Pytanie do supportu o gracza

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Niemniej poruszasz drażliwy temat, nie odpowiadam z wyższością tylko z pozycji byłego CM innej gry, konkurencyjnej firmy i to nie kogoś komu płaci się walutą gry, tylko kogoś kto był tam zatrudniony jako CM na umowę o pracę.
W grę wchodzą pieniądze, ktoś kupuje za realne pieniądze walutę gry, ba są to często gęsto osoby które wydają naprawdę spore pieniądze i zyskują rangę VIPa w grze, maja inne promocje, ich sprawy opracowują inni ludzie.
Zwyczajnie support nie ma możliwości banowania ich konta, nawet jak im dasz dowód na tacy.
Co innego gdy jest opracowany i zatwierdzony skrypt wykrywający przez twórców tej gry (ba często i prawnicy są w to zaangażowani, wiadomo realna kasa) wtedy leci z automatu i sprawa prosta, chociaż i tak lecą najpierw różnego rodzaju ostrzeżenia.
Inaczej jak ktoś ręcznie zbanuje usunie konto ( a na bank jest taka opcja w tutejszym panelu obsługi gry) to pisze się do twórców gry że zostało się strasznie skrzywdzonym przez złych ludzi i to konto wróci jeszcze z przeprosinami.
Mojej wypowiedzi proszę nie traktować jako uwag moderatora, tylko po prostu opinię na temat tej części posta. Mam wrażenie ekstrapolacji doświadczeń z bycia CM innej gry na nasz support, co moim zdaniem raczej nie jest w porządku. Trzeba by było znać oba systemy od środka, żeby takiej ekstrapolacji móc dokonać, w końcu podejścia mogą się jednak różnić w supportach różnych gier.
Dla jasności - nie znam systemu supportu FoE od środka i nie wiem za co bana można dostać, a za co nie, tym bardziej nie wiem jak traktowani są gracze kupujący walutę premium.
 
Do góry