[Wyprawy gildyjne] Relikty

Czy z jadeitowego reliktu też powinny wpadać towary i PR?

  • Tak

    Głosy: 51 89,5%
  • Nie

    Głosy: 6 10,5%

  • W sumie głosujących
    57

herde

Baron
Zielony relikt jako najrzadszy powinien być najlepszy, a nie jest. Chyba tylko dla początkujących graczy. Ja od dawna wolę trafiać na złote, a nawet srebrne. Z zielonego wpadają tylko nagrody, których mam nadmiar w inwentarzu. A ze złotego i srebrnego wpadają też towary i PR. Czy nie może być tak, żeby z zielonego też czasem wpadały towary i PR, oczywiście proporcjonalnie więcej niż ze złotego?
 

DeletedUser19016

Guest
Przez to nawet się nie opłaca ulepszać ŚR, chociażby dlatego że wzrasta głównie poziom na zdobycie jadeitowego reliktu. Z drugiej jednak strony wzrasta szansa na zdobycie jakiegokolwiek reliktu o x%. Co do tego reliktu to masz rację - o wiele bardziej cieszę się ze złotego niż z najrzadszego. Jedynie co jest ciekawego w jadeitowym to ŚO, nic więcej.
 

herde

Baron
Przez to nawet się nie opłaca ulepszać ŚR, chociażby dlatego że wzrasta głównie poziom na zdobycie jadeitowego reliktu. Z drugiej jednak strony wzrasta szansa na zdobycie jakiegokolwiek reliktu o x%. Co do tego reliktu to masz rację - o wiele bardziej cieszę się ze złotego niż z najrzadszego. Jedynie co jest ciekawego w jadeitowym to ŚO, nic więcej.
ŚO to gorsza wersja ŚW, dla mnie zupełnie nieprzydatna, gdyż nawet ŚW mam dużo w inwentarzu i nie opłaca mi się ich więcej wstawiać, bo o codzienną motywację ich byłoby trudno.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Zielony relikt jako najrzadszy powinien być najlepszy, a nie jest. Chyba tylko dla początkujących graczy. Ja od dawna wolę trafiać na złote, a nawet srebrne. Z zielonego wpadają tylko nagrody, których mam nadmiar w inwentarzu. A ze złotego i srebrnego wpadają też towary i PR. Czy nie może być tak, żeby z zielonego też czasem wpadały towary i PR, oczywiście proporcjonalnie więcej niż ze złotego?
dodaj ankiete :) popieram pomysł
 

DeletedUser

Guest
zmien ankiete
moim zdaniem jadeitowy relikt powinien dawac w porownaniu ze zlotym:

towary x3
PR x5
diamenty - nie czesciej niz raz na poziom wypraw 1 - 50, 2 - 100, 3 - 150, 4 - 200
a do tego dodalbym tez "ulepszenie budynku poziomowego (dowolnego lub losowo konkretnego)" ktore mialoby 5% szans na wypadniecie nie czesciej niz 2 razy na wyprawe.
 

DeletedUser17631

Guest
Nie wiem kto oddał głos na NIE ale zrobił to chyba przypadkowo. Myszka mu się "omsknęła" ;)
Tak poważnie to wydaje się to jak najbardziej logicznym posunięciem. Skoro jest to najrzadszy relikt to powinien dawać najlepsze nagrody. Tworząc go nikt chyba do końca nie przewidział znaczenia nagród w późniejszych etapach. Kolejne tarasy, których niektórzy mają już dziesiątki w inwentarzu nie są żadną nagrodą, zwłaszcza przy ograniczonym terenie. Diamenty czy punkty rozwoju są jedyna sensowną i liczącą się nagrodą. Nawet towary po pewnym czasie przestają mieć już znaczenie. Trzeba grę modyfikować i dostosowywać do obecnych warunków.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja już dawno nie widziałem z jadeitowego reliktu innych nagród niż pędzle i przechowajki. Takie nagrody z jadeitowego reliktu to śmiech na sali. Oczywiście jestem na TAK.
 

DeletedUser16928

Guest
Jestem za, mnie też irytuje jak trafiam na jadeitowy. Zamiast niego wolę złoty lub srebrny :)
 

DomLuk

Wójt
Ostatnio więcej dostaje tych jadeitowych niż złotych cud %.
Jadeitowy dobry na chwile następnie jest gorszy niż srebrny tak to miało w grze wyglądać ?
I do tematu dlaczego nie miało być pr w jadeitowym już dawno powinni to wprowadzić bo licząc teraz relikty to dostajemy kilka pr na tydzień i towarów, a resztę do kosza nic nie nadające się budynki
 

DeletedUser23076

Guest
za jadeit powinno być :
50 i 200 PR
100 i 200 diamentów
uniwersalne ulepszenie dowolnego budynku eventowego - nie musiało by być często
 

Azulena

Baron
Jak już wyżej powiedziano - całkowicie nie opłaca się rozwijać Świątyni Reliktów, bo "najlepsze" relikty są do bani.

Głosuję na TAK oburącz! ;)
 

Darko122

Szlachcic zagrodowy
Największa porażka obecnie to złoty, podkreślam Złoty relikt "rytualny płomień" może na początku jak jeszcze nie masz obrony z budynków eventowych to miało sens. Teraz to śmiech na sali. I jeszcze nazywa się złoty. Wypacza to sens podnoszenia świątyni reliktów.
 

Neverwin

Rycerz
Jadeitowy relikt jest w porzadku. Najlepszy do budowania majatku z monet u handlarza a pedzelkow nigdy za malo
 

Marik

Książę
Zrobiłem już wątek o medalach ze złotego reliktu, że powinny być usunięte. Odpisało kilka osób, tyle że moderatorzy forum i support nawet nie raczyli się zainteresować, po prostu olali temat. Więc nie obraź się, ale pomysł nawet jeśli dobry to zostanie olany i zapomniany
 

Borisel

Hrabia
Zrobiłem już wątek o medalach ze złotego reliktu, że powinny być usunięte. Odpisało kilka osób, tyle że moderatorzy forum i support nawet nie raczyli się zainteresować, po prostu olali temat. Więc nie obraź się, ale pomysł nawet jeśli dobry to zostanie olany i zapomniany
Ponieważ nie ma ankiety dodanej - więc forumowicze olali sprawę . A temat dość ciekawy
 

GoodSensi94

Szlachcic zagrodowy
Prawda, zawsze jak trafiam Jadeitowy to jest taki wewnętrzny smutek, że mógł się trafić srebrny, bo by wpadły jakieś surki albo 20PR.
Jak najbardziej za!
 
Do góry