Pytanie do supportu o gracza

Jak to jest możliwe, że gracz darekwas1 na G, pomimo tylu zgłoszeń i bluzgów na czacie nie otrzymał żadnego od was bana nigdy? Czy to prawda, ze jest nie do ruszenia przez support? Nim skasujecie, nie krytykuję supportu, pytam sie dlaczego osoba wyzywająca przytaczając łagodny styl jego, graczy od debili, idiotów, parchów na czacie, ma się świetnie i dalej to robi? nawet w tym momencie na czacie, znów poszły zgłoszenia....ktoś się zajmie tym graczem? Serwer G to teraz serwer kllikaczy, bociarzy i bluzgaczy....zróbcie wreszcie z tym porządek bo to psuje gre na maxa
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Dlatego, że są równi i równiejsi... jeden zna drugiego z odpowiedniego serwera, a że support to również gracze temat się rozmywa...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Nie wiem, co może być niejasnego w odpowiedzi, jaką zawsze otrzymujesz w przypadku zgłoszenia jakiegokolwiek Gracza.
O kontach Graczy rozmawiamy wyłącznie z właścicielem. Ponieważ nie jesteś właścicielem konta, które zgłaszasz za złamanie Zasad Gry, nie otrzymasz od nas żadnych informacji na temat podjętych przez nas działań wobec ów konta.
 
I tu własnie Żyleta sprawa się rozmywa. My zgłaszamy bluzgi, wyzwiska, hejt, wy nie musicie sie tlumaczyć, koło się zamyka. Bluzgacze jak darekwas1 mają się świetnie, jutro wbiją znów na czat, zwyzywają, oplują jadem wszystkim, gracze powysyłają pmy do innych graczy co im zrobią jak ich dorwą, zwyzywają od %^%$# i milionów innych wymyślnych wyzwisk i .... tyle. Ja/ktoś inny zgłosi, wy napiszecie że nie musicie sie tlumaczyć dlaczego ta osoba dalej gra...i zamknięte koło :-D naprawdę nie widzisz, że przyzwolenie na hejt i boty/klikacze zaczyna całkowicie psuć tę grę bynajmniej na serwerze G?
Ps. nie rozumiem czemu skasowaliscie skrena z odpowiedzią waszą? w poscie nie było w ogole waszej krytyki a tylko skreen jaka zawsze dostaję odpowiedz, bez nicka supportora nawet. No chyba nikt się nie wstydzi takich odpowiedzi jakich udzielacie?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Rozmywa, bo zadajesz niewłaściwe pytania.
Pytasz, czemu nie zablokujemy Gracza X, co zrobiliśmy z Graczem Y. Odpowiedź na takie pytania jest prosta i zawsze taka sama. Pozwolę sobie zacytować:
O kontach Graczy rozmawiamy wyłącznie z właścicielem. Ponieważ nie jesteś właścicielem konta, które zgłaszasz za złamanie Zasad Gry, nie otrzymasz od nas żadnych informacji na temat podjętych przez nas działań wobec ów konta.

Dalej stwierdzasz (a raczej wydaje Ci się, bo jesteś w błędzie), że nic z tym nie robimy. Otóż robimy - każde zgłoszenie, które do nas wpływa, jest weryfikowane i podejmowane są odpowiednie do wykrytego zachowania decyzje.

Jeśli już koniecznie chcesz wiedzieć cokolwiek na temat Twojego zgłoszenia niewłaściwego słownictwa na czacie, możesz napisać zgłoszenie do systemu suportu z pytaniem, czy takie zgłoszenie wpłynęło - tylko i wyłącznie z takim pytaniem. Żadnych innych informacji (tj. co zrobiliśmy, czy już rozpatrzone, czemu on dalej gra, co się z nim stało że nie pisze) od nas nie dostaniesz z wyżej wymienionych powodów.

Ps. nie rozumiem czemu skasowaliscie skrena z odpowiedzią waszą? w poscie nie było w ogole waszej krytyki a tylko skreen jaka zawsze dostaję odpowiedz, bez nicka supportora nawet.

