mądra decyzja Obywateli Wielkiej Brytanii

DeletedUser15227

Guest
Tylko, że w artykule był właśnie link - przeczytaj jeszcze raz ten artykuł, bo coś przeczuwam, że go nie czytałeś...
Jaki masz w tym interes, że dyskredytujesz spisek? Albo inaczej - czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że komuś zależy na tym, żebyś ośmieszał spisek?
Wiem o tym.
Warte podkreślenia u Marksa jest także to, że chociaż w swoim „Das Kapital”- występuje zdecydowanie przeciwko samym podstawom kapitalizmu, nie wspomina nigdy słowem o jego czołowych krzewicielach w tamtych czasach , czyli Rotschildach. Jak się przypuszcza wynika to z tego faktu ,że byli oni tajemnymi finansistami Iluminatów czy też rewolucji francuskiej. a później także mieli ogromny wpływ na system gospodarczy Stanów Zjednoczonych.
Nie nazywaj spisku teorią. NWO jest faktem, a co straszniejsze jawnym - nie słyszałeś przemówień Busha czy projektu utworzenia superpaństwa?
Zgadza się, ale zło jest brakiem dobra, a więc wynika z tego, iż musimy szerzyć więcej dobra, skoro na świecie jest tak źle.
Weź przestań trollować i nie uciekaj od polemiki...

A ja myśle, że Ty nie sprawdziłeś linku do pełnego przemówienia...pewnie wtedy byś zobaczył ze jest błędny.

Jaki mam cel naśmiewając sie ze spisków? Hmm może jestem częścią spisku? :)
 

DeletedUser

Guest
Zadziwiającą jest rzeczą, że akurat dziś tak na forum zawrzało :)
 

Wanat70

Wójt
Tylko, że w artykule był właśnie link - przeczytaj jeszcze raz ten artykuł, bo coś przeczuwam, że go nie czytałeś...
Jaki masz w tym interes, że dyskredytujesz spisek? Albo inaczej - czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że komuś zależy na tym, żebyś ośmieszał spisek?
Nie nazywaj spisku teorią. NWO jest faktem, a co straszniejsze jawnym - nie słyszałeś przemówień Busha czy projektu utworzenia superpaństwa?.
tak TVN mi kazał cie ośmieszać a Bush to zwykły pajac który nie wie gdzie są dzwi
 

Wanat70

Wójt
zakładam tajne stowarzyszenie tajnych graczy grających w warcaby i przejmiemy władze nad światem i wszyscy będą grać warcaby bu ha ha :) :)
 

DeletedUser

Guest
zakładam tajne stowarzyszenie tajnych graczy warcaby i przejmiemy władze nad światem i wszyscy będą grać warcaby bu ha ha :) :)
"Ten jest przestępcą, kto ucieka od polemiki" Solon
No cóż chyba jednak to lepsze niż bycie niepozytecznym idiota (nie obraz się) :)
Niestety, ja nie zaliczam się do grona "niepożytecznych idiotów". Ja walczę z tym zbrodniczym systemem jakim jest NWO. Zauważ co się dzieje na świecie (uchodźcy i tak dalej).
 

DeletedUser15227

Guest
"Ten jest przestępcą, kto ucieka od polemiki" Solon
Niestety, ja nie zaliczam się do grona "niepożytecznych idiotów". Ja walczę z tym zbrodniczym systemem jakim jest NWO. Zauważ co się dzieje na świecie (uchodźcy i tak dalej).

Skoro walczysz to może pochwalisz sie jakaś relacja z frontu walki.
Ps. Ciagle czekam na oryginał Twojego koronnego dowodu...
Ps2. Solon chyba żadnych teorii spiskowych nie tworzył...
 

DeletedUser15570

Guest
Niestety, ja nie zaliczam się do grona "niepożytecznych idiotów". Ja walczę z tym zbrodniczym systemem jakim jest NWO. Zauważ co się dzieje na świecie (uchodźcy i tak dalej).

