Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Natalia jesteś w Supporcie i Twój komentarz jest tak śmieszny, że aż szkoda go komentować... Widzisz chyba, ze najpierw jest założony obel, a potem nagle przełączony na bicie?? Jak macie taką wiedzę to się nie dziwię, że nie potraficie zrobić z tym porządku...
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Proszę bardzo, kolejny film na którym widać działanie bota. Z przykrością trzeba stwierdzić, że gracze korzystający z tego oprogramowania śmieją się z Supportu... Komentarze Natalii w tym temacie są poniżej jakiejkolwiek krytyki... Jeśli cały Support tak podchodzi do tego tematu i jeszcze próbuje tłumaczyć bociarzy to nie pozostaje nic jak pisać skargi do centrali...

 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Komentarze Natalii w tym temacie są poniżej jakiejkolwiek krytyki...
Ja wiem, bo to temat który ma dowodzić że IG ma gdzieś boty. Więc jak wypowiada się supporter to jest nie na miejscu ;)

Ja nie napisałam nic złego lub nieznanego jak sądzę. Reszty filmiku ciężko mi skomentować, bo tak widać lies tam oblężeń, do tego z raz czy dwa razy masz nie pełna armię przez co strzałka do oblega na pewno będzie szara. I tak dalej i tak dalej.
Nie pisze żeby nie nagrywać, nie pisze żeby się nie skarżyć, nie potwierdzę też z filmiku czy to bot, nie napisze również z tego filmiku że tam nie było bota.
Napisze tylko że nie wiem na co mam patrzyć i gdzie jest ten dowód bo może nie widzę bo nie wiem na co patrzeć.
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Natalia z całym szacunkiem, ale swoimi wypowiedziami pogrążasz Support :D Jak masz pisać i nabijać posty bez merytorycznej dyskusji to lepiej zamilcz i nie komentuj.
 

Mysticc

Szlachcic zagrodowy
Ja wiem, bo to temat który ma dowodzić że IG ma gdzieś boty. Więc jak wypowiada się supporter to jest nie na miejscu ;)

Ja nie napisałam nic złego lub nieznanego jak sądzę. Reszty filmiku ciężko mi skomentować, bo tak widać lies tam oblężeń, do tego z raz czy dwa razy masz nie pełna armię przez co strzałka do oblega na pewno będzie szara. I tak dalej i tak dalej.
Nie pisze żeby nie nagrywać, nie pisze żeby się nie skarżyć, nie potwierdzę też z filmiku czy to bot, nie napisze również z tego filmiku że tam nie było bota.
Napisze tylko że nie wiem na co mam patrzyć i gdzie jest ten dowód bo może nie widzę bo nie wiem na co patrzeć.
Ty tak serio? Nie widzisz ze strzałka do włożenia obelgu momentami nawet się nie pokazuje???? Każdy kto kiedykolwiek walczył (duże słowo, powinnam raczej powiedzieć wyklinał pod nosem) przeciw botom, zna ten obrazek doskonale. Nie ma fizycznej możliwości założenia oblegu, bo nie masz fizycznej możliwości kliknięcia na strzałkę…. Skoro jeden obleg od razu zastąpiony jest kolejnym.
Ja się serio nie dziwie ze nic z botami nie jest robione, skoro jedna z supporterek nie widzi na filmiku ewidentnego bota… można się domyślać ze więcej osób w suporcie tez „nie widzi” nic złego na filmikach z nagraniami ‍
 

just555

Szlachcic zagrodowy
@S.T.A.L.K.E.R. omg tobie też się znowu ulało, biedactwo... nie współczuje, znowu przylazłeś kręcić g*wnoburze

tl;dr tak niestety kolejna g*wnoburza.... chłop ma ból 4 liter, że jego gildia nie może sobie poradzić z nami na pch, gvg więc wymyślił sobie, że będzie robił wszystko aby nam szkodzić i od miesięcy cały czas nas atakuje.
Na pch pułapki, fortece czego nie robi żadna szanująca się gildia na G ale ok - i tak nie dają rady 8>
Na gvg ciągłe ataki przy pomocy także innych gildi, co jest w sumie elementem gry więc tego się nie czepiam.
Sami jadą na botach (mamy na to dowody) jednak typ cały czas nagrywa powyższe filmiki, które niby dowodzą używania przez nas botów -> metoda stara jak świat, oskarżaj przeciwnika o to co sam robisz - proste.
end tl;dr

