Dyskusja o wersji 0.10.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser222

Guest
Odp: Odp.: Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Wszystko oki w momencie gdy wymieniamy mając dużą ilość mieszkańców, jednak np. gdy mamy stan 43 i chcemy wymienić Wille /87 miejsc/ na np. Dom Oszalowany /111 miejsc/ nie ma takiej możliwości..
Nie da się, bo w czasie trwania budowy nie dostarcza populacji ani stary ani nowy budynek. To tak jakbyś najpierw chciał wyburzyć willę (wprowadzając ujemny stan populacji), a dopiero potem po ukończeniu budowy oszalowanego dodać populację żeby wróciła na +...
 

DeletedUser5

Guest
Odp.: Dyskusja o wersji 0.10.1

@-marrszoo...spróbuj przeczytać post ze zrozumieniem...a potem zastanów się co napisać...wiem na czym polega różnica pomiędzy aktywacją a rejestracją...suport napisał o rejestracji po dzisiejszej aktualizacji a nie o aktywacji...
zaczyna mnie, już coraz mocniej irytować wasz sposób traktowania użytkowników waszej "beta"gry...
Czytam ze zrozumieniem. Sztuczka z rejestracja<->aktualizacja polega na tym, że diamenty dostanie każdy, kto dopiero po update aktywuje konto. Ja konto mam od początku polskiej wersji, wczoraj dopiero je aktywowałem i dostałem diamenty. Nie mogliśmy przewidzieć, że dojdzie do nieporozumienia w tej kwestii, dlatego przepraszamy za to :)


co do beta...dokładnie jest tym co napisałeś i czego nie napisałeś...w prototypie-beta,nie ma mowy o płaceniu za nie pieniędzy...
nie będę tłumaczył Ci zasad etyki biznesu,wspomnę tylko o zwykłej uczciwości i nazywania rzeczy tym czym są,a nie czym chcecie aby były.
Oto link do wiarygodnego źródła odnośnie znaczenia określenia "beta": http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_%C5%BCycia_programu - nie ma tam nic wspomniane o tym, czy taka wersja gry może być płatna czy nie. FoE jest grą darmową, płatne są jedynie dodatki, których nie ma przymusu zakupu.

Nie znam się na zasadach etyki biznesu (fakt), jednak na pewno wielokrotnie odczułem ją na własnym portfelu jako konsument - przepraszam, ale nie wierzę w to, że biznes ma jakiekolwiek skrupuły co do portfela klienta...


przestańcie tworzyć nową rzeczywistość...i litości z tym nie ujawnionym błędem ,przecież gra ma nadzór i co ...nie umieją tam liczyć,czytam tematy...zatem nie prawda.
Tak, gra ma nadzór, szczegóły opisywał Bryfft na forum.


nie odniosłeś się do jednej ważnej kwestii,co klient kupuje za realne pieniądze,skrócenie czasu budowy budynku czy też redukcję kosztów budowy...skrócenie czasu to żaden deal,problem w tym,że w oknie pisze redukcja kosztów,a dostałem skrócenie czasu.
Błąd już zgłoszony do poprawy.


sarkazm, tobie nie przystoi...im więcej nam wolno,tym mniej nam wypada .

a wypada odnieść się do sporej ilości pytań,jakie padły w postach napisanych po aktualizacji tudzież w waszym przypadku,bardzie pasuje napisać,kolejnej "potwory-zacji"-ponieważ ilość błędów jest potworna.
Oczywiście staramy się odpowiedzieć na wszystkie posty, ale Was są tysiące, nas nie więcej niż 5 osób. Prowadzimy normalne życie, więc nie zawsze możemy odpowiadać na każdy post w parę minut po napisaniu - jest to nie realne. Czasami trzeba poczekać na odpowiedź. Tu spory bałagan wprowadzają sami użytkownicy forum pisząc po X razy takie same posty i zakładając takie same tematy, które już były - wystarczy poczytać. A my musimy na każdy temat i post odpowiedzieć, nawet jeśli 5 minut temu odpowiedziałem na podobny post dokładnie tak samo...

