Dyskusja o wersji 1.94

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
to co ? już wam powsinoga też podpadł że zabieracie graczom te ubogie paczki punktów zamieniając na pasek :mad:
gdzie ta gonitwa prowadzi ?! po cholere dajecie paczki z budowy pereł ? też je zabierzcie i lecimy na ostro !

czy o to właśnie też gracze z bety prosili ?


P.S.
możecie obserwować w tawernie jak się znajomi bawią ? :?
to jakiś koszmarny sen wariata ! to co wciskacie na chama , zabierając drugą ręką np te paczki od powsinogi
 

DeletedUser2776

Guest
po cholere dajecie paczki z budowy pereł ? też je zabierzcie i lecimy na ostro !

W te strone niestety zdazamy. W Elvenarze premie za perly (czy tez Cuda) leca do paska. Tam nigdy paczek punktow nie bylo, chociaz ludzie sie prosili od wprowadzenia cudow.
 

DeletedUser

Guest
no jeśli wyjątkowość FoE będzie pomieszana z innymi produkcjami IG to znaczy że twórcy gry tracą lub stracili totalnie kontakt z graczami , właśnie poprzez milczący team , który wiecznie happy z kolejnych idiotycznych nowinek ! a gdy gracze są wściekli to się pokasuje ich posty i zapanuje radość absolutna na forum wśród graczy ukierunkowanych po myśli teamu !
 

Molthess

Baron
Mogliście podać jakie błędy przechodzą z serwera beta w nowej aktualizacji. Gracze błędy na serwerze beta teamowi zgłaszają, a team i tak robi swoje z uporem maniaka wprowadzając często na szybko aktualizacje i jakiś lipny event by uciszyć tłum niezadowolonych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Mogliście podać jakie błędy przechodzą z serwera beta w nowej aktualizacji. Gracze błędy na serwerze beta teamowi zgłaszają, a team i tak robi swoje z uporem maniaka wprowadzając często na szybko aktualizacje i jakiś lipny event by uciszyć tłum niezadowolonych graczy.
.... no i darmowe diaxy , a tu z graczy zrobi się bande idiotów i hejterów , do centrali przekaże się że gracze zachwyceni i proszą o więcej !
 

DeletedUser13695

Guest
niezostaly jeszcze wprowadzone poprawki z poprzedniej wersji a juz na sile wprowadzacie nastepne ? Zrobcie najpierw cos co obiecaliscie a nastepnie poprawiajcie kolejne bledy .
 

DeletedUser7795

Guest
Mam nadzieję, że punkty rozwoju za wkład w perły pójdą jako paczki do inwentarza a nie na pasek...
 

DeletedUser8110

Guest
no jeśli wyjątkowość FoE będzie pomieszana z innymi produkcjami IG to znaczy że twórcy gry tracą lub stracili totalnie kontakt z graczami , właśnie poprzez milczący team , który wiecznie happy z kolejnych idiotycznych nowinek ! a gdy gracze są wściekli to się pokasuje ich posty i zapanuje radość absolutna na forum wśród graczy ukierunkowanych po myśli teamu !
do centrali przekaże się że gracze zachwyceni i proszą o więcej
Opinie Graczy są przekazywane przez nas zawsze, również wtedy gry wyrażają oni niezadowolenie. Przestań proszę pisać wszędzie, iż jest inaczej, ponieważ po prostu nie jest to prawdą.
Dlaczego mielibyśmy przekazywać jedynie pochwały? My również gramy w tę grę i chcemy by była ona jak najlepsza, więc nie mamy powodu, aby taić myśli naszych Graczy.

Mogliście podać jakie błędy przechodzą z serwera beta w nowej aktualizacji. Gracze błędy na serwerze beta teamowi zgłaszają, a team i tak robi swoje z uporem maniaka wprowadzając często na szybko aktualizacje i jakiś lipny event by uciszyć tłum niezadowolonych graczy.
Team bety niestety nie ma nic do częstotliwości wprowadzania aktualizacji. Cykl produkcyjny jest z góry zaplanowany i w większości przypadków się go trzymamy, aktualizując grę co 2 tygodnie. Robimy wszystko, aby na serwery międzynarodowe nie trafiały błędy, które uniemożliwiałyby grę, jednak FoE jak każde oprogramowanie nigdy od pomniejszych błędów wolne nie będzie.
Event nie ma tu nic do tego, jako że był zaplanowany już pół roku temu. Jego realizacja nie wpływa w żaden sposób na wprowadzanie aktualizacji - mamy wśród twórców gry zarówno osoby, które zajmują się poprawkami obecnie istniejącej gry jak i osoby, które tworzą nowinki. Jeśli event się nie podoba, to nam przykro, mamy nadzieję, że kolejny przypadnie bardziej do gustu. :)

niezostaly jeszcze wprowadzone poprawki z poprzedniej wersji a juz na sile wprowadzacie nastepne ? Zrobcie najpierw cos co obiecaliscie a nastepnie poprawiajcie kolejne bledy .
Które konkretnie poprawki z wersji 1.93 nie zostały wprowadzone?
 