Powinieneś dostać powiadomienie z informacją o powodzie usunięcia. Nie zezwalamy na publikowanie rozmów z systemu supportu - chyba, że ktoś takie pozwolenie w pojedynczym przypadku dostanie. I kolejne błędne teorie, że tylko krytykę usuwamy - otóż nie. Gdybym nie wyjaśniał (w zacytowanym na początku postu fragmencie), że takich informacji nie udzielamy, to bym zostawił, aby każdy zainteresowany wiedział, że nie informujemy o podejmowanych działaniach względem innych Graczy.
 

Markiz.

Książę
Pytanie do supportu:
Czy w ciągu ostatnich 3 tygodni, jakieś konto zostało zawieszone/zbanowane za używanie nielegalnego oprogramowania?
 
Szanowny supporcie :-) To co sie dzieje teraz tu to .... brak słów :-) Stworzono jakieś pisząc łagodnie dziwne zasady, lamiace wszystkie prawa graczy, szczegolnie poszkodowanych.

1. Support nie musi się z niczego tłumaczyć, nie musi odpowiadać. Nie musi powiadamiac co zrobił, czy wyciagnal konsekwencje wobec bluzgacza. To po prostu jego sprawa.
2. Support moze kasować co mu się podoba na forum powołując się na sławetny punkt 7, czyli nie mozna zle pisać o supporcie a tylko w samych superlatywach. jak coś nie podejdzie supportowi..bach, nie ma postu.
4. Nie możesz ujawnić co napisał Ci support, bo...bach i nie ma posta następnego.
3. Support jest zwiazany z graczami, bo sam gra. Doskonale wie kto machluje zna osoby hejtujące ale niestety nic z tym nie robi....nie chce niczego insynuowac
4. SZANOWNI SUPPORTERZY odpowiedzcie jak ma gracz postępować kiedy: osoba bluzga i wyzywa Cię, nie ma sprawy mogę wrzucic skany, kazdy skan to paragraf kk. Idzie zgłoszenie...i nic się nie dzieje, odpowiedz supka-nie bede informowal co sie dzieje. Pisze bluzgający na czacie: co sie wysilasz nic nie zrobia mi i leci z koksem dalej...zgłaszam, nic sie nie dzieje a mało tego ta osoba z subkonta pisze do mnie, ze moge sobie zgłaszac ile chce bo jej sie nic nie stanie. PROSZĘ odpowiedzcie jakie kroki można poczynić dalej?

To wszystko sprawia, ze osoba poszkodowana dostaje po tylku jescze bardziej a sprawca jest bezkarny i cieszy sie dalej. To ich nakreca jeszcze bardziej do hejtowania bo czuje sie bezkarny. Ja akurat nie chce juz tak zostawiac tych spraw i jak trzeba poruszyc to gdzies indziej niz tu na forum, nie ma sprawy poruszę.

Ps...nie mam na celu w jakis sposob dowalic supportowi. Proszę ich tylko cały czas o rzetelną pracę. Niech wreszcie bluzgacze, bociarze poczują co to support
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
2. Support moze kasować co mu się podoba na forum powołując się na sławetny punkt 7, czyli nie mozna zle pisać o supporcie a tylko w samych superlatywach
W tej zasadzie nie chodzi o to, żeby o supporcie pisać w samych superlatywach. Jeśli ktoś napisze, że support jest głupi, a moderator forum to w ogóle najgłupsza osoba z całego teamu, to nic się nie stanie. Ale jeśli ktoś napisze, że support jest głupi, bo kryje gracza A, który łamie zasady, to wtedy stanowi to naruszenie punktu 7. Przypomnę jego brzmienie:

"Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu."