na temat sposobu naliczania punktów nie ma w tym temacie nic napisane,oprócz masy pytań pozostawionych bez odpowiedzi...i jeszcze jedno,nigdzie nie ma napisane,że na łączenie sąsiedztw będziemy musieli czekać przez kolejne kilka dni...jest napisane zupełnie co innego i nawet nie próbuj zaprzeczać.
Nie znamy wzoru liczącego pkt, może kiedyś go poznamy. Wiemy tylko, że sposób ich naliczania został zmieniony z powodu błędnego naliczania.

Łączenie sąsiedztw: był na forum opis jak to będzie wyglądać, aktualizacja wprowadziła poprawkę, ale system łączenia zastępstw wystartuje w zaplanowanym dniu: poniedziałek o 3 w nocy.


Robinie z nas wariatów,to wychodzi wam dobrze i przy okazji w konia,tylko po co?...nie jesteście jedyni na rynku gier online,a tym co robicie...no cóż,jeszcze jedna aktualizacja/potworyzacja i zapominam o waszym bublu stulecia
Ale nikt nie robi z Was wariatów, co za pomysł!
Jednak szanujmy się nawzajem, bo inaczej dalsze dyskutowanie na jakikolwiek temat nie będzie miało sensu.
Trochę zrozumienia i cierpliwości również nie zaszkodzi.

=======
Ale mam inne pytanie: jak skasować wiadomość z aktywacja emaila!!! bo na email żaden kod mi nie przychodzi i caly czas wyskakuje mi to smieszne powiadomienie co jest strasznie irytujace :p
W tej wiadomości są 2 ikonki, jedna kieruje do panelu aktywacji, druga kasuje wiadomość. Jeśli nie działa, proszę się do nas zgłosić pisząc zgłoszenie do supportu.
Jeśli mail nie przychodzi to:
- albo został podany z błędem podczas rejestracji konta
- albo znajduje się w folderze SPAM na skrzynce
- albo wystąpił inny problem - tu również należy napisać zgłoszenie.

=========
Ponad pięć godzin temu,złożyłem re-wizytę u sąsiada,jeden z wojaków miał pięć czerwonych kresek-uzdrawianie powinno trwać 5x12 min,po ponad pięciu godzinach,uzdrawianie trwa w najlepsze...ręce opadają.
Problem ciągle jest w naprawie. Wielokrotnie o tym pisaliśmy na forum. Polecam przejrzeć dział "Błędy"

==========
Do tego już się przyzwyczaiłem, taniej a na pewno szybciej wychodzi uśmiercić wojaka niż go później leczyć. MOze ktoś mi odpowie na pytanie jak działa uzdrawianie
1. Czy najpierw są produkowane jednostki nowe a później leczone ?
2. Czy leczenie odbywa się równolegle do produkcji ?
3. Czy leczenie odbywa się równolegle w kilku jednostkach czy kązda jednostka po kolei ?

Myślę iż ten (wiel)błąd a może nie błąd jest warty poświęcenia uwagi w sposób szczególny.

Kolejny błąd ??
Budynki mieszkalne będą mogły być łatwo wymieniane, poprzez zbudowanie innego budynku mieszkalnego w miejscu już istniejącego. Koszty za stary budynek będą zwrócone tak, jak gdyby został sprzedany.

Wszystko oki w momencie gdy wymieniamy mając dużą ilość mieszkańców, jednak np. gdy mamy stan 43 i chcemy wymienić Wille /87 miejsc/ na np. Dom Oszalowany /111 miejsc/ nie ma takiej możliwości. Musimy najpierw zbudować go na wolnym polu a dopiero wyburzać stare budynki i w ich miejscu stawiac kolejne. Wszak chyba o to chodziło w tej zmianie by zwiększać ilość pop[ulacji bez zbytnich kombinacji.
Leczenie jednostek odbywa się niezależnie od szkolenia, każda jednostka leczy się równolegle z innymi. Na ten problem również odpowiadałem w dziale "Błędy". Problem jest z czasem (jak pisałem wyżej) co jest w trakcie wyjaśniania.