Oho, kolega widze z komputerowej husarii, walka zza monitora na forach, Iluminaci drza ze strachu :)
 

Borisel

Hrabia
1. Jestem za aborcja w 2 przypadkach :
-kiedy doszło do gwałtu- Nie wiem czy przeciwnicy wiedzą ale naprawdę nie życzę "degeneratom moralnym" (przeciwnicy aborcji ) by byli w skórze młodej dziewczyny która padła ofiara gwałtu . Nie dość że ma zrypaną psychikę , to jeszcze nosi w sobie dziecko które nie jest owocem miłości (co na to degeneraci? - to sprzeczne z biblia).Owszem, zawsze może oddać dziecko do domu dziecka (i nie powinna być za to piętnowana ale znając nasz Ciemnogród pewnie zaczną ja zlinczować ) lub nawet go wychować - jej decyzja . A co robi państwo ? Chroni gwałciciela i obwinia dziewczyne...
-kiedy dojdzie do utraty życia lub zdrowia matki dziecka . Czyli jak na sali porodowej lekarz powie mi i żonie że może ona umrzeć to mam spojrzeć w oczy żonie -" Kochanie , musisz umrzeć - takie jest prawo boskie . Najwyżej znajdę dla dziecka nowa matke i będziemy szczęśliwi . " I patrzeć jak na moich oczach umiera ukochana osoba ,mimo że można było ja uratować? Mam nadzieje że degeneraci dostana taką szansę sie wykazać jak to religia jest ważniejsza i będa mieli więcej samozaparcia by patrzeć jak im na stole umiera zona . Powiem wprost - to jest najbardziej pop******* grupa ludzi na świecie - niech wezma cegłówkę lub kostka brukową i uderza w głowke ... Albo niech zajma sie swoimi sprawami i nie mieszają do tego innych ludzi którzy chca życ (lub mieć szanse na normalne zycie)
W innych przypadkach aborcja według mnie jest juz czystym lenistwem lub brakiem edukacji seksualnej .
2.Eutanazja - tylko za świadoma zgoda potrzebującego eutanazji . Jak ktoś powie że cierpienie jest częścią zycia to niech sobie taki degenerat weźmie jego cierpienie i niech sie nacieszy ile zrobi dla swojej chorej religii i wybujałego ego... W przypadku kiedy rodzice opiekuja sie np dzieckiem który jest roślinką to mam mieszane uczucie - jestem zdecydowanym zwolennikiem że każdy ma prawo do decydowania własnego życia ale co zrobić w przypadku kiedy ktoś jest nieświadomy otoczenia i taki pozostanie do końca życia? Nadal go traktować jako człowieka czy może pozwolić mu odejsc ? Bo jak umrą rodzice to kto nim się zaopiekuje ? Jeśli lekarz (lub komisja lekarska) wyda oświadczenie że ten człowiek nie ma szansy na odzyskanie świadomości to rodzice maja prawo do decydowania co zrobić dalej .
3.GMO - tu mam mieszane uczucie - z jednej strony chciałbym jeść żywność która zawiera brak lub minimalna ilosc chemii i nie martwic sie na przyszłość nowotworami , z drugiej strony jeśli dzieki temu można chronić rosliny przed szkodnikami , zbierać wieksze plony a także zasiać i zbierac nawet na terenach niesprzyjającym wzrostowi roslin to czemu nie? Kto wie - może wreszcie zostanie dzieki temu rozwiązany problem z głodem na świecie z powodu braku terenów pod uprawe roślin . Pozdrawiam
 

Wanat70

Wójt
ja wiąż czekam na prawdziwe dowody na depopulacje i na tą elitę ale to mają być dowody normalnych dzienikarzy a nie kolesi z paranoją
 

