Oceaniczna Przyszłość część 4 - komentarze

DeletedUser16965

Guest
przydalo by sie moze info ile walk z krakena jeszcze zostalo, bo albo tego nie ma albo nie wiem gdzie znalesc..
 

DeletedUser17606

Guest
Takie pytanie odnośnie bonusu "Pierwsze uderzenie" to jest procent szans np na zabiecie 12 jednostek czy obowiazuje w 12 walkach?
 

DeletedUser6052

Guest
5 części? Niedługo epoka w grze dorówna w swojej długości epoce w świecie realnym. Chcecie nas zanudzić na śmierć?
 

DeletedUser7112

Guest
a ja mam pytanie:

czy Twórca zadania:
"wyhoduj 10 langust" w linii głównej (bez możliwości przewinięcia) wiedział co robi czy nie wiedział?
był on 3źwy czy nawalon jak szpak?

No sorry ale przegięcie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
"wyhoduj 10 langust" w linii głównej (bez możliwości przewinięcia) wiedział co robi czy nie wiedział?
był on 3źwy czy nawalon jak szpak?

Langusta wbrew pozorom żywi się owocami morza, choć gdyby mogła jadła by dżem.

Arnold Boczek by powiedział:
Langusta, to moje ulubiene jest.


OKU....lary
Nowy obraz mapy bitowej.jpg

Mam co prawda 10 farm, ale to i tak 24 godziny psu w wiecie co. Ale za to jutro do magazynu wpadnie 2 162 700 młotków

Ale za to jaka zacna nagroda, dwa węgorze.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15227

Guest
Langusta wbrew pozorom żywi się owocami morza, choć gdyby mogła jadła by dżem.

Arnold Boczek by powiedział:
Langusta, to moje ulubiene jest.


OKU....lary
View attachment 2939

Mam co prawda 10 farm, ale to i tak 24 godziny psu w wiecie co. Ale za to jutro do magazynu wpadnie 2 162 700 młotków

Ale za to jaka zacna nagroda, dwa węgorze.

Wspaniała rozpiska...ale trochę przykro że Gracze z niższych epok zatrzymają się na tym zadaniu.
 

DeletedUser18947

Guest
To może po tylu osiągnięciach techniki wreszcie polecimy w górę, nie w dół. No chyba że będzie podziemna przyszłość :)
 

DeletedUser16965

Guest
Kraken nie działa na wojska drśwugiej fali to wiem, ale czy ta druga fala jest liczona jako kolejna walka? Odejmowana od ilości walk w której moze pojawić się Kraken?
 

DeletedUser18636

Guest
Jak pozbyć się wiadomości o wprowadzeniu nowej części oceanicznej? Nie mam przycisku, żeby to skasować;(
 

DeletedUser7795

Guest
@kubagra81 ankietę zrobić można ale czy tam na górze się zgodzą?

@jan-maria-scyzoryk w takim razie opis bonusu powinien brzmieć następująco:

X% szansy na zabicie jednej jednostki przeciwnika na początku bitwy.
W bitwach dwufalowych bonus ten ma zastosowanie tylko w pierwszej fali.

Bitwy, w których Kraken się nie pojawił nie są odliczane od puli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17220

Guest
Niestety nielogiczne. Jeśli jest 'x' szansy na pojawienie się w 'y' walk, to jeśli będzie tak jak piszesz automatycznie 'x' będzie 100%.

Nie do końca. Miałbyś x "krakenów", a szansa pojawienia się w danej walce to y%. I nie wiesz czy pojawi się w tej, czy za kolejnych 20. Ale jak się pojawi, to zostawałoby x-1
 

DeletedUser16730

Guest
Nie do końca. Miałbyś x "krakenów", a szansa pojawienia się w danej walce to y%. I nie wiesz czy pojawi się w tej, czy za kolejnych 20. Ale jak się pojawi, to zostawałoby x-1

Tak, ale wtedy pojawi się na 100% y razy tylko nie wiesz kiedy.
 

DeletedUser17220

Guest
Niekoniecznie. Znając podejście gry do losowości, równie dobrze może nie zawitać ani razu. W evencie jabłkowym ŚW też miała 20% szans :p
 

DeletedUser7795

Guest
Pula wynosi 10.
Za każdym razem gdy Kraken pojawi się w bitwie stan w puli zmniejsza się o 1.
Gdy spadnie do zera to aby odnowić pulę trzeba zrobić zbiory z Krakena.

Szansa na pojawienie się Krakena wzrasta wraz z poziomem perły.
 

DeletedUser17220

Guest
I na 80 jest powyżej 98%. W takiej sytuacji sposób liczenia jest nieistotny. pierwsze x walk po zbiorze będzie z Krakenem
 
Do góry