Budynki mieszkalne: logiczne jest, że muszą zostać spełnione takie same warunki jak poprzednio - jeśli nie mamy dość wolnych ludzi do zburzenia albo zasobów do zbudowania budynku, nie będzie można skorzystać z takiej możliwości.

========
Dlaczego gra nie chodzi w przegląndarce internet explorer przed aktualizacją chodziła :(
Chodzi, właśnie sprawdzałem. Problem na 99% leży po stronie Twojego komputera lub przeglądarki. Proszę w razie potrzeby zaktualizować przeglądarkę, wyczyścić jej cache i cookies albo spróbować zalogować się za pomocą innej przeglądarki.


===========
To doczytaj ważną frazę...w razie potrzeby,będą łączone ...to zmienia całkowicie kontekst zdania, co więcej, sugeruje,że chodzi o dodatkowe a nie pierwotne łączenia sąsiedztw które nastąpią w momencie aktualizacji...tu jeszcze jest kilka osób,które nie mają kłopotów z czytaniem i pamięcią oraz logiką.

forum zaczyna szwankować-dublując posty.
Znamy problem z forum, do czasu rozwiązania problemu proszę korzystać z przycisku "+ Odpowiedz w temacie" lub "Opcje zaawansowane" po rozpoczęciu pisania posta.

Fraza: "w razie potrzeby" oznacza, że jeśli jakieś kontynenty nie będą wymagały łączenia, bo np będzie na danym kontynencie 80 aktywnych graczy, to takie kontynenty nie zostaną łączone.



Na koniec: do Pana Semper Fidelis:
Proszę, oto rozbudowana odpowiedź na większość pytań i problemów poruszonych w tym temacie od czasu aktualizacji. Mam nadzieję, że jest Pan choć w 50% usatysfakcjonowany. Wracając do zarzutów, że nic nie robimy itp itd: czas pisania tego posta łącznie z czytaniem ze zrozumieniem postów użytkowników oraz szukaniem odpowiedzi (tak tak, komputera w głowie nie mam ;P) zajęło 55 minut. Teraz idę odpowiadać na zgłoszenia do supportu, co zajmie mój czas wolny do wieczora lub dłużej.

Miłego dnia wszystkim!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Dyskusja o wersji 0.10.1

Według mnie odpowiedź wyczerpująca i sensowna. Trochę tylko trąci konferencją naszych polityków jak coś schrzanią i próbują się tłumaczyć. Pomimo tego jeszcze raz dzięki za odpowiedź.
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Dyskusja o wersji 0.10.1

Jeśli ktoś stracił medale w wyniku problemu z turniejami, prosimy skontaktować się z supportem.

Co do 30 diamentów za aktywację maila - niektórzy użytkownicy nie otrzymali ich (albo otrzymali i zaraz zniknęły), bo już wcześniej aktywowali e-mail. Została wprowadzona szybka poprawka, dzięki której nie będzie już pojawiał się komunikat o aktywacji dla osób, które już jej dokonały.

W PvP można walczyć, jeżeli ktoś ma taką możliwość i chęć, lecz nie ma to większego sensu do poniedziałkowego poranku, gdy to ruszą nowe, "świeże" turnieje.