A zatem mówienie wprost, bądź też nawet insynuacje, że support źle swoje zadania wykonuje (a sugestie, że support świadomie kryje łamiących zasady też się w to wliczają) nie powinny być zgłaszane na forum.
Doskonale wie kto machluje zna osoby hejtujące ale niestety nic z tym nie robi....nie chce niczego insynuowac
Przykładowo takich insynuacji można by było jednak unikać.


SZANOWNI SUPPORTERZY odpowiedzcie jak ma gracz postępować kiedy: osoba bluzga i wyzywa Cię
Nie jestem supporterem ale odpowiem - jedyną drogą jest wysyłanie zgłoszeń, a każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie. System kar i dokładny sposób jego działania z oczywistych, mam nadzieję, względów nie może zostać ujawniony.
 
Trupek:
1. Posty są tu na forum skasowane za samo słowo "support nic nie robi" za to skasowano np mój post podpierając się tym slawetnym pkt 7. To zabija kazda dyskusje na wejsciu.
2. Wiesz..apropo insynuacji...wiesz, że to każdy tu tak twierdzi, bo nie ma innego wytłumaczenia, po prostu nie ma.Toć czytacie co piszemy tu czy w zgloszeniach i nie reagujecie. A potem sie dziwicie ze gracze tak mysla. Jestescie graczami, macie kontakt z osobami co tak robia..i nic sie im nie dzieje.
3. Napisalem, że wysyłane były zgłoszenia ale nie było żadnej reakcji. Nie było zadnego systemu kar, gracze sobie graja swobodnie dalej i sie smieja...moge wkleic co pisali a recze, ze opadnie Ci kopara jak przeczytasz :-)
Wiesz, to troche dziwne ze supporterami sa gracze, to powoduje wlasnie niezdrowe relacje i sytuacje. trochę gier było na mojej liscie, WoT, BF, CoD, Lineage i inne i nigdy gracz tam nie byl supporterem.
 

dawid17612

Hrabia
moim zdaniem ludzie nie rozumieją prostej rzeczy...
bandicam 2021-08-25 22-35-12-044.jpg

klikając prawym myszki, zobaczycie coś takiego jak Support, a pod nim Forum, to dwie osobe grupy.

to jak widząc przestępstwo i zamiast dzwonic na policje mówicie a co tam napisze w gazetce szkolnej, po tygodniu pretensja że policja nic nie zrobiła, więc po kolejnych 2 tygodniach w końcu dzwonią na policje i mówią że już 7 artykułów napisali w gazetce szkolnej, wszystkie dzieci widziały i przeczytały a policja co..? dalej nic nie zrobiła hahahahahhaa...:D

tak to widze, jak ktoś myli Support z Forum :D :D
 
Dla słabiej rozumujących :-) toc nawet wklejane tu byly wlasnie odpowiedzi z supportu :-D zeby je wkleic, trzeba otrzymac odpowiedz z supportu, zeby otrzymać odpowiedz trzeba jak na twoim zalaczonym obrazku..zgłosic to :-) ale ten system niewydala..przeczytaj jeszcze raz powoli...chociaz moze byc to trudne bo support kasuje posty przez co przekaz ulega rozmyciu :-)
 

Markiz.

Książę
moim zdaniem ludzie nie rozumieją prostej rzeczy...
View attachment 6407

klikając prawym myszki, zobaczycie coś takiego jak Support, a pod nim Forum, to dwie osobe grupy.

to jak widząc przestępstwo i zamiast dzwonic na policje mówicie a co tam napisze w gazetce szkolnej, po tygodniu pretensja że policja nic nie zrobiła, więc po kolejnych 2 tygodniach w końcu dzwonią na policje i mówią że już 7 artykułów napisali w gazetce szkolnej, wszystkie dzieci widziały i przeczytały a policja co..? dalej nic nie zrobiła hahahahahhaa...:D

tak to widze, jak ktoś myli Support z Forum :D :D

3. Napisalem, że wysyłane były zgłoszenia ale nie było żadnej reakcji. Nie było zadnego systemu kar, gracze sobie graja swobodnie dalej i sie smieja...moge wkleic co pisali a recze, ze opadnie Ci kopara jak przeczytasz :-)

Sam nie wiem kto tu myli Policję z gazetką szkolną :D :D
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Szanowny supporcie :-) To co sie dzieje teraz tu to .... brak słów :-) Stworzono jakieś pisząc łagodnie dziwne zasady, lamiace wszystkie prawa graczy, szczegolnie poszkodowanych.

