Oceaniczna Przyszłość część 4 - komentarze

DeletedUser18754

Guest
Lepiej późno niż wcale heh ale troche to żałosne. Niemniej jednak fajnie, że w końcu wchodzi perła, którą warto postawić.
 

DeletedUser9585

Guest
Czy czwarta będzie zarazem ostatnią częścią oceanicznej przyszłości?
 

DeletedUser16730

Guest
Podobno będzie jeszcze piąta

Poważnie czy żart?
W tamtym roku w grudniu skończyli AP, czyli prawie rok minął i nie wiadomo nawet czy to koniec OP? Czyli jakbym teoretycznie chciał wejść w tę epokę to nawet nie wiem czy mogę wchodzić? Bo obojętne jak się będzie zaklinać tę rzeczywistość to pół epoki, czy nawet trzy ćwierci epoką nie są. Tak jak koła ze zderzakami nie są samochodem.
 

DeletedUser17540

Guest
Ciekawa perła warta postawienia. Tylko ciekawe jakie są szanse na zabicie jednostki. Co lvl wzrasta co 1% czy jak?
Nowa jednostka też ciekawa. Co do kolejnej części epoki na becie jest badanie nie zakończone więc możliwe że będzie. Oceaniczna ostatnią?
 

slimjim2

Baronet
W mojej skromnej opinii Inno wprowadza nowe części epok i w ogóle epoki ciut za szybko. Raz, że wprowadza to niesamowite tempo wyścigu do ukończenia drzewka. Dwa, że chyba sami się w ślepą uliczkę zapędzili i teraz nie za bardzo wiedzą co dalej.
Nie pozostaje nic innego jak teraz eksploracja kosmosu - Księżyc, Mars (po kilka map) i dalej...
 

DeletedUser15268

Guest
immo do dzieła !!!, czekamy :p
.... jak nie ruszyło do 12 to pewnie ok 14....
 

DeletedUser4614

Guest
chyba godzina wprowadzenia jest uzalezniona od strefy czasowej klienta, a duza baza klientów siedzi w strefie UTC - 11 do UTC - 4 . Czy ja sie mylę ?! :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
chyba godzina wprowadzenia jest uzależniona od strefy czasowej klienta,
To oczywiste, to wynika z tego, że zmiany są wprowadzane wszędzie o jednym czasie (prawie jednocześnie), więc godziny są różne w zależności od strefy czasu.

No chyba że jest tradycyjna obsuwa.
 

DeletedUser12029

Guest
Kraken to najbrzydsza perła. W sumie to w ogóle nie przypomina perły z której by strony nie spojrzeć. Gratki dla grafików. Musieli się nieźle napracować xD
 

DeletedUser12453

Guest
linki do pereł w wiadomosci super,
przydała by sie tylko możliwośc usuniecia linku przez piszacego do pełni szczescia...
 
Do góry