DeletedUser

Guest
Opinie Graczy są przekazywane przez nas zawsze, również wtedy gry wyrażają oni niezadowolenie. Przestań proszę pisać wszędzie, iż jest inaczej, ponieważ po prostu nie jest to prawdą.
Dlaczego mielibyśmy przekazywać jedynie pochwały? My również gramy w tę grę i chcemy by była ona jak najlepsza, więc nie mamy powodu, aby taić myśli naszych Graczy.


Team bety niestety nie ma nic do częstotliwości wprowadzania aktualizacji. Cykl produkcyjny jest z góry zaplanowany i w większości przypadków się go trzymamy, aktualizując grę co 2 tygodnie. Robimy wszystko, aby na serwery międzynarodowe nie trafiały błędy, które uniemożliwiałyby grę, jednak FoE jak każde oprogramowanie nigdy od pomniejszych błędów wolne nie będzie.
Event nie ma tu nic do tego, jako że był zaplanowany już pół roku temu. Jego realizacja nie wpływa w żaden sposób na wprowadzanie aktualizacji - mamy wśród twórców gry zarówno osoby, które zajmują się poprawkami obecnie istniejącej gry jak i osoby, które tworzą nowinki. Jeśli event się nie podoba, to nam przykro, mamy nadzieję, że kolejny przypadnie bardziej do gustu. :)


Które konkretnie poprawki z wersji 1.93 nie zostały wprowadzone?
a co mam pisać ? jak taka jest prwada , że macie w nosie głosy i opinie graczy ! jak wy te opinie przekazujecie że nikt się nad nimi nie pochyli ? tylko przeciwko graczom posiadacie "narzędzia" w postaci kagańca ?
teraz możesz mnie zablokować na forum (jak to mi wysłałaś ostrzeżenie na pw) bo zdania nie zmienię o waszej postawie anty - graczowej ! i polityce "kija" nawet już bez "marchewki" ;)

cytat , który niech wam świeci za przykład kierunku gry i braku poszanowania graczy !

"W Tawernie znajomych pojawiły się animacje! Możesz teraz obserwować bawiących się w tawernie gości"
 

DeletedUser17485

Guest
To zapewne blok na konta pushingowe. Gracze mają po tyle punktów rozwoju, że każda nowa epoka zostaje pokonana przez nich w ciągu paru chwil. Niestety developerzy gry jak zwykle gubią się podczas dalszych prac. Początkowe założenia gry FoE i rozbudowywania jej strategii nie idą chyba w tym kierunku co powinny. Zamiast rzucać graczom kłody pod nogi w postaci możliwości przechodzenia coraz to trudniejszych etapów (dobrym przykładem są wprowadzone wyprawy), to ucinają profity w postaci paczek PR aby wstrzymać chociaż troszkę błyskawiczny rozwój kolejnych poziomów czy etapów. Żeglarz straci swój atut w postaci paczek punktów i tym samym spadnie ilość logowań do gry. Ucinanie nic nie da przy takich opcjach jakie istnieją na dzień dzisiejszy można na prawdę nieźle wykombinować trudniejszą ale pełną atrakcji drogę do kolejnych epok. Rozumiem że łatwiej jest usunąć jedną z możliwości pozyskiwania kolejnych punktów niż wymyślić dłuższą drogę, ale to spowoduje tylko wzrost niechęci. To droga na skróty ale również i droga do nikąd. To martwy punkt a nie rozwój gry.
 

DeletedUser13695

Guest
glowna poprawka z wersji 1.93 na ktora najbardziej liczylem to przechodzenie z jednej mapy na druga w gvg . Gra dalej sie wiesza inne poprawki zapewne zostaly wprowadzone.
 

