POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4614

Guest
na pierwszym poziomie... Wyroczni.. za 20 pr .. mozna bylo zanlokować 1 miejsce i zgarnąć z arką 90% 38 pr...
 

DeletedUser17262

Guest
Dokładnie wsytd i hańba dla Supporto,matołów.BRAWO WY,zdodzieje
 

DeletedUser11629

Guest
A gdzie ta przemądrzała pani od kawy? Może ona nam powie, co się stało?

Cholerni złodzieje i oszuśc...
 

DeletedUser18282

Guest
Witam
Drodzy Gracze przepraszamy za problemy, które wynikły. Trwają pracę nad naprawą tego. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ten Shihura to jakiś bot, że każdemu wkleja taką samą odpowiedź? :D Kogo oni biorą do tego supportu...

Drogi @jakidziadzia

Gdy w szkole pytali nas kim chcemy zostać w przyszłości każdy mówił, górnik, policjant, lekarz, a ja powiedziałem że chce zostać BOT'em ;)
 

DeletedUser17272

Guest
ma to wplyw na gre jak najbardziej, mi zniknelo 24 lvl castel i bonus do ataku/obrony sie zmniejszyl w przegladzie miasta
 

DeletedUser17272

Guest
@Shihura - ja na Twoim miejscu bym tu nie zartowal bo to JEST POWAZNA SPRAWA i miesiace naszej pracy w grze poszly wiadomo gdzie dzieki WASZYM bledom, a copy&paste takiej idiotycznej formulki ktora NIE MA SENSU to juz tylko prosi o pomste do nieba,

trzeba bylo odrazu pisac to co powyzej chociazby, a tak to ludzie jak i ja poszlismy odrazu do kontaktu z firma w niemczech bo na tne tutaj support liczyc nie mozna
 

DeletedUser19100

Guest
Przez obnizenie poziomow perel zniknely rowniez paczki pr 3k 6k albo i wiecej zalezy od gracza , wklejanie jakis odpowiedzi kazdemu bez uprzedniego doinformowania sie jest conajmniej nie na miejscu....
 

DeletedUser17530

Guest
trzeba bylo odrazu pisac to co powyzej chociazby, a tak to ludzie jak i ja poszlismy odrazu do kontaktu z firma w niemczech bo na tne tutaj support liczyc nie mozna

No i elegancko, niech coraz więcej ludzi zacznie pisać do twórców, to w końcu może zauważą poziom polskiego supportu i zrobią z tym porządek
 

DeletedUser16730

Guest
Poziom perły został obniżony z powodu wykorzystywania błędu z inwestowanie w perłę Wyroczni Delphi. Obniżenie poziomu perły do stanu wcześniejszego jest równe uzyskanej korzyści, którą zyskał Pan/Pani.

vs

Drodzy Gracze przepraszamy za problemy, które wynikły. Trwają pracę nad naprawą tego. Prosimy o chwilę cierpliwości.

To co innego piszecie w odpowiedziach na skargi, a co innego na forum?
 

DeletedUser18328

Guest
niestety to nie tylko błąd wyświetlania zbiór z arki była na 60 jest na 27 na poziomie 27 tyle tyloko ze mam odblokowany poziom 60
 

DeletedUser18282

Guest
@Luke Stark Rozumie wasze niezadowolenie z tego powodu. Jednak popełniłem błąd i nic mnie nie usprawiedliwia. Jednak niema co płakać nad rozlanym mlekiem. Z każdym błędem człowiek się uczy. Obecnie pracujemy nad tym by usunąć problem.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
W dniu dzisiejszym został uruchomiony skrypt, który miał za zadanie cofnąć korzyści osiągnięte przez Graczy wynikające z nadużycia błędu. Niestety w wyniku komplikacji skrypt objął zdecydowanie większą liczbę Graczy niż powinien. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszamy za komplikacje i prosimy o cierpliwość.
 

DeletedUser17388

Guest
Powinniście wyłączyć serwery na jakiś czas żeby więcej strat nie było
 

DeletedUser17272

Guest
@Shelian - jakie profity moge osiagnac z perly delfickiej???!!!! mam 13mln mlotkow, alcatraz lvl 70,

czy kasowanie mi 24 levelow Castel to nazwiesz to adekwatnym????

I DLACZEGO KARZECIE NAS JAKIMS SKRYPTEM??? usuncie perle delficka i wrzuccie ja na nowo,
od czego jest beta server???!!!

EDYCJA:

JAKIE TO NIBY PROFITY OSIAGNALEM??? TAKIE ZE 26 LVL CASTEL SOBIE MOGLEM WYBUDOWAC DZIEKI WYROCZNI DELFICKIEJ????!!!!!
 

DeletedUser4614

Guest
W dniu dzisiejszym został uruchomiony skrypt, który miał za zadanie cofnąć korzyści osiągnięte przez Graczy wynikające z nadużycia błędu. Niestety w wyniku komplikacji skrypt objął zdecydowanie większą liczbę Graczy niż powinien. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszamy za komplikacje i prosimy o cierpliwość.

mozecie opisac dokladniej jakie go korzysci?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zapuścili jakiś skrypt i poszło po całości.

W dniu dzisiejszym został uruchomiony skrypt, który miał za zadanie cofnąć korzyści osiągnięte przez Graczy wynikające z nadużycia błędu. Niestety w wyniku komplikacji skrypt objął zdecydowanie większą liczbę Graczy niż powinien. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszamy za komplikacje i prosimy o cierpliwość.

Chcieli dobrze a wyszło jak zawsze.
 

DeletedUser17530

Guest
@Shelian po raz kolejny pokazujecie, że beta nic nie znaczy. Wyrocznia była testowana na becie, wtedy wszystko można było "naprawić", wyrównać, dopisz sobie jeszcze jakie słowa chcesz :) Wyszło jak zawsze - testy na live :)
 

DeletedUser12453

Guest
ludzie godzina bez tych lvl mineła :)
przeprosili, przyznali się do błedu ... bywa...
teraz czekam na naprawę sytuacji ot i aż.
 

DeletedUser16528

Guest
U mnei oberwalo WI z 70 na 24 poziom.... jak to mozliwe ? i moje inwestycje tez poszly...
 

DeletedUser17388

Guest
Mam nadzieję że wraz z poziomami wrócą PR które zniknęły bo niektórzy nie mają za co inwestować już
 

DeletedUser14806

Guest
Hehehe Rewolucja ludzie!! wreszcie można sie uwolnić od tego zakłamanego dziadostwa którym ciągle karmią i ściemniają że zaraz za chwileczę będzie gra śmigać jak złoto. Mamy super powód aby zakończyć z tym bałaganem raz a dobrze , proponuje na simsy przejśćl) Za push miedzy światami nie karali to zbanowali ludzi za niewidzialny przekręt o którym 99% graczy nawet pojęcia nie miała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry