Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

DeletedUser16980

Guest
Dzięki za dobre rady :D ja sobie poradzę, pytanie czy inni również. Bo event podobno jest dla wszystkich.
 

Kaluta

Wójt
Ej, bo sobie tak pomyślałam czy nie dałoby się zrobić tak, by zadania robić nie w kolejności? Np. nie mogę zająć prowincji, przeskakuję do następnego,a tamte pojawia się później? podobnie jak na linii pobocznej, lub w przypadku zadań powtarzalnych...co o tym myślicie?
 

DeletedUser16980

Guest
Ej, bo sobie tak pomyślałam czy nie dałoby się zrobić tak, by zadania robić nie w kolejności? Np. nie mogę zająć prowincji, przeskakuję do następnego,a tamte pojawia się później? podobnie jak na linii pobocznej, lub w przypadku zadań powtarzalnych...co o tym myślicie?
OOOOO :D i to byłoby niesamowite rozwiązanie :D Doskonały pomysł :D
 

DeletedUser17497

Guest
@lady matylda Dlaczego mieliby nie? Ostatecznie do zdobycia głównej nagrody i tak trzeba byłoby wykonać wszystkie polecenia. Z resztą, zawsze można dla równowagi podnieść poziom trudności zadań, ewentualnie, jeśli w jakimś wypadku koniecznie chcą zachować ustaloną kolejność, sprzęgnąć kilka zadań w jedno. ;)
 

bzzzz4

Szlachcic
twórcy nie pomyśleli że zwiad w oceanicznej przyszłości idzie prawie 4 dni i jak mają niektórzy skończyć event nawet diaxów niektórzy nie mają tak jak ja żeby zwiad doszedł szybko specjalnie tak zrobili bo na diaxy są pazerni nie dziwię się że niektórzy kończą grać w tą grę powodzenia niech robia tak dalej
 

DeletedUser17497

Guest
@bzzzz4 Ale w czym problem? Event trwa 7 dni. Jeśli teraz rozpoczniesz zwiad, to zostaną Ci trzy dni na wykonanie całych dwóch ostatnich zadań.
 

bzzzz4

Szlachcic
chyba żartujesz sobie puściłem zwiad wcześniej przed eventem leci jeszcze prawie 2 dni zajme 2 sektory bo takie jest zadanie i musze puscic znowu zwiad bo takie jest kolejne zadanie i znowu z 4 dni będzie lecieć czemu zadanie z zajęciem 2 sektorów nie jest po zadaniu z zrobieniem zwiadu większość nie zdązy nie każdy ma czas siedzieć przed komputerem 24h sa ważniejsze rzeczy w zyciu
 

DeletedUser17497

Guest
@bzzzz4 Zrozumiałbym taki argument na becie, ale tu? Gdzie wszystkie zadania są znane już od dłuższego czasu? :?
 

bzzzz4

Szlachcic
@bzzzz4 Ale w czym problem? Event trwa 7 dni. Jeśli teraz rozpoczniesz zwiad, to zostaną Ci trzy dni na wykonanie całych dwóch ostatnich zadań.
tylko ze pomysl że 2 razy zwiad trzeba puśić raz jak dojdzie zająć 2 sektory i pózniej drugi raz zwiad trzeba puścić a w oceanicznej przyszłości zwiad leci prawie 4 dni bo nie pomysleli zadanie z przejęciem 2 sektorów powinno byc po zadaniu z zrobieniem zwiadu
 

bzzzz4

Szlachcic
@bzzzz4 Zrozumiałbym taki argument na becie, ale tu? Gdzie wszystkie zadania są znane już od dłuższego czasu? :?
co z tego że sa znane ale nie kazdy ma czas siedzić przy komputerze 24h na dobe nieraz rano ktos wyjdzie wraca wieczorem i nawet nie chce sie kompa włączyc pisałem sa wazniejsze rzeczy w zyciu niz gra taka moja opinia
 

DeletedUser17497

Guest
@bzzzz4 Skoro ta gra jest aż tak mało ważna, że nie znalazłeś dwóch minut na zapoznanie się zawczasu z zadaniami, to tym bardziej nie rozumiem o co się pieklisz. :p
 

DeletedUser16730

Guest
To czy sobie można znaleźć wcześniej zadania w necie czy nie można ma drugorzędne znaczenie. Polityka spojlerowa jest jednoznaczna:

Przed eventem - Dozwolona jest dyskusja w temacie "Co w trawie piszczy...?" z zastrzeżeniem, że spoilery muszą być opatrzone tagiem "spoiler" w bbcode. Dyskusja może ogólnie dotyczyć nowych NPCów czy nagród, ale nie mogą to być gotowe informacje o zadaniach ani ich rozwiązaniach.

Z drugiej strony zadania które bez wcześniejszej wiedzy o nich niektórym nie pozwalają ukończyć eventu...
 

Kaluta

Wójt
Sesesese :haha: wykonując 2 zadania eventowe, przy okazji zrobię zadanie z linii głównej i zadanie powtarzalne!!! 3w1:D:D:D
 

DeletedUser12171

Guest
W oceanicznej muszę zdobyć władzę nad prowincją żeby puścić pierwszy zwiad. Nie mam wojska na tyle mocnego żeby dać sobie rade a wykup kosztuje sporo surowców. Jeśli dam rade to będzie szedł 4 dni pierwszy zwiad. To jakie ma szanse na dojście drugiego zwiadu przed końcem eventu.

Zadania z prowincjami są najbardziej wkurzającymi. Mam już dość tego wymuszania. Chciał bym skończyć event ale za wszelką cenę tego nie będę robił. Jeśli nie zmienią tego podejścia to zostanie rozstać się z FOE po tylu latach.
 

Kaluta

Wójt
W oceanicznej muszę zdobyć władzę nad prowincją żeby puścić pierwszy zwiad. Nie mam wojska na tyle mocnego żeby dać sobie rade a wykup kosztuje sporo surowców. Jeśli dam rade to będzie szedł 4 dni pierwszy zwiad. To jakie ma szanse na dojście drugiego zwiadu przed końcem eventu.

Zadania z prowincjami są najbardziej wkurzającymi. Mam już dość tego wymuszania. Chciał bym skończyć event ale za wszelką cenę tego nie będę robił. Jeśli nie zmienią tego podejścia to zostanie rozstać się z FOE po tylu latach.


Jedyny wyjściem to zakończenie natychmiastowe zwiadu diaxami, a jak wiemy bardzo cenne są :(

Kurcze, ktoś nie pomyślał o Oceanicznych graczach ewidentnie, a szkoda. Na poprzednich eventach też tak było?
 
Do góry