Łączenie sąsiedztw jest normalnie zaplanowane na noc niedziela/poniedziałek. Mamy nadzieję, że przebiegnie bez problemów.
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Odp.: Dyskusja o wersji 0.10.1

marrszoo...sporo napisałeś,ale niewiele na temat,dokładnie jak napisał mój "przedpiśca "-polityczny bełkot i pustosłowie...
nie traktujesz ludzi poważnie,zatem nie wymagaj poważnego traktowania.
Nikt,nie żąda od was natychmiastowych odpowiedzi...daruj sobie takie wstawki,wystarczy sprawdzić godziny wpisów,miałeś czas uderzyć ze mną w polemikę,nie znajdując czasu na odpowiedź dla wcześniejszych postów...kilka godzin,nie minut różnicy.
Użytkownicy są od tego aby robić bałagan,nikt nie jest doskonały,a wy powinniście troszkę posprzątać,jeśli nie wiesz jak to zrobić mogę Cię nauczyć,pracuję na takim silniku jak vb...od samego początku jego istnienia...6 może 7 lat prowadząc własne forum.
grepolis zarobiło na mnie wiele kasy,ta gra nie zasługuje na to... nie pisz o darmowej grze,tylko utrzymanie takiego forum to koszt rzędu 300$ rocznie...a co Wy nagle od św.Mikołaja jesteście?
Znam definicję z wiki i nie tylko...płatne dodatki!-chłopie przestań kpić,te "płatne dodatki"-mają gigantyczny wpływ na rywalizację dla grona próżnych egocentryków, są najlepiej punktowane i pozwalają na najlepsze wykorzystanie możliwych walorów,zaopatrzenie,monety,miejsce etc...i są okay w pełnowartościowym produkcie, ale nie w tym przypadku.
Dobra ja już napisałem wsio,wy i tak wiecie swoje...kończę też z tą pseudo grą,szkoda czasu i prądu...są inne gry,grepolis to też już historia,jak cała wasza firma dla mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Dyskusja o wersji 0.10.1

Semper Fidelis może i Ciebie rozumiem oraz całą tą Twoją frustrację. Lecz muszę coś odpowiedzieć, coś obiektywnego do Twojej wypowiedzi.
Zaczynając grę w FoE nie podpisywałeś "cyrografu", że będziesz grał do samego końca tej gry gry bądź swojego. Zalogowanie się było przeto dobrowolne. Teraz odpowiedź sobie czy przeczytałeś całe i ze zrozumieniem OWH? Sądzę, że jak 99,9% tego nie uczyniłeś. Zresztą ja też. Reasumując jak się nie podoba bo się nie loguj, nie graj, nie pisz.
A tak na marginesie, ja też mam za złe tego typu grą, że przy aktywnym doładowaniu i korzystaniu z Premium osiąga się najlepsze wyniki co przedkłada się wybitnie na rankingi. Osobny temat, o którym było już głosno to cena za diamenty. Lecz zawsze masz wybór czy kupisz Adiddasy czy Adibassy.*

* Przepraszam za kryptoreklamę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Sorki ze akurat tutaj pisze .ale grzebalem w opcjach (ustawieniach )wlasnych konta i wyskoczyla mi uproszczona jakas wersja pisania listow ze nawet niema opcji ustawien ,aby powrucic do poprzednich ustawien.Podejrzewam ze sa to ustawienia na stale to tez zgadzam sie na chwilowe usuniecie tego konta abym mogl powrucic do pelnych ustawien.Nadmieniam ze grzebalem przy tym poniewaz poraz kolejny niemoglem edytowac mojego zalozonego tematu "nabor do gildi Rycerze Humoru " prosze o kontakt poprzez e-mail bo tutaj niemam nawet opcji priv wiadomosci.zgory dziekuje.

>>>Fixed - Bryfft
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

jaa jestem 10+20+30 medali w plecy+nie moge walczyc., bo mi pvp nie dziala...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

jaa jestem 10+20+30 medali w plecy+nie moge walczyc., bo mi pvp nie dziala...

Nie tylko tobie. U mnie wygląda to podobnie. Pomimo iż toczę walki ( tylko 4 na moich kontynencie nie jest w gildii) to punktów jak nie ma tak nie było. tak samo sprawa wygląda z walkami w prowincjach. Ale niektórzy nabijają punkty ... o co kaman więc się pytam.
Po drugie jakoś nie nalicza się punktów zadowolenia. Jest quest o zdobyciu 600 punktów zadowolenia. Postawiłem więc kulturę i dekorację na mniej więcej 1000 pkt. I dalej quest jest otwarty. Od razu odpowiadam, że odświeżania i usuwania cookies nic nie daje.
 