DeletedUser17393

Guest
Ale zobaczcie, jak zrobią badziewną aktualizacje to jakie dyskusje są :o
Ale byłyby jeszcze większe jakby nie usuwali comment :haha:
 

DeletedUser17485

Guest
Animacja w tawernie to zupełnie nietrafiony pomysł. Nie wnosi to nic zupełnie dobrego do gry. Mamy siedzieć i podziwiać totalny brak pomysłowości ludzi, którzy tworzą grę i biorą za to pieniądze ? :) To ma być gra ekonomiczno - strategiczna? Animacja w tawernie jest tak samo sensowna jak gra w simsy dla mądrych i życiowych dialogów. Szkoda, że ludzie którzy podejmują decyzje związane z finansami dotyczącymi gry nie czytają komentarzy graczy. Wypaliły się tęgie głowy z pomysłami, czy już po prostu się nie chce? ...,bo kto powiedział, że będzie łatwo?? Widać że gra robi się jak każda inna, nawrzucacie swoich słodkich dodatków do tego, a nas jako graczy to jak zwykle mdli. :/ Siorprajs chciałbym jednak abyś Ty wyraziła również swoją własną opinię co do tych poprawek z punktu widzenia gracza.
 

DeletedUser13600

Guest
Szanowny supporcie na bieżąco piszemy przez ż,a nie rz ;)
 

DeletedUser13695

Guest
Nie bardzo wiedzialem gdzie to napisac wiec napisze tutaj .
Jest jakas szansa ze blad wystepujący z motywacja Dynamic Tower zostanie naprawiony ?
Moze blachostka ale fajnie by bylo jak by zostala naprawiona .
 

DeletedUser6052

Guest
To może napisze krótko. CHCEMY PACZKI PUNKTÓW ROZWOJU, tak z ewentów, pereł, jak i z wypraw. Punkty w pasku odbierają nam możliwość dysponowania nimi w dogodnym momencie.

A po następne to moglibyście zwiększyć limit punktów w pasku, bo 100 to już w momencie wprowadzenia tego udogodnienia spora część graczy przebijała przy zbiorze dziennej produkcji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wg założeń kategorii gry miała to być strategia , więc jako gracz rządam wycofania się z idiotycznej ideii zamiany paczek na punkty do natychmiastowego wydania ! jest to moja sprawa i moja strategia koncepcji gry , gdzie to własnie ja wiem kiedy mam dokonać postępu w rozwoju tudzież zmiany epoki na wyższą

podobnie irracjonalnie zachowaliście się w evencie karnawałowym gdzie również w brutalny sposób , zabraliście graczom możliwość autonomicznego decydowania o losowaniu oczekiwanej nagrody , tu jak sądzę wasza pazerność na pieniądze obnażyła intencje , bo gracz , który wydał wszystkie róże z paska postępu bo np widzi wśród nagród tą która go bardzo interesuje , jest niejako "przymuszony" do zakupu róż za diamenty (1 róża = 10 diamentów)

zabierzcie ten pomysł o animacji tawerny i wsadźcie go sobie do ..... szuflady ! (tak jak zacne pomysły graczy , które są wskazówką graczy co do oczekiwań od gry , jednak wy oczywiście ich nie widzicie ! :mad: )
czy ktoś z was jest w stanie zagwarantować , że idiotyczna animacja nie dobije płynności gry ?
z resztą ... o co tu chodzi ?! dlaczego tawerna jest promowana poprzez duperelne zmiany , bez wpływu na jej funkcjonalność
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2776

Guest
yakii, podpisuje sie rekami i nogami pod Twoja opinia na temat zalozen gry.

Ale moze skonczmy juz temat animacji tawerny. Nie wiem jak ty, ale ja nie chcialbym, zeby graficy zajmowali sie usuwaniem bledow z gry. A animacja to sprawa tylko i wylacznie grafikow. Jesli byloby tu cos do narzekania to tylko to, ze jakis event albo epoka opoznily sie o tydzien, bo grafik dlubal w animacji tawerny.

@Support: mam nadzieje, ze opinia graczy na temat usuwania wszelkiego rodzajow pakietow (czy PR czy tez nieistniejacych wiazanek roz) zostanie przekazana do szeroko rozumianej "centrali". Prawda jest taka, ze albo bedziemy reagowac na takie "nowosci" krzykiem, albo beda nas czekac kolejne super zmiany.
 

