Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Arox

Baron
jakies plany dalszego podnoszenia statuy honoru ? ten 8 poziom to nadal troche malo, statuy razem z drogami zwyciestwa zaczynaja zajmowac sporo miejsca a zakladam, ze jako trofeum gpch powinny stac w miescie
Nie ma żadnego planu w podnoszeniu... zawsze można sprzedawać je w Handlarzu z Antykami.
 

Arox

Baron
bez przesady, ale fakt sporo miejsca zajmuje juz wiec czas pomyslec o kolejnych levelach
No a póżniej jak już wszyscy osiągną maksymalny level będzie gadka że znowu trzeba podwyższyć i tak w kółko macieju,,, Niestety nie widzę powodów by zwiększac poziomów bo budynek jak na swoje rozmiary jest już bardzo dobry...
 

midh

Wójt
No a póżniej jak już wszyscy osiągną maksymalny level będzie gadka że znowu trzeba podwyższyć i tak w kółko macieju,,, Niestety nie widzę powodów by zwiększac poziomów bo budynek jak na swoje rozmiary jest już bardzo dobry...
no wlasnie, to powinien od razu byc jeden budynek, odpowiednio duzy, dzialajacy na zasadach perly, a poziomy zamiast pr-ami powinno sie podnosic punktami zdobytymi na gpch, a teraz faktycznie w kolo macieju jak piszesz bo inaczej to za kilka lat mozna bedzie cale miasto statuami obsadzic
 

Arox

Baron
no wlasnie, to powinien od razu byc jeden budynek, odpowiednio duzy, dzialajacy na zasadach perly, a poziomy zamiast pr-ami powinno sie podnosic punktami zdobytymi na gpch, a teraz faktycznie w kolo macieju jak piszesz bo inaczej to za kilka lat mozna bedzie cale miasto statuami obsadzic
Nie o to bym się nie martwił dlatego że mamy eventy które budynki muszą być lepsze od statui bo inaczej firma zacznie przynosić straty.... Za zdobywanie fragmentów się nie płaci... ale za kolejne budynki eventowe już można zapłacić... dlatego nigdy nie dojdzie do sytuacji gdzie całe miasto będzie w statuach bo po prostu budynki eventowe obecnie są lepsze.
 

Ferdinand

Baron
Podobno szykują nową osadę kulturową, ktoś coś wie na ten temat?

Dokładnie tak, osada Azteków z nową mini grą, z tego co widziałem na becie to nie ma jeszcze dokładnych informacji na temat bonusów z budynków itp, ale są grafiki. Główny budynek jak się nie mylę to Świątynia słońca a poboczny to Jadeitowy posąg czy jakoś tak.
 

Merkan

Szlachcic zagrodowy
Egipt szajs?? Rany boskie. Dla mnie to najlepsza osada, chyba najłatwiejsza. Choć przyznam, że dłużej robi się każde podejście niż Wikingów i Japonię. Mimo wszystko każde zakończyłem z kilkudniowym wyprzedzeniem. Budynek główny, jak i dodatkowy wypasione. Robię drugi raz podejście za PR-y, tylko po to, żeby skompletować trzeci obelisk. Szkoda tylko, że PR-ów w nagrodę jest tylko 10 więcej niż na pozostałych osadach.
 

Mark R

Wójt
Też jestem zdania, że z dotychczasowych osad Egipt jest najlepszą osadą.
Bardzo szybko i przyjemnie mi się to robiło, kończyłem zawsze kilka dni przed czasem. Ostatnie podejście na które było 15 dni zakończyłem 4 dni przed czasem.
Uzbierałem 4 czy 5 obelisków na 2 lvl. Łaźnie królewskie też dają satysfakcję.
To z wikingami tak miałem, że już miałem dość kolejnych podejść do zrobienia. Męczące, monotonne i za dużo.

Dobrze że już na horyzoncie nowa osada, będzie co robić, a nowy budynek jak będzie 3x3 to nawet lepszy od Yggdrasil ( o 2 pr więcej i 20 towarów),
 

Ferdinand

Baron
Chodzą słuchy, że u Azteków ma być wyjątkowo trudno uzyskać złotą nagrodę za czas, ale budynek 2x2 dający 5 PRów swoją moc ma
 

hddk

Hrabia
Główna nagroda u Azteków (Świątynia Słońca) ma mieć rozmiar 4x3 i 9 poziomów, jak wynika ze spoilera:

Dodając do tego 4 emisariuszy będzie pewnie ze 13 osad do zrobienia. A budynek za czas 5 poziomów i zobaczymy czy dalej będzie 1 poziom za "złoty" czas, czy coś się zmieni.

Czy będzie trudno to zależy oczywiście ile kto siedzi w grze, ale np. jak w Egipcie zostawało mi 5-7 dni zapasu, tak w Japończykach ledwie 1 dzień przy ostatniej osadzie.
 

hddk

Hrabia
Wg przecieków miało być 30% ataku, jest 30% obrony armii atakującej :) Do zrobienia 13 osad. Nagroda za czas tak jak dawniej, 5 poziomów po 15 fragmentów. Złoty czas dla pierwszej osady - 18 dni.
 

Załączniki

  • suntemple.jpg
    suntemple.jpg
    122,1 KB · Wyświetlenia: 71
  • jadestatue.jpg
    jadestatue.jpg
    120,1 KB · Wyświetlenia: 71
Do góry