Jeśli uważasz, że są łamane Twoje prawa, istnieją odpowiednie instytucje do których możesz się zgłosić.

1. Support nie musi się z niczego tłumaczyć, nie musi odpowiadać. Nie musi powiadamiac co zrobił, czy wyciagnal konsekwencje wobec bluzgacza. To po prostu jego sprawa.
Support musi się tłumaczyć, ale przed osobami nad sobą, oraz ewentualnie przed Graczami, którzy ponieśli konsekwencje swoich czynów. Przed nikim innym.

2. Support moze kasować co mu się podoba na forum powołując się na sławetny punkt 7, czyli nie mozna zle pisać o supporcie a tylko w samych superlatywach. jak coś nie podejdzie supportowi..bach, nie ma postu.
W zasadzie, support na Forum bardzo niewiele może. Jeśli jednak nazywasz polski zespół FoE ogólnie "supportem", to nie mogą kasować tego, co im się podoba, a jedynie to, co łamie Zasady Forum lub OWH.

4. SZANOWNI SUPPORTERZY odpowiedzcie jak ma gracz postępować kiedy: osoba bluzga i wyzywa Cię, nie ma sprawy mogę wrzucic skany, kazdy skan to paragraf kk. Idzie zgłoszenie...i nic się nie dzieje, odpowiedz supka-nie bede informowal co sie dzieje. Pisze bluzgający na czacie: co sie wysilasz nic nie zrobia mi i leci z koksem dalej...zgłaszam, nic sie nie dzieje a mało tego ta osoba z subkonta pisze do mnie, ze moge sobie zgłaszac ile chce bo jej sie nic nie stanie. PROSZĘ odpowiedzcie jakie kroki można poczynić dalej?
  1. Kliknąć obok wiadomości zawierającej bluzgi/wulgaryzmy (na czacie w nick, w systemie wiadomości w portret lub miejsce gdzie byłby portret przy tej konkretnej wiadomości).
  2. Z menu kontekstowego, które się ukazało wybrać opcję "Zgłoś".
  3. W oknie zgłoszenia napisać powód zgłoszenia.
  4. Zatwierdzić.
W ten oto sposób należy postąpić. Wszystko inne nie jest już zależne od Ciebie. Możesz też, z czystej ciekawości, napisać zgłoszenie do supportu z pytaniem, czy Twoje zgłoszenie takiej i takiej osoby z tego i tego dnia zostało poprawnie wysłane. Wówczas możesz otrzymać informację, czy takie zgłoszenie do nas wpłynęło, czy nie wpłynęło - w tym drugim przypadku należy powtórzyć procedurę zgłaszania od punktu 1.

Proszę ich tylko cały czas o rzetelną pracę.
Nie musisz ich cały czas o to prosić. Oni cały czas to robią. Jeśli masz uwagi, chcesz złożyć skargę, to Forum Gry jest nieodpowiednim miejscem - zgodnie z punktem 7 Zasad Forum, takie sprawy należy zgłaszać poprzez system supportu, gdzie zgłoszenie zostanie skierowane do odpowiednich osób.

2. Wiesz..apropo insynuacji...wiesz, że to każdy tu tak twierdzi, bo nie ma innego wytłumaczenia, po prostu nie ma.Toć czytacie co piszemy tu czy w zgloszeniach i nie reagujecie. A potem sie dziwicie ze gracze tak mysla. Jestescie graczami, macie kontakt z osobami co tak robia..i nic sie im nie dzieje.
Kłamstwo powtarzane 1000 razy, wbrew powszechnej opinii (i pewnemu powiedzeniu), nie staje się prawdą. Staje się kłamstwem, w które wszyscy wierzą.


