gdyby tak nad paskiem z awatarami umieścić mały pasek przewijania? Wystarczyłoby wtedy złapać kursorem i przesunąć o okolice miejsca, w którym się skończyło. Na pewno byłoby to szybsze i mniej irytujące niż to klikanie w strzałeczki.
Co Wy na to?
 

Shran

Szlachcic zagrodowy
Z całym szacunkiem. Nie chce mi się szukać ale jakbyśmy tak przejrzeli opisy wcześniejszych aktualizacji to w ilu z nich znaleźlibyśmy ten sam tekst? Pasek miał być naprawiany, był naprawiany, a i tak co jakiś czas się psuje.
Myślę, że mój pomysł nie zaszkodzi. Nawet gdyby twórcom gry w jakiś magiczny sposób udało się TRWALE naprawić pasek to myślę, że pasek przewijana i tak cieszyłby się dużą popularnością :)
 

astrotaurus

Hrabia
Nawet gdyby twórcom gry w jakiś magiczny sposób udało się TRWALE naprawić pasek to myślę, że pasek przewijana i tak cieszyłby się dużą popularnością :)
Oczywiście trzymam kciuki za twórców i dla wspomożenia magii mamroczę pod nosem "abrakadabra", ale pasek powitałbym chętnie w każdych okolicznościach.
 

DeletedUser8110

Guest
A jednak pasek został naprawiony i trzyma się dobrze. Oby jak najdłużej. :D
Chowam. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry