Walka i honor, czyli powrót - cossak789

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Strielok ja jestem zdania że technika zawsze wygra z siłą :)

cossak789 grasz na nowym świecie?

A Apo to się tu kręcił niedawno :)
 

DeletedUser388

Guest
Ja gram na tym 'najstarszym', bo to na nim zaczynałem swą rozgrywkę. :)
 

DeletedUser388

Guest
Ale nawet nie jest w sumie aż tak źle... Tylko, że musiałem zacząć wszystko od początku.
 

DeletedUser

Guest
Moje konto na pierwszym świecie jeszcze istnieje chociaż nie zaglądałam tam od bardzo dawna. Myślałam że będzie usunięte ;]
 

DeletedUser388

Guest
A teraz trochę w innym języku....

Это хорошо, когда вернусь. По крайней мере, теперь он не надоедает, и я должен писать не о чем перед монитором. :haha:
 

DeletedUser

Guest
Nooo myślę że jakbym się tak skupiła porządnie to może bym to przetłumaczyła :) Nie używałam dłuuugo tego języka ale coś tam chyba pamiętam jeszcze :)
 

DeletedUser388

Guest
Ja taki młody, a sam rosyjskiego się uczę... Sam. Po prostu biorę słownik polsko-rosyjski i robię sobie 'trening'. A w przetłumaczeniu z mojego poprzedniego postu to jest tak:

"Fajnie, że wróciłem. Przynajmniej się nie nudzę i mam o czym pisać przed ekranem monitora." :haha: :haha:
 

DeletedUser

Guest
Ja taki młody, a sam rosyjskiego się uczę... Sam. Po prostu biorę słownik polsko-rosyjski i robię sobie 'trening'. A w przetłumaczeniu z mojego poprzedniego postu to jest tak:

"Fajnie, że wróciłem. Przynajmniej się nie nudzę i mam o czym pisać przed ekranem monitora." :haha: :haha:
A ja przetłumaczyłem na Google Tłumaczu trochę inaczej :) :
To miło być z powrotem. Przynajmniej teraz mi się nie znudzi, a ja mam o czym pisać z przodu monitora.
 

DeletedUser388

Guest
Cóż........ Ale teraz najważniejsze, żeby zdać i do dobrej szkoły się dostać. Jeszcze te egzaminy gimnazjalne..... Trochę mnie to wykańcza, ale dobra, muszę jakoś 'harować jak wół', by się dostać do liceum albo dobrego technikum chociaż,a nie do zawodówki. :)
 

DeletedUser388

Guest
1. Moi rodzice by dostali szału na tę wieść

2. Z takim wykształceniem o nawet mnie do łopaty nie przyjmą

3. Chcę być 'kimś', a nie 'byle kim'.

4. W zawodówkach nie mają profilu informatyka


;/
 

DeletedUser426

Guest
1. Prawde mówiąc po zawodówce masz większe mozliwości niż po liceum :D liceum jest jak licencjat , nadaje sie do rozpalenia w piecu ... chociaz i do tego nie bo po ukończeniu dostaje się mało kartek :D

3. Po liceum niestety jest sie nikim xd Tzn inaczej ... osoba co ukończyła i jej rodzice uważają Ciebie za kogos bo masz "wykształcenie" , które prawde mówiąc nic Ci nie daje :p ale masz papier xd W dzisiejszych czasach niestety ale lepiej płatne są zawody po zawodówce niż po studiach.

4. Ja jestem po technikum informatycznym , po ukończeniu tej szkoły twoja wiedza w niewielkim stopniu będzie przekraczac własne doświadczenie z czasu zanim wybrałes ta szkołe.
Egzamin zawodowy jest dosłownie na poziomie wiedzy z gimnazjum.
Aby dostac tytuł informatyka wystarczy skończyc jakis kurs w szkole policealnej, uwierz takie technikum to strata czasu.
 

DeletedUser

Guest
cossak789 słuchaj Strieloka bo dobrze gada :)

To nie te czasy co kiedyś, teraz masz szanse na lepszą pracę po zawodówce... Z liceum wychodzisz tylko ze średnim, bez żadnego zawodu.
 

DeletedUser388

Guest
Tak naprawdę, po tym, co przeczytałem, zaczynam mieć wątpliwości.

Wiem, że wśród społeczeństwa: idziesz do zawodówki = do łopaty, na jakąś marną pracę (chociaż myślę, że praca fizyczna też nie jest aż taka zła, w końcu nieraz musiałem np. przenosić taczkami drewno czy odśnieżać podwórko, ale się dostaje mało do ręki. Z drugiej strony, do tego stopnia pieniądze mnie nie pociągają :) ), a idziesz do liceum = jesteś 'kimś' (tyle, że teraz takiego faceta czy kobietę z tytułem magistra można spotkać przy kasie Biedronki, a przynajmniej tak słyszałem). I teraz pytanie: fakty czy mity? :? :? Jeszcze jestem taki młody, ale lada moment będę zmuszony sam sobie poradzić.....

- - - Zaktualizowano - - -

cossak789 słuchaj Strieloka bo dobrze gada :)

To nie te czasy co kiedyś, teraz masz szanse na lepszą pracę po zawodówce... Z liceum wychodzisz tylko ze średnim, bez żadnego zawodu.

Do tego po liceum trzeba iść na studia. A jak tak pomyślę, to.... Ojej, ile to masa pracy...... :(
 

DeletedUser426

Guest
A prawda taka ze do biedronki nie tak łatwo sie dostać i tam jest podobno bardzo dobrze :D
Sam sie przekonałem jak robili u mnie w dołu błazerie , za chyba 5 dni roboty krzykneli sobie cos około 1tys a nie dość ze zrobili dość marnie. A gdzie z takim znajomym bysmy zrobili to znacznie lepiej i owiele taniej xD

Po liceum musisz iśc na studia odrazu bo nie masz nic. A po studiach dalej nie masz .. tyle ze zmarnowałem 5 lat w czasie których i tak musisz pracowac.
 

DeletedUser388

Guest
Chyba że dokądś ucieknę. Tam, gdzie mnie nikt nie zna. Tam, gdzie tutejsi nie lubią Polaków.

I teraz zgadnijcie, który kierunek: zachód czy wschód?
 
Status
Zamknięty.
Do góry