Założyłeś wątek w dziale dyskusji i w ogóle nie docierają do Ciebie słowa drugiej strony. Jaki więc jest sens tej dyskusji? Czego oczekujesz?
 
Jeśli uważasz, że są łamane Twoje prawa, istnieją odpowiednie instytucje do których możesz się zgłosić.
Na pewno skorzystam :-)
Support musi się tłumaczyć, ale przed osobami nad sobą, oraz ewentualnie przed Graczami, którzy ponieśli konsekwencje swoich czynów. Przed nikim innym.
Dlatego jest tyle złego :-) bo nie musicie sie tłumaczyc przed nikim..i korzystacie z tego
W zasadzie, support na Forum bardzo niewiele może. Jeśli jednak nazywasz polski zespół FoE ogólnie "supportem", to nie mogą kasować tego, co im się podoba, a jedynie to, co łamie Zasady Forum lub OWH.
Oczywiscie ze moze wiele support tu w koncu niewygodne posty dla supportu znikaja stad w expresowym tempie :-)
  1. Kliknąć obok wiadomości zawierającej bluzgi/wulgaryzmy (na czacie w nick, w systemie wiadomości w portret lub miejsce gdzie byłby portret przy tej konkretnej wiadomości).
  2. Z menu kontekstowego, które się ukazało wybrać opcję "Zgłoś".
  3. W oknie zgłoszenia napisać powód zgłoszenia.
  4. Zatwierdzić.
Klikam, zgloszenie trafia, zgloszony sie smieje i bawi sie w najlepsze dalej, support odpowiada ze nie musi sie tlumaczyc dlaczego nie wyciaga konsekwencji wobec hejtera.
Nie musisz ich cały czas o to prosić. Oni cały czas to robią. Jeśli masz uwagi, chcesz złożyć skargę, to Forum Gry jest nieodpowiednim miejscem - zgodnie z punktem 7 Zasad Forum, takie sprawy należy zgłaszać poprzez system supportu, gdzie zgłoszenie zostanie skierowane do odpowiednich osób.
Tego własnie bym sobie zyczył...życzyłbym sobie ze jak zglosze goscia ktory uraga mi i innym graczom to zeby poczul ze zrobil zle :-) natomiast nie zycze sobie, zeby taka osoba publicznie codziennie wyzywala graczy i sie smiala ze nic jej nie mozna zrobic :-)

Ta rozmowa staje sie bez sensu móglbym napisać Ci czemu, wspomne tylko ze znalem kiedys zylete1991 na F i mam nadzieje ze to tylko zbieznosc nikow :-)
Koniec dyskosji, zapraszam dzis szanowny support na 20 na G..beda sie działy cuda bo lowcy bede chcialy zwolnic wszystko na dole zeby potem zajac, zwolnic plaze i odciac sie od niej. Klikacze, booty beda szalec :-) Prosze o wykazanie sie tu a i po 20.00 na czacie beda sie dzialy cuda pismiennicze jak sie im nie uda :-)
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
@trupek1000 odwracasz kota ogonem i wykręcasz się od odpowiedzi. Czemu nie możesz napisać "tak, zablokowaliśmy kilku graczy np. za używanie botów".
Taka odpowiedź dużo lepiej by wyglądała a tak możemy się domyślać a nawet być pewni w niemal 100%, że nie robicie absolutnie nic ze zgłoszeniami, odpowiadacie tylko na nie i koniec tematu. Bociarze sobie dalej grają i śmieją się z uczciwych graczy.

...trochę gier było na mojej liscie, WoT, BF, CoD, Lineage i inne i nigdy gracz tam nie byl supporterem.