DeletedUser

Guest
Skoro walczysz to może pochwalisz sie jakaś relacja z frontu walki.
Walka trwa cały czas i wszędzie...
Ps2. Solon chyba żadnych teorii spiskowych nie tworzył...
Dlaczego wszystko co piszę oznaczasz "teorią spiskową", jaki masz w tym cel? Bo ośmieszanie jest dziecinnie proste...
ja wiąż czekam na prawdziwe dowody na depopulacje i na tą elitę ale to mają być dowody normalnych dzienikarzy a nie kolesi z paranoją
W dzisiejszych mediach tego nie znajdziesz - na pewno nie w tej papce medialnej. A tak po za tym dlaczego nazywasz kogoś (kogo osobiście nie znasz) paranoikiem? Masz w tym jakiś cel, albo lepiej pomyślałeś, że komuś może na tym zależeć, abyś na słowo "spisek" śmiał się?
oto dowód, że depilacja istnieje:
"Kto ucieka od polemiki, ten jest przestępcą" Solon
 

DeletedUser15570

Guest
Fajny cytat, a znasz jakieś inne, bo się powtarzasz? :)

Nikt tu nie ucieka od polemiki, bo nie ma od czego uciekać, linkujesz jakichś paranoików a my mamy udowadniać że kłamią, w Latającego Potwora Spaghetti też wierzysz? Wielu ludzi wierzy, osiągnął też status religii, może zbawieniem swiata nie jest Jezus tylko spaghetti? Może depopulacja odbedzie sie poprzez zjedzenie wybranych ludzi przez niego? :) Udowodnij mi ze go nie ma, bo jak nie to
"Kto ucieka od polemiki, ten jest przestępcą" Solon
jak lubisz cytowac.
 

DeletedUser15227

Guest
Walka trwa cały czas i wszędzie...
Dlaczego wszystko co piszę oznaczasz "teorią spiskową", jaki masz w tym cel? Bo ośmieszanie jest dziecinnie proste...
W dzisiejszych mediach tego nie znajdziesz - na pewno nie w tej papce medialnej. A tak po za tym dlaczego nazywasz kogoś (kogo osobiście nie znasz) paranoikiem? Masz w tym jakiś cel, albo lepiej pomyślałeś, że komuś może na tym zależeć, abyś na słowo "spisek" śmiał się?
"Kto ucieka od polemiki, ten jest przestępcą" Solon

Hmmm bardziej sie ośmiesza osoba która ma poglądy lub teorie na które nie potrafi przedstawić przekonywujących dowodów. Mało tego, twój koronny dowód, czyli przemówienie JFK jest jakimś wyciętym fragmentem, ktory może dotyczyć wszystkiego. Czy to iluminatorów, Żydów, masonów, czy spisku krwiożerczych gumisiow. Odsylasz nas do jakiś blogów, a nie potrafisz znaleźć oryginału przemówienia JFK, może dlatego że okazałoby sie ze przemówienie dotyczyło bardziej przyziemnej rzeczy jak działalnośći komunistów w Ameryce.
Jak mantrę cytujesz Solona, podczas gdy my prosimy o dowody.
 

DeletedUser

Guest
Dałem wystarczająco dużo dowodów. Każdy kto wnikliwie przypatruje się zmianom zachodzącym na świecie nie może mieć wątpliwości co do istnienia New World Order, które występuje zamiennie z nazwą globalizacji. Wydaje się to niby proste, ale to chytra sztuczka. Doprowadza to w finale do mętliku i każdy kto wcześniej zapoznał się z tym pojęciem ostatecznie kapituluje. Tym bardziej, że dla niektórych jest to "teoria spiskowa", którą należy wyśmiać i ostatecznie wdeptać w ziemie, dyskredytując tym samym osobę głoszącą taki pogląd. W świecie zbudowanym na kłamstwie nie ma to większego znaczenia. Osoby takie jak ja spotykają się z ostracyzmem i jest to naprawdę wygodne dla tych, którym zależy, aby tego tematu nie poruszać. Gawiedź jest podatna na sugestie, a już najbardziej na sugestie panów w garniturach, którym właśnie na tym zależy. Pod koniec chciałbym (jeszcze raz) podać link do strony na której są owe dowody (są tam linki) - http://www.koniec-swiata.org/nwo-nowy-porzadek-swiata-wszystko-o-nim-dowody/.