Do sedna: jesteśmy w posiadaniu screenów z rozmowy graczy ich zaprzyjaźnionej gildii ci*nie, na temat bota, którego być może dostali właśnie od gildii a*ch de*ils tutaj wspomnianego wyżej - gdzie chłopaki rozmawiają, (wtedy jeszcze nie bardzo ogarniali jak go używać) i potwierdzają, że używanie botów ma miejsce w gildii, z której pochodzi kolega @S.T.A.L.K.E.R. bo inaczej nie mieliby z nami szans.
Jak ktoś chce mogę wysłać screeny na PM, bo był tutaj wcześniejszy wątek na ten temat, ale moderator trupek bardzo dbał aby nic nt kolegi @S.T.A.L.K.E.R. i jego gildii brzydkiego nie było, więc standardowo kasował wszystkie posty.

Na koniec @S.T.A.L.K.E.R. - to wy zaczęliście nas atakować, nie odwrotnie, screeny będę wklejał do znudzenia gdzie tylko się da (fora, discord, global etc), do momentu, aż inno nie zrobi z tym porządku i was bo*iarzy w końcu zmiecie z planszy (bardzo chce w to wierzyć)
Filmiki nagrywasz specjalnie tak aby nas tylko oczerniać. Doskonale wiecie ilu nas wchodzi na gvg, mieliście i nadal niestety macie swoich klakierów w naszej gildii, którzy wam wszystko przekazują - nawet do tak śmiesznych zagrywek się posuwacie..... #pdk

Jednym słowem ŻENADA

A co do używania botów, to powiedz mi: dlaczego jest tak, że w przypadku kiedy jest zagrożenie, że możecie wylecieć z mapy gvg, nagle dziwnym trafem gra laguje jak nigdy, nie da się założyć obligu i nagle wygrywacie wszystko co tylko możliwe? I ilu by nas nie było, ilu by z nas nie chciało podłożyć, to tego się nie da zrobić? Jak używamy botów, to jak to możliwe że nagle przegrywamy? Czyżby tajemnicze narzędzia za EUR, o których ostatnio pisaliście na globalu? Bo widać w temacie jesteście mocno zorientowani?
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak na serio mało widzę na tym filmiku, proszę o podanie na co mam patrzeć.
Tak samo nie zobaczę bota na filmiku, z prostej przyczyny, po to ma się zapis z serwera który jest dokładny i ciężko właśnie takim zapiską zaprzeczyć.

Widzę natomiast że z 2 razy osoba która nie posiada 8 jednostek w panelu armi do ataku, pokazuje szara strzałkę. Polecam tak na sucho zobaczyć czy będzie pomarańczowa.

Jak masz pisać i nabijać posty bez merytorycznej dyskusji to lepiej zamilcz i nie komentuj.

Podajcie czas na który oblega patrzeć. Wiem o wiele proszę. Wtedy podyskutuję. Może bo widzę że nie potrzebujecie mojej opinii :shame:
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
@just555 żeby w takim tempie zdobywać sektory to musiałaby być aktywna cała gildia i każdy musiałby klikać bez przerwy. Może używacie bota a może nie, nie wiem. Mam wątpliwości. Z drugiej strony tylko pogratulować, bo takie zgranie całej gildii do ataków jest coraz rzadziej spotykane.
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
@Chodzonce Zuo filmiki rozwiewają te wątpliwości ;) Liczba osób w gildii to 71 osób. Pomijam fakt, że na GvG jest u nich kilkanaście osób do 30 i trzeba ogarnąć resztę epok, a w EP również biją jakby była ich masa...
I owszem zgodzę się ze stwierdzeniem, że da się pewną część sektorów ustawić "pod szybkie bicie" ale nie te skrajne, na których widać bicie "na potęgę" (z drobną aluzją :D)