Widzisz, tutaj nic nikomu support nie zrobi.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
@trupek1000 odwracasz kota ogonem i wykręcasz się od odpowiedzi. Czemu nie możesz napisać "tak, zablokowaliśmy kilku graczy np. za używanie botów".
Przede wszystkim z powodu, że nie jestem w supporcie i nie mam takich danych. Jestem tylko moderatorem forum i zwyczajnie nie wiem kto i za co dostaje bany.
A po drugie, nawet gdybym wiedział, to nie mógłbym ujawnić takich danych bez pozwolenia. Jedynie Community Management mógłby takie coś ogłosić, nie moderator forum, nie supporter.

Poza tym, support cały czas poszukuje osób chętnych do pomocy, zawsze można się zgłosić i próbować walczyć z botami, nikt nie broni. Wtedy też można by było zapoznać się z tym jak system działa.

Taka odpowiedź dużo lepiej by wyglądała a tak możemy się domyślać a nawet być pewni w niemal 100%, że nie robicie absolutnie nic ze zgłoszeniami,
I wracamy do tego co powiedział Zyleta parę postów wyżej - jeśli ktoś ma podejrzenia, że support nic ze zgłoszeniami nie robi, to należy to zgłosić, także poprzez system supportu, nie na forum, bo forum do tego nie służy, co już nie raz zostało wspomniane.
 

Markiz.

Książę
I wracamy do tego co powiedział Zyleta parę postów wyżej - jeśli ktoś ma podejrzenia, że support nic ze zgłoszeniami nie robi, to należy to zgłosić, także poprzez system supportu, nie na forum, bo forum do tego nie służy, co już nie raz zostało wspomniane.
Zgłosić? Komu? Przecież to przechodzi przez support, więc zgłaszający dostanie taką samą informację jak przy zgłaszaniu graczy. Czyli "zgłoszenie przyjęte a my nie możemy napisać co się dalej z nim dzieje"
Panowie i panie supporterzy i moderatorzy i nie róbcie durniów z graczy zgłaszających nieprawidłowości.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Skargi na support rozpatrywane są przez Community Management, nie przez support sam w sobie. Ale zgłoszenie musi być złożone przez system supportu, tak ten system został działa i tego należy się trzymać.
 

Markiz.

Książę
Wiem że tak działa i właśnie dlatego mija się to z celem, ponieważ i tak nikt się nie dowie czy w ogóle dotarło, a nawet jeśli, to jaki będzie jego efekt, ponieważ "support nie udziela informacji na temat skarg". Community Management, cokolwiek to jest, również informacji nie udzieli.
Lepiej pisać na Berdyczów.
 

midh

Wójt
wszystko jasne :) ale skoro najwyzsza instancja rozpatrujaca jest Community Management, ktore jak wiemy dla piszacych powyzej jest niewiarygodne to wazne pytanie : gdzie sie sklada skargi na Community Management ? no nie mowcie ze przez polski support :D bo to tak jakby skarge na naczelnika policji skladac u tego naczelnika policji i czekac na jej rozpatrzenie :D


edit : PS : swoja droga to dla mnie osobiscie sprawa jest przejrzysta, polski zespol nei ma ludzi zeby dzialac sprawnie, sam bywalem czlonkiem obslugi gry i wiem ze uczciwe sprawdzenie pojedynczego gracza to jest kilkadziesiat minut a czasami wiecej jesli sa watpliwosci, zakladam ze tu sa setki zgloszen, nie ma kiedy i nie ma kto tego rozpatrywac, a pewnie tez rozpatruje w pospiechu wiec o bledy nie trudno, a rowniez z doswiadczenia wiem, ze jak ktos sie boi bledow to nie wymierza drakonskich kar
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Lepiej porządnie sprawdzić jednego gracza podejrzanego o korzystanie z niedozwolonego wspomagania dziennie niż rozpatrzyć kilkadziesiąt (o ile tyle jest, w co nie chce mi się wierzyć) skarg "po łebkach".
Ale skoro sami gracze którzy są podejrzani piszą "i tak nic mi nie zrobią", to coś tu chyba "śmierdzi kumoterstwem", a nie brakiem czasu, ludzi i narzędzi.
 
Do góry