Drodzy waćpanowie kieruję do was pytanie - dlaczego nie chcecie poddać dyskusji tego tematu, co? Bo ja mam wrażenie, że bazujecie na telewizyjnej papce i jesteście w stanie rozważyć wszelkie możliwe możliwości, z wyjątkiem tej. Ja podchodzę krytycznie do swoich poglądów, ale wy panowie - tak ślepo wyznawać jakieś poglądy, bez żadnych wątpliwości, no wiecie co?
 

DeletedUser15227

Guest
Dałem wystarczająco dużo dowodów. Każdy kto wnikliwie przypatruje się zmianom zachodzącym na świecie nie może mieć wątpliwości co do istnienia New World Order, które występuje zamiennie z nazwą globalizacji. Wydaje się to niby proste, ale to chytra sztuczka. Doprowadza to w finale do mętliku i każdy kto wcześniej zapoznał się z tym pojęciem ostatecznie kapituluje. Tym bardziej, że dla niektórych jest to "teoria spiskowa", którą należy wyśmiać i ostatecznie wdeptać w ziemie, dyskredytując tym samym osobę głoszącą taki pogląd. W świecie zbudowanym na kłamstwie nie ma to większego znaczenia. Osoby takie jak ja spotykają się z ostracyzmem i jest to naprawdę wygodne dla tych, którym zależy, aby tego tematu nie poruszać. Gawiedź jest podatna na sugestie, a już najbardziej na sugestie panów w garniturach, którym właśnie na tym zależy. Pod koniec chciałbym (jeszcze raz) podać link do strony na której są owe dowody (są tam linki) - http://www.koniec-swiata.org/nwo-nowy-porzadek-swiata-wszystko-o-nim-dowody/.

Drodzy waćpanowie kieruję do was pytanie - dlaczego nie chcecie poddać dyskusji tego tematu, co? Bo ja mam wrażenie, że bazujecie na telewizyjnej papce i jesteście w stanie rozważyć wszelkie możliwe możliwości, z wyjątkiem tej. Ja podchodzę krytycznie do swoich poglądów, ale wy panowie - tak ślepo wyznawać jakieś poglądy, bez żadnych wątpliwości, no wiecie co?

Ty patrzysz krytycznie? Ty patrzysz przez pryzmat stron w stylu koniec świata, niedowiary, etc. Nie maja one nic wspólnego z rozumem i nauką... W necie znajdziesz pełno "dowodów" na istnienie Yeti, obcych z kosmosu, wyższości białej rasy, spisku masonów i Żydów. To że Ty dajesz wiarę takim "dowodom" nie oznacza ze kazdy ma to samo robić...niektórzy sa racjonalistami.

Edit

Gdzie w tym artykule sa przypisy, odwołania do dokumentów, świadków, gdzie sa źrodła. Ja po dwóch piwach napisze Ci lepszy artykuł, np o tym że @Chodzonce Zuo to syn szatana ktory jest zwiastunem Armagedonu. Naturalnie wkleję pare linków z wiki by ktoś uwierzył.
 

