Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

cayose

Szlachcic
Prawie z krzesła spadłem i krzyknąłem z radości! NARESZCIE!!! Koniec z puffinem! To teraz męczymy ich o pasek bez limitu pr! :D
 

piotresz

Hrabia
Jakieś opinie na temat wioski Azteków ?
Dla mnie trochę pokręcone, przede wszystkim ten dodatkowy Saper daje chyba za mało dodatkowych towarów, stąd przechodzenie zadań jest powolne.
Graficznie bardzo ładne choć oczywiście trzeba się nauczyć egzotycznych nazw.
 

OliverJr.

Hrabia
Próbuje najszybciej jak się da przebić się do kolonialnej na becie aby to obadać. Ten saper to faktycznie opinie kiepskie, są filmiki na yt gdzie grający nie zebrał żadnego towaru bo nie trafił w pustą przestrzeń tylko po cyfrach. Za mało ruchów jest
 

DomLuk

Wójt
Na becie event Forge Bowl jak dla mnie tragedia budynek główny 5x3(8 poziomów daje pr,medale,towary i zadowolenie) + dekoracje 5x2 (atak8%, obrona do ataku8%, 10 towaru lub 4 pr). Wielkość budynków do nagród jest przepaść z wcześniejszych eventów, to już mogli dać bilans taki sam.
 

Mark R

Wójt
Wiadomo kiedy Wieża Galata zostanie zaimplementowana na serwerach ?
(Może nawet nie konkretna data ale czy np. w tym miesiącu? A może jeszcze w tym roku ?)
 

Ferdinand

Baron
Z nią jest taki problem, że niejasne są warunki do "odpalenia" zadań, które umożliwiają zdobycie kompletu planów. Coś chyba nie do końca tam działa jak powinno
 
Ostatnia edycja:

Ferdinand

Baron
Nie dostaniesz, zadania mają dostać jedynie nowi gracze tylko nie wiadome jest tez to jak bardzo "nowy" musisz być. Pozostali plany maja szanse zdobyć jedynie przez inwestycje w Wieżę u tych "nowych"
 

Mark R

Wójt
@Endrius69 Pytałem nie bez powodu o Galate. Na pewno postawię, jak tylko się pojawi. Na 81lvl da 50% szans na zablokowanie plądrowania. Skasuję wszystkie wieże sygnałowe, płomienie i wieże taktyka a zamiast tego piękna wieżyczka zajmująca 3x3.
 

OliverJr.

Hrabia
To fakt, wszystkie budowle obronne łącznie z perłami staną się jeszcze bardziej bezużyteczne, nie wiem czy taki był zamiar twórców
 
Do góry