Wyniki wyszukiwania

  1. Mikekun

    [Inne] Odblokowanie Rozszerzeń

    witam Jak wiecie, w grze można za pomocą badań, bądź ekspansji odblokować sobie kolejne rozszerzenia. Jednakże ich ilość jest zawsze ograniczona w zależności od epoki. Maksymalnie od podstawowej epoki można za pomocą badań odblokować co najmniej 5 rozszerzeń. Natomiast już od Postmodernizmu...
  2. Mikekun

    Wersja 1.124 - komentarze

    witajcie Ogólnie rzecz biorąc "Poszukiwanie Skarbów" w takiej wersji jak było zaprojektowane to według mnie było jedną wielką pomyłką. Żałuje tego bowiem teraz straciłem możliwość wylosowania najnowszych jednostek wojennych. Wiele razy też był ten temat poruszany na forum odnośnie Poszukiwania...
  3. Mikekun

    Dyskusja o wersji 1.113

    witajcie Jak dla mnie powinna zostać również wgrana gruntowna poprawka na Androida ponieważ nadal nie można np odbierać w Androidzie skarbów jak mam zainstalowaną aplikacje. Dodatkowo wkrada się też błąd odnośnie motywacji znajomych. Gdzie część danej osoby która jest następna w kolejności do...
  4. Mikekun

    Oceaniczna Przyszłość część III - dyskusja

    siemanko Mnie natomiast interesuje pewniej fakt. Dlaczego do tej pory nie została wgrana aktualizacja odnośnie nowego wyglądu wsparcia cudów które posiadamy w naszym mieście, oraz aktualizacja odnośnie nowego wyglądu panelu zadań. Te dwie aktualizacje były realizowane przed 3 częścią...
  5. Mikekun

    Dyskusja o wersji 1.105

    Ogólnie rzecz biorąc Przeglądarka Chrome, oraz Mozilla zerwały podajże współpracę z Flashem jakieś 3 lata temu. Aby był on aktualny należy aktualizacji dokonywać zawsze ręcznie bowiem Chrome nie widzi już powodów do aktualizacji Flasha. Stwierdzono że to stara typu technologia. Mimo to jak gram...
  6. Mikekun

    Dyskusja o wersji 1.105

    siemanko Ok, takie typu stwierdzenie szczerze mnie dziwi. Ogólnie rzecz biorąc błąd z brakiem reakcji po danej akcji nie leży po stronie przemeblowania miasta. Niestety tutaj najczęściej gra zacina się poprzez "Poszukiwacza Skarbów" albo po prostu zmianę strony na inną. Przykładowo mamy...
  7. Mikekun

    [Inne] Produkcja surowców

    witajcie Ostatnio jak patrzyłem u siebie na poziom produkcji surowców z najwyższej półki zauważyłem że InnoGames nie pomyślało o jednej rzeczy. Otóż każdy gracz kiedy rozpoczyna produkcję nowych surowców przynajmniej do ery przyszłości potrzebuje prostej informacji odnośnie faktycznego...
  8. Mikekun

    bosko, kto o godzinie za 20 trzecia robi dzisiaj aktualizacje!

    bosko, kto o godzinie za 20 trzecia robi dzisiaj aktualizacje!
  9. Mikekun

    ostatni wygląd forum bardzo mi się nie podoba. Za dużo podobieństw do smartfonów ;)

    ostatni wygląd forum bardzo mi się nie podoba. Za dużo podobieństw do smartfonów ;)
  10. Mikekun

    naturalnie na testowym i nie tylko moje, pozostałych graczy również

    naturalnie na testowym i nie tylko moje, pozostałych graczy również
  11. Mikekun

    cudowny boski serwer, właśnie zjadł całe moje miasto ;)

    cudowny boski serwer, właśnie zjadł całe moje miasto ;)
  12. Mikekun

    Dyskusja o wersji 1.97

    siemanko Ogólnie rzecz biorąc przez 3 aktualizacje było dobrze z Historią ponieważ ładowała się tylko raz, od poprzedniej aktualizacji Historia ładuje się co rusz ponieważ wystarczy wejść na mapy bądź do sąsiedniego miasta aby siłowo się ona nam pokazywała. Jeśli to ma być udogodnienie to za...
  13. Mikekun

    Nowy styl forum - zgłoszenia błędów

    siemanko Jak to możliwie że @Bryfft jest lepiej poinformowany o nowościach na forum mimo iż jest określony jako EX-TEAM a wypowiada się jakby cały czas był częścią zespołu. Zabawna sytuacja że Pablos z TEAMU pyta byłego kolegę czy też zgłasza błędy w nowej wersji forum. Według mnie coś nie tak...
  14. Mikekun

    Nowy styl forum - zgłoszenia błędów

    siemanko Ogólnie rzecz biorąc zawsze była dostępna opcja pokaż liczę napisanych postów i użytkownik mógł ją włączyć albo i nie. W zależności czy ktoś chciał aby była widoczna. W moim wypadku opcja takowa zawsze była użyteczna bowiem zawsze widziałem od jakiej ilości postów zaczyna się dana...
  15. Mikekun

    znowu lepszy wygląd i znowu ta sama jedna wielka klapa

    znowu lepszy wygląd i znowu ta sama jedna wielka klapa
  16. Mikekun

    Nowy styl forum - zgłoszenia błędów

    Ogólnie jak najedziesz na swój tytuł na forum, to nie pokazuje się tobie liczba postów które napisałeś przez całą długość istnienia. Masz tylko tą informacje ile twoich postów jest docenionych poniżej linii forum. W poprzedniej wersji była dodatkowo wyświetlana informacja po jakiś 5 sekundach...
  17. Mikekun

    Życzenia z okazji Dnia Kobiet

    Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze, radości z małych spraw, które Cię ucieszą na co dzień. Coś dla pań od papieża ;) pozdrawia Mikekun i wszyscy gracze...
  18. Mikekun

    Nowy styl forum - zgłoszenia błędów

    siemanko Odnoszę wrażenie że szata graficzna waszego forum jest coraz gorsza, a informacji o postach tylko co pies napłakał. Dla mnie akurat ta zmiana jest mało wygodna. Wolałem już starszą szatę graficzną ;) Życzę udanego dnia pozdrawiam Mikekun
  19. Mikekun

    Dyskusja o wersji 1.94

    siemanko Ktoś zapomniał dodać po drodze że od aktualizacji 1.94 zwalony zostanie całkowicie profil gracza. Mówiąc krótko tylko nazwa miasta będzie interesująca natomiast opis devi mają już gdzieś ponieważ kultywują zasadę Kali pić, Kali jeść. Takiej wpadki z opisem to jeszcze nie widziałem...
  20. Mikekun

    InnoGames TV - komentarze

    @ucel po prostu sukces oraz kasa z gry sprawiają że zamiast grać normalnie to niestety osoby mają przekichane. W obecnej chwili mało który początkowy gracz się rozwinie. Życzę udanego dnia pozdrawiam Mikekun
Do góry