DeletedUser

Guest
Ty patrzysz krytycznie?
Patrzę krytycznie. Nie mieszam faktów z oparami absurdu i nazywam rzeczy po imieniu. Ja po prostu uważam, że światem rządzą najbogatsi i tyle - to jest fakt. Natomiast ty starasz się mnie zdyskredytować zarzucając mi brak jakichkolwiek dowodów, których na świecie jest w bród.
Ty patrzysz przez pryzmat stron w stylu koniec świata, niedowiary, etc.
Otóż właśnie koleżko nie patrzę, nie wyznaję wszystkich zamieszczonych tam poglądów. Wyznaję to co jest udokumentowanym faktem.
Nie maja one nic wspólnego z rozumem i nauką...
Rozum i nauka to dwa różne terminy, mające ze sobą taki związek jak Bóg z kościołem. Po drugie gdyby te poglądy nie miały nic wspólnego z nauką i rozumem to nie byłyby to już poglądy, a jedynie niedorzeczne bzdety. A spisek zawsze może być, ale nie musi...
W necie znajdziesz pełno "dowodów" na istnienie Yeti, obcych z kosmosu, wyższości białej rasy, spisku masonów i Żydów.
Ja bynajmniej je sprawdzam... Bo widzisz coś może istnieć, ale nie ma do tego przymusu. To już takie filozoficzne przemyślenia.
To że Ty dajesz wiarę takim "dowodom" nie oznacza ze każdy ma to samo robić...
Ale czy ja kogoś do tego przymuszam, otóż nie? A czy ty nie przymuszasz mnie do nie dawania wiary takim "dowodom", co?
Niektórzy są racjonalistami.
Oj, panie Kozietul. Cóż ma wspólnego racjonalizm z rozumem, taka sama maszynka do kontrolowania owieczek jak wszystkie "- izmy". Po za tym - racjonalista lepszy człowiek, czy co?
Ach, panie Kozietul. Ja rozumiem, że można czegoś nie trawić, ale żeby zaraz wrzucać wszystko do jednego wora? Okropne.
 

DeletedUser15227

Guest
Patrzę krytycznie. Nie mieszam faktów z oparami absurdu i nazywam rzeczy po imieniu. Ja po prostu uważam, że światem rządzą najbogatsi i tyle - to jest fakt. Natomiast ty starasz się mnie zdyskredytować zarzucając mi brak jakichkolwiek dowodów, których na świecie jest w bród.
Otóż właśnie koleżko nie patrzę, nie wyznaję wszystkich zamieszczonych tam poglądów. Wyznaję to co jest udokumentowanym faktem.
Rozum i nauka to dwa różne terminy, mające ze sobą taki związek jak Bóg z kościołem. Po drugie gdyby te poglądy nie miały nic wspólnego z nauką i rozumem to nie byłyby to już poglądy, a jedynie niedorzeczne bzdety. A spisek zawsze może być, ale nie musi...
Ja bynajmniej je sprawdzam... Bo widzisz coś może istnieć, ale nie ma do tego przymusu. To już takie filozoficzne przemyślenia.
Ale czy ja kogoś do tego przymuszam, otóż nie? A czy ty nie przymuszasz mnie do nie dawania wiary takim "dowodom", co?
Oj, panie Kozietul. Cóż ma wspólnego racjonalizm z rozumem, taka sama maszynka do kontrolowania owieczek jak wszystkie "- izmy". Po za tym - racjonalista lepszy człowiek, czy co?
Ach, panie Kozietul. Ja rozumiem, że można czegoś nie trawić, ale żeby zaraz wrzucać wszystko do jednego wora? Okropne.

Skoro rozum i nauka nie maja Twoim zdaniem nic ze sobą wspólnego...to o czym tu gadać.
 

DeletedUser15227

Guest
Rozum i nauka to dwa różne terminy, mające ze sobą taki związek jak Bóg z kościołem.
Cóż ma wspólnego racjonalizm z rozumem, taka sama maszynka do kontrolowania owieczek jak wszystkie "- izmy".

Bez rozumu nie ma nauki!

Racjonalizm zakłada użycie rozumu.

Ktoś tu ma problem z definicjami...

A tak z ciekawości, skoro Ty używasz rozumu to tez jesteś kontrolowany?
 
Do góry