@just555 z Tobą nie będę dyskutować, jak chcesz wrzucaj sobie screeny, ja również nie będę dłużny i pokażę jak Wasz wódz mainer namawia do korzystania z różnego rodzaju programów ;)
 

DarekW1

Szlachcic zagrodowy
@Chodzonce Zuo filmiki rozwiewają te wątpliwości ;) Liczba osób w gildii to 71 osób. Pomijam fakt, że na GvG jest u nich kilkanaście osób do 30 i trzeba ogarnąć resztę epok, a w EP również biją jakby była ich masa...
I owszem zgodzę się ze stwierdzeniem, że da się pewną część sektorów ustawić "pod szybkie bicie" ale nie te skrajne, na których widać bicie "na potęgę" (z drobną aluzją :D)

@just555 z Tobą nie będę dyskutować, jak chcesz wrzucaj sobie screeny, ja również nie będę dłużny i pokażę jak Wasz wódz mainer namawia do korzystania z różnego rodzaju programów ;)
Odpowiedz w takim razie, skoro my jedziemy na botach, jak twierdzisz, jak to możliwe, że przegrywamy z Wami sektory 1:1??? Wasza taktyka sprowadza, się do nabicia sektorów na maksa, bo jesteście pewni, że wygracie z nami 1:1! Wytłumaczysz jak to możliwe, przecież lecimy na botach. Twój jedyny cel w tej grze, to dokopać Łowcom, miałeś chore ambicje żeby twoja gildia miała 1 miejsce, nie macie żadnych szans na to, to kopiesz nas gdzie się da, Tyle w temacie, więcej się tu nie odezwę, bo i tak racja zawsze po twojej stronie
 
Ostatnia edycja:

just555

Szlachcic zagrodowy
@just555 z Tobą nie będę dyskutować, jak chcesz wrzucaj sobie screeny, ja również nie będę dłużny i pokażę jak Wasz wódz mainer namawia do korzystania z różnego rodzaju programów ;)
Czyli standardowa śpiewka.... już ci uwierzę, że masz takie screeny i one nie latają po necie, jakbyś miał to byś tym piał jak kogut w niedziele

Sprawdzam, dawaj screeny @S.T.A.L.K.E.R. - czy to kolejne oszczerstwa bez pokrycia?
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Odpowiedz w takim razie, skoro my jedziemy na botach, jak twierdzisz, jak to możliwe, że przegrywamy z Wami sektory 1:1??? Wasza taktyka sprowadza, się do nabicia sektorów na maksa, bo jesteście pewni, że wygracie z nami 1:1! Wytłumaczysz jak to możliwe, przecież lecimy na botach. Twój jedyny cel w tej grze, to dokopać Łowcom, miałeś chore ambicje żeby twoja gildia miała 1 miejsce, nie macie żadnych szans na to, to kopiesz nas gdzie się da, Tyle w temacie, więcej się tu nie odezwę, bo i tak racja zawsze po twojej stronie

Nabijamy bo w walce o NPC nie mamy szans z bociarzami ;) :D :D :D
 

just555

Szlachcic zagrodowy
Czyli standardowa śpiewka.... już ci uwierzę, że masz takie screeny i one nie latają po necie, jakbyś miał to byś tym piał jak kogut w niedziele

Sprawdzam, dawaj screeny @S.T.A.L.K.E.R. - czy to kolejne oszczerstwa bez pokrycia?
Czyli tak jak myślałem, kolega @S.T.A.L.K.E.R. wysłał mi oto takie coś co ma dowodzić jego teorii używania przez nas botów:

https://ibb.co/VWxXRQ3
https://ibb.co/q5bQqGV

oczywiście nie ma takiego gracza na G jak PanJerzy - ciekawe dlaczego....