DeletedUser5

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.

Błędy proszę zgłaszać do działu "Błędy"

Jeśli ktoś stracił medale w wyniku problemu z turniejami, prosimy skontaktować się z supportem.

Co do 30 diamentów za aktywację maila - niektórzy użytkownicy nie otrzymali ich (albo otrzymali i zaraz zniknęły), bo już wcześniej aktywowali e-mail. Została wprowadzona szybka poprawka, dzięki której nie będzie już pojawiał się komunikat o aktywacji dla osób, które już jej dokonały.

W PvP można walczyć, jeżeli ktoś ma taką możliwość i chęć, lecz nie ma to większego sensu do poniedziałkowego poranku, gdy to ruszą nowe, "świeże" turnieje.

Łączenie sąsiedztw jest normalnie zaplanowane na noc niedziela/poniedziałek. Mamy nadzieję, że przebiegnie bez problemów.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Sprawdza się to co pisałem dawno, dawno temu , czyli że ta gra jest pisana przez niedouków na kolanie a nie przez profesjonalnych programistów ,tak samo jak aktualizacje. I niech nikt z FoE Teamu nie odważy się zaprzeczać bo też wyjdzie na niedouka , i nie napisze kogo jeszcze .
Zasięgnąłem opini kolegów programistów PROFESJONALISTÓW - już o nich gdzieś pisałem - i wytłumaczyli mi że profesjonalna ekipa , przed wprowadzeniem jakiejkolwiek aktualizacji, sprawdza i naprawia wszystkie błędy jakie były do tej pory. Jeśli z jakiegoś powodu nie można tego zrobić nie wprowadza sie aktualizacji , ponieważ może to pociągnąć za sobą lawinę nowych błędów. Co tu ma miejsce. I nie jest ważne, że jak pisał Bryfft kod gry to 500 stron formatu jakiegoś tam, bo nie pamiętam. Przy takim projekcie jakim jest InnoGames nie pracują dwie czy trzy osoby tylko cały sztab ludzi - pomiedzy 30-50 programistów - i sprawdzić nawet 500 stron kodu zajmuje około dnia. I nie ważne że maja oni kilka gier pod sobą, bo nie na wszystkich w tym samym dniu przeprowadza się aktualizacje a praca przy grach wygląda w ten sposób - a przynajmniej powinna - że w tych dwóch czy wiecej dniach zajmujemy się -tą- grą w zależności od wykrytych błędów a za kilka dni nastepną itd. Tak że drogi Team FoE przestańcie wciskać nam głupoty. Jeśliby jednak okazało sie że w firmie InnoGames pracuje tylko trzech informatyków czy programistów to znaczy to że to jest - cenzura :D - a nie poważna firma.
I jeszcze jedno.Dlaczego do tej pory nie został naprawiony błąd wylogowywania podczas pisania posta , który jest z nami od samego początku ???!!!!
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.

Misiek napisał:
Sprawdza się to co pisałem dawno, dawno temu , czyli że ta gra jest pisana przez niedouków na kolanie a nie przez profesjonalnych programistów ,tak samo jak aktualizacje. I niech nikt z FoE Teamu nie odważy się zaprzeczać bo też wyjdzie na niedouka , i nie napisze kogo jeszcze .
:D Czyli "myśli jak ja, bo jak nie, to jesteś głupi" ;). Takim bzdurnym pseudodogmatom mówimy "nie" ;].