DeletedUser8110

Guest
Animacja w tawernie to zupełnie nietrafiony pomysł. Nie wnosi to nic zupełnie dobrego do gry. Mamy siedzieć i podziwiać totalny brak pomysłowości ludzi, którzy tworzą grę i biorą za to pieniądze ? :) To ma być gra ekonomiczno - strategiczna? Animacja w tawernie jest tak samo sensowna jak gra w simsy dla mądrych i życiowych dialogów. Szkoda, że ludzie którzy podejmują decyzje związane z finansami dotyczącymi gry nie czytają komentarzy graczy. Wypaliły się tęgie głowy z pomysłami, czy już po prostu się nie chce? ...,bo kto powiedział, że będzie łatwo?? Widać że gra robi się jak każda inna, nawrzucacie swoich słodkich dodatków do tego, a nas jako graczy to jak zwykle mdli. :/ Siorprajs chciałbym jednak abyś Ty wyraziła również swoją własną opinię co do tych poprawek z punktu widzenia gracza.
@ucel już odpowiedział na Twój post wspominając o grafikach naprawiających błędy:
Ale moze skonczmy juz temat animacji tawerny. Nie wiem jak ty, ale ja nie chcialbym, zeby graficy zajmowali sie usuwaniem bledow z gry. A animacja to sprawa tylko i wylacznie grafikow. Jesli byloby tu cos do narzekania to tylko to, ze jakis event albo epoka opoznily sie o tydzien, bo grafik dlubal w animacji tawerny.
Dodam jeszcze, że animacje Tawerny w żaden sposób nie opóźniły wyjścia eventu czy kolejnej epoki. Event ma wystartować już w ty tygodniu, tak jak planowano, również proces tworzenia kolejnej epoki przebiega zgodnie z planem. :)

Szanowny supporcie na bieżąco piszemy przez ż,a nie rz ;)
Dziękujemy za zwrócenie uwagi Szanowny Graczu! :)

Nie bardzo wiedzialem gdzie to napisac wiec napisze tutaj .
Jest jakas szansa ze blad wystepujący z motywacja Dynamic Tower zostanie naprawiony ?
Moze blachostka ale fajnie by bylo jak by zostala naprawiona .
Jeśli chodzi o błąd związany z wyświetlaną po prawej stronie okna ikonką odliczającą bonus, pomimo nieotrzymania towaru ze wsparcia, to powinien być wyeliminowany już w jednej z najbliższych aktualizacji.

wg założeń kategorii gry miała to być strategia , więc jako gracz rządam wycofania się z idiotycznej ideii zamiany paczek na punkty do natychmiastowego wydania
@Support: mam nadzieje, ze opinia graczy na temat usuwania wszelkiego rodzajow pakietow (czy PR czy tez nieistniejacych wiazanek roz) zostanie przekazana do szeroko rozumianej "centrali". Prawda jest taka, ze albo bedziemy reagowac na takie "nowosci" krzykiem, albo beda nas czekac kolejne super zmiany.
Dzięki za opinię. Rozumiemy jak najbardziej niechęć do tej zmiany i przekażemy ją do twórców gry.

Chciałam również wspomnieć, że ze względu na kłopoty techniczne z aktualizacji usunięta zostałą pozycja:
Leczenie jednostek w trakcie walki nie zawsze działało poprawnie.
Przepraszamy za kłopoty. Postaramy się jak najszybciej wyeliminować ten błąd.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Ktoś zapomniał dodać po drodze że od aktualizacji 1.94 zwalony zostanie całkowicie profil gracza. Mówiąc krótko tylko nazwa miasta będzie interesująca natomiast opis devi mają już gdzieś ponieważ kultywują zasadę Kali pić, Kali jeść. Takiej wpadki z opisem to jeszcze nie widziałem, choć prośba o achiwy była składana wielokrotnie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15643

Guest
siorprajs, co się stało z wczorajszym postem herbi, w którym pytała, czy zwrócicie Jej PR-y które źle zainwestowała nie z własnej winy, a z powodu błędu w grze?

>>> Na forum nie rozmawiamy o kontach Graczy. @herbi otrzymała wyjaśnienie w Supporcie. - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

herde

Baron
W te strone niestety zdazamy. W Elvenarze premie za perly (czy tez Cuda) leca do paska. Tam nigdy paczek punktow nie bylo, chociaz ludzie sie prosili od wprowadzenia cudow.
Elvenar to dobry przykład jak durnymi zmianami i lekceważeniem opinii i próśb graczy zabić grę i spowodować masowy odpływ graczy(ja zakończyłem grę i większość graczy, których znałem tam)
Od roku prosimy o suwak lub większe paczki PR, a oni nam likwidują pakiety tu i ówdzie(tylko patrzeć jak zlikwidują paczki za wkłady w perły)
Nie idźcie tą drogą!
 
Status
Zamknięty.
Do góry