Najnowsze treści autorstwa Agatonka59

  1. [Inne] Który element gry "Forge of Empires" uważasz za najsłabszy, najgorszy, a może nawet niepotrzebny?

    Co do Forge Plus zgadzam się z przedmówcami, ale u mnie wisi złota ramka chociaż na taką ofertę nigdy nie dałam się skusić :haha:
  2. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Znowu temat "przyległy". Może łączenie serwerów miało by sens, ale jak chcesz połączyć miasta jednego konta?
  3. Nagroda w evencie

    Dostaniesz nagrodę. Okno informuje tylko czy jakieś pozostawione elementy zostaną przerobione na dodatkowe klucze.
  4. Nagroda w evencie

    1 i 2 w miarę zrozumiałe. 3 sugeruje możliwość pozostawienia na planszy jednego elementu o różnych kolorach? Nie spotkałam takich, ale wszystko przed nami ;)
  5. [Gildie] Wioska Gildyjna

    Chyba był taki zamysł. Podobną ideę można by było znaleźć w podnoszeniu poziomu gildii. Niestety, bonusy całkowicie się zdezaktualizowały. Sam pomysł ciekawy.
  6. Gdzie są pieniądze za las? (nagrody za NK)

    Coś znowu przeoczyłam? Miało być coś więcej?
  7. "Wystrzałowa" Dynia u Rywala

    Na dokładkę, z całkiem przyjemnymi procentami ;)
  8. Najazdy Kwantowe

    Najpierw musisz oczyścić ten węzeł (przekazać odpowiednią ilość towarów). W kolejnym będziesz miał walki.
  9. Najazdy Kwantowe

    Nie ma opcji walcz w osadzie. Musisz przejść na mapę kwantową.
  10. Dekoracje QI

    Nie widziałam tej informacji ;)
  11. Dekoracje QI

    Hahach, przyzwyczailiśmy się do uśmieszków na + lub -. Przy uważniejszym przyjrzeniu się charakterystyce dekoracji w menu budowy można zauważyć małą zmyłkę: 25 uśmieszków siedzi w... kosztach budyneczków :haha:
  12. Dekoracje QI

    Załączyłam screen. Ponowne załadowanie nie pomaga. Liczy tak samo, bez maksymalnego zbioru. ;/
  13. Dekoracje QI

    Czy ktoś już ostawił dekoracje w osadzie QI? Zgodnie z symboliką w menu budowy, każda mała dekoracja powinna dawać 75 uśmieszków. U mnie odejmuje...
  14. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Zgłoś jako pomysł, tu utonie.
  15. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Zeus trochę przytył :)
Do góry