Co do reszty posta (tj. tej sensownej części) Miśka:
Drogi Miśku, po raz kolejny piszesz jakbyś wiedział cokolwiek o sposobie pracy w InnoGames (a nie wiesz nic, co wyraźnie widać z postów).
Twoja opinia mówiąca o tym, że gra jest rozwijana nieprofesjonalnie, zostanie przekazana osobom za to odpowiedzialnym jeszcze dzisiaj (o co osobiście zadbam), dziękujemy za nią. Również negatywne głosy konstruktywnej krytyki są dla nas cenne.
Proszę jednak uprzejmie o unikanie trollowania, bo karmnik dla trolii to może na 4chan jest, ale nie tutaj.
Dalsze komentarze nie związane bezpośrednio z aktualizacją (np. narzekanie na nieprofesjonalnych programistów, czy ogólnie na InnoGames) bardzo proszę kierować na PM do mnie, chętnie pogadam.
Co do kwestii wylogowania, to może ono następować jeżeli za długo jest się nieaktywnym na forum.

Pozdrawiam! :)
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

bryfft chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób są teraz naliczane punkty skoro mam sporo więcej budynków niż inny gracz a dzieli nas tylko 1k? Po aktualizacji spadłem bodajże ze 112 miejsca na prawie trzysetne......po porzedniej aktualizacji było tak samo. Przed aktualizacja dzieliło mnie ponad 3k od kolegi a teraz raptem 1k ?Budynków mam więcej oraz z nowszej epoki.........
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

A ja ponowie zapytanie o pewnego questa

Jest quest o zdobyciu 600 punktów zadowolenia. Postawiłem więc kulturę i dekorację na mniej więcej 1000 pkt. I dalej quest jest otwarty. Od razu odpowiadam, że odświeżania i usuwania cookies nic nie daje.

Licznik w zadaniu stoi jak ... za przeproszeniem mnichowi na widok Pameli Anderson , choć w okienku Gry ( z tą buźką ) jest aktualny.


>>>Poproszę do supportu - Bryfft
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.

Co do zmian punktowych: jak już gdzieś pisałem, zostały one przeliczone z powodu wcześniejszego ich nieprawidłowego liczenia (zasady liczenia właściwie się nie zmieniły - po prostu pkt. zostały teraz policzone poprawnie).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Można napisać różnie rzeczy o aktualce.... ale jedna mnie zwaliło z fotela ;-)

Nie wiedzieć czemu gra zaczęła mi tak pędzić że aż miło ;-D Wcześniej zbieranie produkcji to była kara, teraz to czysta przyjemność.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Błędy proszę zgłaszać do działu "Błędy"

Szanowny członku FoE Team proszę to jest odp. z działu błędy :

Dzieje się tak, ponieważ adres email został potwierdzony wcześniej, przez wprowadzeniem poprawki. Te 30 diamentów otrzymają te osoby, które nie potwierdzały emaila wcześniej.

Przykro mi, że tak się stało.
..................................................

Powiedzmy sobie w prosto ... w du... mogę sobie wsadzić takie zgłaszanie.

Może jesteście członkami InnoGames ale zespół FoE brak słów. Nie to co zespół z Westa :) ( Gra też z InnoGames) szybko i na temat od nich nigdy nie dostałem takiego infa :) a też były problemy z e-mailami. Ale cóż kij w to bo te 30 diamentów i tak nic nie da.
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp: Odp.: Odp:

Semper Fidelis może i Ciebie rozumiem oraz całą tą Twoją frustrację. Lecz muszę coś odpowiedzieć, coś obiektywnego do Twojej wypowiedzi.
Zaczynając grę w FoE nie podpisywałeś "cyrografu", że będziesz grał do samego końca tej gry gry bądź swojego. Zalogowanie się było przeto dobrowolne.
Tak, poniekąd masz rację jest tylko jedna sprawa nie o frustrację chodzi...

Teraz odpowiedź sobie czy przeczytałeś całe i ze zrozumieniem OWH? Sądzę, że jak 99,9% tego nie uczyniłeś.Zresztą ja też.
zoonk- czytałem,nawet te warunki forum,które są napisane brązową czcionką na brązowym tle...w dwóch różnych odcieniach...kasztan i colorado-czerwonybrąz,dla starych oczu,to cholerny kipisz...a dotyczą czego nie pisać na forum,chodzi o timowców i właściciela gry...od taka z góry cenzura w wolnym i demokratycznym świecie...

