"Wystrzałowa" Dynia u Rywala

Azulena

Baron
Pojawiło się dziś to coś i bardzo mnie interesuje, po kiego... znaczy, czy ta "Wystrzałowa Dynia" dodająca multum mieszkańców, a jednocześnie zabierająca multum zadowolenia, to jest do czegoś?
W jakimś konkretnym celu?

Gdyby to był 1 kwietnia, to bym pomyślała, że to na Prima Aprilis, ale jest dopiero 26 marca... No więc do czego????!!!
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ta dynia jest od eventu halloween.... było walkowane już, ze jest sporo rzeczy obniżających zadowolenie, wiec ono też będzie odgrywać istotną rolę do balansu miasta.
 

Azulena

Baron
ta dynia jest od eventu halloween.... było walkowane już, ze jest sporo rzeczy obniżających zadowolenie, wiec ono też będzie odgrywać istotną rolę do balansu miasta.
Zbyt rzadko zaglądam na Forum.
Nie wyobrażam sobie używania tej rzeczy. ;) Tzn. do czego można jej użyć, jak ma wpływać pozytywnie na cokolwiek....

Dzięki za odpowiedź. :)
 

Bożka123

Hrabia
Pojawiło się dziś to coś i bardzo mnie interesuje, po kiego... znaczy, czy ta "Wystrzałowa Dynia" dodająca multum mieszkańców, a jednocześnie zabierająca multum zadowolenia, to jest do czegoś?
W jakimś konkretnym celu?

Gdyby to był 1 kwietnia, to bym pomyślała, że to na Prima Aprilis, ale jest dopiero 26 marca... No więc do czego????!!!
Mam ich 12 w mieście. Jeden z lepszych budynków.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Dynia zdecydowanie robi robotę podczas eventów, gdy np. trzeba zebrać x razy produkcję ze swojej epoki. Tutaj kowale są bezradne, a budynki produkcyjne w wielu epokach są już niepotrzebne i po prostu zbyt duże. Wtedy wchodzi Dynia, cała na pomarańczowo.
U mnie cały czas stoją "sanki". Wiem, nie da się wykorzystać: "ukończ 24h", ale... doskonale się sprawdzają w ukończ 5 min i 1 h, przy czym istotne jest, że można skorzystać z "masowego przyspieszenia monet", którego mam w 3D ;)
 

koordi

Wójt
U mnie cały czas stoją "sanki". Wiem, nie da się wykorzystać: "ukończ 24h", ale... doskonale się sprawdzają w ukończ 5 min i 1 h, przy czym istotne jest, że można skorzystać z "masowego przyspieszenia monet", którego mam w 3D ;)
Też lecę na sankach, ale gdy wprowadzą dzisiaj zmiany w kwestii osad kulturowych to sanki do kosza. Produkcja surki będzie na wystarczającym poziomie.
 

Marik

Książę
Rozlewnia cydru 1lvl czy sklep kibica są dużo lepsze niż sanki, rozmiar ten sam i każda przyśpieszajka zadziała. Idealne jak ktoś dyni nie ma
 
Do góry