Najnowsze treści autorstwa herde

  1. herde

    Wersja 1.155 - komentarze

    Właśnie się przesiadłem z flasha na html5 i gra działa dwa razy wolniej.
  2. herde

    Wersja 1.155 - komentarze

    A co jeśli na HTML5 gra działa gorzej, wolniej? Przecież nie bez powodu wróciliśmy do flasha po sprawdzeniu HTML5. Myślicie, że wróciliśmy do flasha ot tak, żeby zrobić na złość Wam i sobie?
  3. herde

    Wersja 1.155 - komentarze

    Też nie mogę się zalogować z kompa. Jaja jakieś...
  4. herde

    Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

    Gdyby takowe założenia przyświecały twórcom, to Arka czy Kraken nigdy by nie powstały. Dwie badziewne perły, jedna z jednym kiepskim bonusem, druga z monetami, więc tak naprawdę też z jednym nie urywającym tyłka, to wg mnie lekceważenie graczy. Twórcom najwyraźniej się wydaje, że rzucą nam...
  5. herde

    Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

    Ale te nowe perły to totalny badziew. Widzę, że prawie nikt ich nie stawia. Ja też nie zamierzam.
  6. herde

    Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

    Totalny bezsens. Z 30 tarasami i z zadaniami powtarzalnymi będę wyciągał jakieś 1500 towarów dziennie. Ruda przyda się tylko do odblokowania technologii. A co z opisami pereł produkujących towary? "Produkcja towarów nieprzetworzonych potrzebnych do produkowania towarów z bieżącej epoki" chyba...
  7. herde

    Wirtualna Przyszłość część 3 - dyskusja

    Ja się pytam jeszcze raz: Czemu w wirtualnej przyszłości nie ma 24-godzinnych domków? Oraz: Czemu mnich jest tak słabą jednostką? To już węgorz jest lepszy.
  8. herde

    Wirtualna Przyszłość część 3 - dyskusja

    A czemu nie ma dobowych domów w tej epoce?
  9. herde

    [Wyprawy gildyjne] Relikty

    Dodana.
  10. herde

    [Wyprawy gildyjne] Relikty

    ŚO to gorsza wersja ŚW, dla mnie zupełnie nieprzydatna, gdyż nawet ŚW mam dużo w inwentarzu i nie opłaca mi się ich więcej wstawiać, bo o codzienną motywację ich byłoby trudno.
  11. herde

    [Wyprawy gildyjne] Relikty

    Zielony relikt jako najrzadszy powinien być najlepszy, a nie jest. Chyba tylko dla początkujących graczy. Ja od dawna wolę trafiać na złote, a nawet srebrne. Z zielonego wpadają tylko nagrody, których mam nadmiar w inwentarzu. A ze złotego i srebrnego wpadają też towary i PR. Czy nie może być...
  12. herde

    Wirtualna Przyszłość część 1 - dyskusja

    No właśnie nikt nie będzie stykowo samuraja atakował, nawet komp nie jest taki głupi ;) Jeśli się zdarzy, to będą to pojedyncze na walkę przypadki, zatem niczym ta umiejętność nie będzie odróżniać samuraja od innych (prawie wszystkich) jednostek.
  13. herde

    Wirtualna Przyszłość część 1 - dyskusja

    Taką umiejętność ma każda jednostka w tej grze. Nie jest to aby jakiś babol, który będzie poprawiony? @Shelian
  14. herde

    Wirtualna Przyszłość część 1 - dyskusja

    Umiejętność Kontakt z zasięgiem 1? Co to jest, do diabła?
  15. herde

    Wersja 1.128 - komentarze

    Właśnie miałem to samo. Pisałem wiadomość kilka minut a tu taki babol. Powodowany irytacją wróciłem do Flasha :)
Do góry