Nowe zadania dzienne

Zarówno trudność zadań dziennych jak i opcja ich podmiany tylko dla wybranych została zachowana. Oznacza to, że również przy evencie Archeologicznym przewagę mają ci "szczęściarze", bo przecież łatwiej zdobyć klejnot do kalendarza. Jakiś komentarz w sprawie wyrównania szans od supportu, czy mamy czekać na jakąś niespodziankę!? ;):D
 

Marik

Książę
Cud się stał i każdemu zmienili, teraz czekam aż będą słowni i zniwelują różnice między kontami, które z tego 3 miesięcznego testu powstały
 

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
Zbiór z miasta za 5 diamentów już nie zbiera pr ponad limit 100 - przynajmniej dzisiaj tak miałem po wprowadzeniu zmian z wyzwaniami. Próbują zachęcić do kupna foe plus? :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zbiór z miasta za 5 diamentów już nie zbiera pr ponad limit 100 - przynajmniej dzisiaj tak miałem po wprowadzeniu zmian z wyzwaniami. Próbują zachęcić do kupna foe plus? :)
Najprawdopodobniej na pasku było już tyle punktów ze zbioru punktów nie można było zrobić. Czyli liczba 3 cyfrowa.

Zadanie zdobądź 3 sektory z mapy zamieniłem na wykonaj 2 zadania...tak to można żyć. I pomyśleć że niektórzy mieli takie fory przez 2 miesiące...
Fajne to, przyznaje. Trochę za duże na mobilce mi się przyciski wydają ale może to szok po tym że jest.
 

aza III

Wójt
Fajne to, przyznaje. Trochę za duże na mobilce mi się przyciski wydają ale może to szok po tym że jest.
Zgadzam się. Można je zmniejszyć albo oddalić od treści zadania bo w tej chwili można przypadkowo kliknąć.
Nie pamiętam tego, jest zapytanie czy chcesz potwierdzić zamianę zadania?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie pamiętam tego, jest zapytanie czy chcesz potwierdzić zamianę zadania?
Wygląda że nie bo poszłam teraz i poleciało za diaxy. Nie mam powiadomień o wydawaniu i nie było nic o tym czy che zmienić.

O ironio pewnie będzie ogłoszenie o tym że to jest nowość i tam będzie opisane.
 

mastika

Wicehrabia
Skoro powiało zmianami, może czas odświeżyć lub zrobić jakąś rotację nagród w kuferku pretendenta?
 

aza III

Wójt
Wygląda że nie bo poszłam teraz i poleciało za diaxy. Nie mam powiadomień o wydawaniu i nie było nic o tym czy che zmienić.

O ironio pewnie będzie ogłoszenie o tym że to jest nowość i tam będzie opisane.
O to od razu wnoszę o wprowadzenie takiego potwierdzenia. Coś mi się wydaje, że wkrótce może być sporo próśb o cofnięcie przypadkowej wymiany zadania( co może prowadzić do nadużyć gdy nowe zadanie będzie trudniejsze) lub przypadkowego wydania diaksow.
 

Avintia

Szlachcic zagrodowy
Taki mały pstryczek w kierunku IG. Nowa funkcjonalność a działa za przeproszeniem jak Nowy Ład
 

Załączniki

  • Opera Zrzut ekranu_2022-05-18_082716_pl10.forgeofempires.com.png
    Opera Zrzut ekranu_2022-05-18_082716_pl10.forgeofempires.com.png
    323,4 KB · Wyświetlenia: 24

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Nie ma zadań, na które te polecenia mogłyby zostać wymienione, więc nie można ich wymienić :)
 

Avintia

Szlachcic zagrodowy
Przeczysz człowieku sam sobie (nie pierwszy raz zresztą). Skoro mogę wymienić monety to dlaczego nie mogę wymienić zaopatrzenia.
Pomyśl co masz napisać, potem napisz, a potem zedytuj wpis. A potem jak go przeczytasz - skasuj, po co się kompromitować.
 

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
Ja tylko odniosę się do mojego wpisu u góry strony - rzeczywiście, w momencie zbioru miałem ponad 100pr i przez to nie zebrało mi żadnego budynku z PR. Cofam moje 'teorie spiskowe' odnośnie foe plus :D Dzięki za pomoc
 

kasia2389

Arcyksiążę
Taki mały pstryczek w kierunku IG. Nowa funkcjonalność a działa za przeproszeniem jak Nowy Ład
Wydaje się, ze nowa funkcjonalność ma tego rodzaju pułapki, i nie wszystkie zadania dają sie wymienić.
Zapewne testujacy to potwierdzą, ze tak się zdarzało, jest to celowe działanie gry.
Gracze nie zostali poinformowani jaki mechanizm za tym stoi.
 

mastika

Wicehrabia
Jakimś cudem amerykański support był w stanie wyjaśnić ten problem graczom
"When exchanging the tasks, the game grabs from a pool of tasks. The task after the exchange should be easier than the previous one. If there is no easier task available in the pool OR the tasks exclude each other (for example, they cannot be of the same type), the button will not be available."

Dlaczego nasz nie mógł tego zrobić w sposób równie przystępny i wyczerpujący temat?
 
Do góry