FoE Soccer Cup 2023 - komentarze

Marik

Książę
Event identyczny co w zeszłym roku ale to spory + Jak dla mnie 1 znajprzyjemniejszych eventów i nagrody że palce lizać ;)
 

piotresz

Hrabia
Aegean Resort -tym razem na wszelki wypadek nie przetłumaczono ;)
Ale pod względem grafiki budynek piękny, jest klimat wysp Morza Egejskiego, wiatrak też dopasowany.
Natomiast nie rozumiem zmiany grafiki Opactwa Athlon, które pięknie się komponowało z winnicami, wioską Fiore.
Teraz budynek z Toskanii przeniesiono do Grecji. Bez sensu
 

i.am

Baron
a dlaczego nie ma podanych statystyk dla ulepszeń starych budynków ? :
Wiatrak WisteriiLazurowe Opactwo Athlon
 

Robson151

Szlachcic zagrodowy
To mój pierwszy event tego typu (i w ogóle drugi w tej grze). Nic nie rozumiem ... Mam nadzieję, że samouczek będzie dobry ...
 

Natalia1984

Rycerz
Przy wejściu w event gra zawiesza się na kilkadziesiąt sekund, to samo przy próbie odebrania nagrody, zresetowania boiska itp itd. Odechciewa się grać przy takich błędach
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-08-21-11-02-20-894_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2023-08-21-11-02-20-894_com.innogames.foeandroid.jpg
    66,8 KB · Wyświetlenia: 3

Hans Voralberg

Wicehrabia
Wszedłem, zobaczyłem, kliknąłem... zbugowany, nudny, przekombinowany, głupawy. I to nie jest tylko moje zdanie. Może to rzecz gustu, może zmęczenie materiału ;)
 
Ostatnia edycja:

anaconda8

Baron
1. Szkoda biegających piłkarzyków. Byli 2 razy bardziej oryginalni. Teraz to zwykłe 'dopasuj i zbierz'.
2. Po wyjściu z eventu zostają mi w mieście ikonki - muszę na nie najechać kursorem żeby znikły.
3. Co ma wspólnego 'Egejski Ośrodek Wczasowy' (Aegean Resort) z piłką nożną? I czemu nie przetłumaczono nazwy?
 

Midi

Baronet
Nie podoba mi się wprowadzenie dwóch linii nagród za PLN - to zwykłe testowanie na ile gracze dadzą się naciągnąć na kasę.
Gdy była jedna linia za 60zł to kupowałem, żeby wspomóc twórców - teraz chyba się jednak nie zdecyduję - dlaczego? nie dlatego, ze nie mogę - nie zdecyduję się dlatego, że jak IG poczuje, ze gracze łykają wszystko za coraz większa kasę to za chwilę będzie trzecia linia za 200PLN.
I tak w ostatnim okresie bardzo mocno zmonetyzowano FoE - teraz tylko od Nas graczy zależy czy przejdzie to na wyższy poziom czy jednak trochę się opamiętają i wrócą do założenia - małą łyżeczką a ciągle. FoE to tylko gra.
 

Midi

Baronet
dla mnie może być nawet 17 linii, kto ma ochotę to kupuje

wow aż mnie rozczuliłeś, nie podejrzewałem, że mamy w społeczności takich filantropów

Po co złośliwości - opisałem fakt związany z tym, ze IG coraz bardziej monetyzuje FoE, Ty jak czytam nie umiesz merytorycznie się odnieść tylko piszesz jakieś Twoje wynurzenia - może to za trudne?

P.S. wiem że obecnie w Polsce większość się nauczyła życia na PLUS-ach za free - ja rozumiem, że trzeba wspierać grę bo nikt niczego za darmo nie będzie robił jednak wszystko ma swoje granice - tak naprawdę to właśnie od Graczy zależy czy za chwilę nie będą dodatkowe linie za kilka razy więcej niż teraz.
 
Ostatnia edycja:

Hans Voralberg

Wicehrabia
Nie podoba mi się wprowadzenie dwóch linii nagród za PLN - to zwykłe testowanie na ile gracze dadzą się naciągnąć na kasę.
Gdy była jedna linia za 60zł to kupowałem, żeby wspomóc twórców - teraz chyba się jednak nie zdecyduję - dlaczego? nie dlatego, ze nie mogę - nie zdecyduję się dlatego, że jak IG poczuje, ze gracze łykają wszystko za coraz większa kasę to za chwilę będzie trzecia linia za 200PLN.
I tak w ostatnim okresie bardzo mocno zmonetyzowano FoE - teraz tylko od Nas graczy zależy czy przejdzie to na wyższy poziom czy jednak trochę się opamiętają i wrócą do założenia - małą łyżeczką a ciągle. FoE to tylko gra.
Wierz mi, pod koniec roku będzie jeszcze ciekawiej... ale ciiii... ;)
 
Przy wejściu w event gra zawiesza się na kilkadziesiąt sekund, to samo przy próbie odebrania nagrody, zresetowania boiska itp itd. Odechciewa się grać przy takich błędach
Potwierdzam. Jestem skłonny wybaczyć, że tak szybko dostaliśmy powtórkę jednego z poprzednich eventów, bo jeszcze ta mechanika nie miała wystarczająco dużo czasu żeby sie znudzić, ale te lagi wyrywają z kapci.
 
Do góry