Powiem ci tak @S.T.A.L.K.E.R. zmień leki co bierzesz, a jak nie bierzesz to zacznij....
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Widzisz jak mało wiesz, a udajesz nie wiadomo kogo ;) :D

Na screenie wypowiada się Jery255 taki miał nick na początku i to on jest jednym z pierwszych graczy w Twojej gildii, która kiedyś nazywała się łofcy cieni ;)
Jak dobrze wiesz, można zmieniać nicki - on skorzystał z tej opcji -> PanJerzy
Aktualnie jego nick to - Kamikaze88

Jeśli umiesz skorzystać z serwisu ze statystykami dowiesz się ile czasu spędził w twojej gildii ;)
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
śmieszne te screeny :) czego niby dowodzą? :)

Wiadomo, zrobicie ****oburzę, wleci Trupek, pousuwa posty i niby będziecie "czyści"... a ja wkleję ponownie dowody na używanie bota przez was... kończę tą dyskusję, bo jak widać do niczego ona nie prowadzi :)
 

DarekW1

Szlachcic zagrodowy
śmieszne te screeny :) czego niby dowodzą? :)

Wiadomo, zrobicie ****oburzę, wleci Trupek, pousuwa posty i niby będziecie "czyści"... a ja wkleję ponownie dowody na używanie bota przez was... kończę tą dyskusję, bo jak widać do niczego ona nie prowadzi :)
twoje za to dowodzą, tak jak pisałem, zawsze masz rację, jeszcze raz proszę odpowiedz na pytanie, jak to jest możliwe, że wygrywacie z nami sektory 1:1 skoro my latamy na botach.
 

just555

Szlachcic zagrodowy
śmieszne te screeny :) czego niby dowodzą? :)

Wiadomo, zrobicie ****oburzę, wleci Trupek, pousuwa posty i niby będziecie "czyści"... a ja wkleję ponownie dowody na używanie bota przez was... kończę tą dyskusję, bo jak widać do niczego ona nie prowadzi :)
Dowodzą tego, że gildia z którą ramie, w ramie nas cięgle atakujecie i wy także, używacie botów, proste - ale ty będziesz dalej "palił głupa" i w kółko robił to samo co robisz....
 

Marik

Książę
Ja wiem, bo to temat który ma dowodzić że IG ma gdzieś boty. Więc jak wypowiada się supporter to jest nie na miejscu ;)

Ja nie napisałam nic złego lub nieznanego jak sądzę. Reszty filmiku ciężko mi skomentować, bo tak widać lies tam oblężeń, do tego z raz czy dwa razy masz nie pełna armię przez co strzałka do oblega na pewno będzie szara. I tak dalej i tak dalej.
Nie pisze żeby nie nagrywać, nie pisze żeby się nie skarżyć, nie potwierdzę też z filmiku czy to bot, nie napisze również z tego filmiku że tam nie było bota.
Napisze tylko że nie wiem na co mam patrzyć i gdzie jest ten dowód bo może nie widzę bo nie wiem na co patrzeć.
To może weź się wreszcie do roboty, a nie za komentowanie bo to nie jest wasze zadanie. Tak w ogóle wiesz po co jesteś w supporcie czy wpadałaś na kawe i się zasiedziałaś? Było wiele zgłoszonych spraw z dowodami to zamiast się tym zająć siedzisz tutaj pisząc pseudo-tezy
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Biorę się do roboty, tylko napiszcie zgłoszenia przez system support.
Bo inaczej odpowiem na forum, co będzie powodem do tezy że nic nie robię 8>
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Są cały czas pisane, nawet z takimi dowodami jak poniżej i coś zrobiliście? Oczywiście nie możecie nic napisać, a jak boty latały tak latają dalej :D
 

Załączniki

  • EP łofcy 5.06.png
    EP łofcy 5.06.png
    123,6 KB · Wyświetlenia: 43
  • łofcy.png
    łofcy.png
    84 KB · Wyświetlenia: 41
  • 1.png
    1.png
    36,8 KB · Wyświetlenia: 34
  • 2.png
    2.png
    35,3 KB · Wyświetlenia: 31
  • 3.png
    3.png
    35,4 KB · Wyświetlenia: 41
Do góry