FoE Soccer Cup 2023 - komentarze

smerfova

Baron
Ja raczej nie skończę. Zostałam pozbawiona zadań dziennych, zamiast tego mam jakieś zadania za powrót... Mimo że aktywnie gram już od kilku tygodni po przerwie, to nagle teraz się pojawiło...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ale Ucel pytał o srebrną, a nie złotą :D
Na to pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. "Walka o ligę" to skrót myślowy. Przecież nie walczymy o kolor osiągnięcia, ale o konkretną nagrodę. W przypadku złotej ligi jest to oczywiste: bardzo atrakcyjny budynek. Różnica między brązową a srebrną, to złoty zestaw głównego budynku aktualnego eventu. Jeśli ktoś się pogubił w trakcie rozgrywki lub nie logował x dni i ten zestaw jest ostatnią szansą na postawienie głównego budynku na złotym poziomie, to warto zaryzykować jakąś ilość diamentów i powalczyć o srebro. W innym przypadku nie bardzo widzę sens wydawania diamentów teraz, bo za rok może ten zestaw się przydać.
 
Ale przecież punkty ligowe i głównej linii nagród to jedno i to samo :? nie wierzę, że na którymkolwiek świecie srebrna liga jest potrzebna do złapania złotego eventowego. Na K ten event raczej potraktowałem po macoszemu. Dzisiaj dopiero linię zadań zrobiłem. Jeśli dobrze pamiętam to nawet chyba w brązie nie jestem, a będzie złoty eventowy i wiatrak. Na głównym robiłem na spokojnie, ale systematycznie i mam złote ulepszenie opactwa. Pogranicze brązu i srebra wychodzi jeśli chodzi o ligę. Na walkę o srebro moim zdaniem kompletnie szkoda zachodu. O złoto to już kwestia indywidualna chociaż sądzę, że trochę za droga bajka to wyjdzie w stosunku do nagród, które za parę miesięcy będą juz dobre, a nie wybitne, tak jak teraz
 

Bożka123

Hrabia
Przez długi czas brakowało mi czerwonych. Teraz mocno się wyrównało, częściowo dzięki właściwemu korzystaniu ze skrzyń.
 

anaconda8

Baron
Ale przecież punkty ligowe i głównej linii nagród to jedno i to samo :? nie wierzę, że na którymkolwiek świecie srebrna liga jest potrzebna do złapania złotego eventowego. Na K ten event raczej potraktowałem po macoszemu. Dzisiaj dopiero linię zadań zrobiłem. Jeśli dobrze pamiętam to nawet chyba w brązie nie jestem, a będzie złoty eventowy i wiatrak. Na głównym robiłem na spokojnie, ale systematycznie i mam złote ulepszenie opactwa. Pogranicze brązu i srebra wychodzi jeśli chodzi o ligę. Na walkę o srebro moim zdaniem kompletnie szkoda zachodu. O złoto to już kwestia indywidualna chociaż sądzę, że trochę za droga bajka to wyjdzie w stosunku do nagród, które za parę miesięcy będą juz dobre, a nie wybitne, tak jak teraz
Jestem w brązowej lidze, złote ulepszenie wpadło. I to by było na tyle.
 

Borisel

Hrabia
4000 + pkt zdobyte , liga brązowa . Zdobyty budynek na max ze złotym ulepszeniem , złoty wiatrak również stoi , w zapasie złote ulepszenie na opactwo jak w przyszłości będę budował . W przyszłości będzie w mieście kilka budynków fety i może gyrosy. Nie musiałem wykupywać skrzynek by mieć zagwarantowaną nagrodę , a złota liga nie interesuje mnie by wydawać diamenty . Jestem zadowolony z eventu - 9/10.
 

DARBO1

Szlachcic
Event ze strasznym RNG, bez wydawania diaxow na 1 swiecie poki co złota liga, jutro 5000+ pkt wpadnie ale pewnie niektórzy chomikują odznaki i jeszcze wszystkiego nie wydali więc pewnie srebrna będzie na koniec.
 

Marik

Książę
Event mega ale system przyznawania nagród woła o pomstę do nieba. Informacja o lidze 10 min po evencie, możesz odebrać nagrody których nie ma... Co ten system liczy, tam nie było nic do liczenia. Liga złota więc nagrody ze złotej, a teraz będziemy na nie czekać niewiadomo ile
 
Event mega ale system przyznawania nagród woła o pomstę do nieba. Informacja o lidze 10 min po evencie, możesz odebrać nagrody których nie ma... Co ten system liczy, tam nie było nic do liczenia. Liga złota więc nagrody ze złotej, a teraz będziemy na nie czekać niewiadomo ile
Info o zakończeniu i lidze
10.32
Nagrody odbiera się z Inwentarza.
 

Auraya

Hrabia
W ogłoszeniu jest wspomniane które z tych budynków są w zestawie wspomnień śródziemnomorskich, o tu, i drzewo tego dopisku nie ma:
no to może tylko drobna sugestia na przyszłość, by inaczej edytować wiadomość.

grywalność eventu słaba, nie wiem jakim cudem osiągnęłam srebrną ligę... chyba innym musiało się jeszcze mniej podobac
nagrody ujdą w tłoku, trochę miasto zmieni kolorystykę z czerwieni na błękity
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
no to może tylko drobna sugestia na przyszłość, by inaczej edytować wiadomość.

grywalność eventu słaba, nie wiem jakim cudem osiągnęłam srebrną ligę... chyba innym musiało się jeszcze mniej podobac
nagrody ujdą w tłoku, trochę miasto zmieni kolorystykę z czerwieni na błękity
Niestety, będzie tak już cały czas. IG stawia na na "linię zakupową" i w interesie IG jest, by gracz doszedł jak najdalej, najłatwiej... i zainteresował się nagrodami że skrzynek srebrnych i złotych.
Przestawienie złotych upów na sam początek pokazuje to dobitnie ;-)
 
Do góry