Reasumując jak się nie podoba bo się nie loguj, nie graj, nie pisz.
Do tego momentu,nawet twoja wypowiedź była znośna i logiczna,...wolny świat,pozwala mi narobienie wszystkiego co nie łamie prawa ...a takie teksty,to próba nakładania kagańca...w imię zasady pisać tak,ale tylko dobrze,cukier na plecy i miód na siedzenie = zagwarantowane uznanie dla trzymających główny przycisk(władzę)

A tak na marginesie, ja też mam za złe tego typu grą, że przy aktywnym doładowaniu i korzystaniu z Premium osiąga się najlepsze wyniki co przedkłada się wybitnie na rankingi. Osobny temat, o którym było już głosno to cena za diamenty. Lecz zawsze masz wybór czy kupisz Adiddasy czy Adibassy.*
Ja,nie mam nic przeciwko płaceniu za diamenty...cena,jest nie adekwatna do produktu.

Co do wylogowywania z forum...zaznaczcie kwadrat pamiętaj moje logowanie powinno pomóc,jeśli nie pomoże, to jest z forum poważniejszy błąd...ps.mój technik załatwia takie sprawy w dzień od zgłoszenia,lub sam robię takie tematy,jeśli mam czas.

Są kolejne błędy,których wcześniej nie było.
Logiczny -skrzynka wiadomości-zła kolejność wydarzeń,najpierw powinna być sprawa ataku na miasto,a potem grabienie
a jest odwrotnie
*gracz:xxx zaatakował twoje miasto
*gracz:xxx splądrował jeden z budynków

zawsze ostatnie zdarzenie,na skrzynkach pocztowych,oknach czatu,etc.,widnieje jako pierwsze,a tu jest odwrotnie...

I druga sprawa związana z sabotażem, w skrzynce wydarzeń,mamy informację, że był sabotaż,a w rzeczywistości nie było plądrowania-nie było, żadnego splądrowanego budynku,zatem informacja wprowadza gracza w błąd i dezorientację,ponieważ plądrowanie odbyło się,ale kilka godzin później.

Zastanawiam się jak następuje odzyskiwanie medali u graczy,którzy grali na trzech wieżach i nie prowadzili buchalterii z tym związanej,ponieważ wierzyli w profesjonalizm programistów i system gry?

ad*:aby jasne było...gracz:xxx to ta sama osoba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1573

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

witam, po aktualizacji wszystko zostało wykasowane, punkty z walk pvp, nic nie przybywa po zdobyciu terytorium. w rankingu spadłem o jakieś 30 oczek. co jest grane!?
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

witam, po aktualizacji wszystko zostało wykasowane, punkty z walk pvp, nic nie przybywa po zdobyciu terytorium. w rankingu spadłem o jakieś 30 oczek. co jest grane!?


przeczytaj temat od początku i bedziesz wiedział, następnie zweryfikuj to czego się dowiedziałeś i albo do suportu albo gramy dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

LOL

Jakie good job? toć to partactwo!
Jak atakuję gracza i wygrywam, to zamiast sabotażu mam np. support, albo to i to. Muszę poza tym kliknąć drugi raz, wtedy wyskakuje komunikat o błędzie i jest odświeżanie strony, potem-brak kasy z sabotażu, a w wiosce gracza powtórzyć go nie można... no, rzeczywiście się popisali....-.-
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Szanowny członku FoE Team proszę to jest odp. z działu błędy :

Dzieje się tak, ponieważ adres email został potwierdzony wcześniej, przez wprowadzeniem poprawki. Te 30 diamentów otrzymają te osoby, które nie potwierdzały emaila wcześniej.

Przykro mi, że tak się stało.
..................................................

Powiedzmy sobie w prosto ... w du... mogę sobie wsadzić takie zgłaszanie.

Może jesteście członkami InnoGames ale zespół FoE brak słów. Nie to co zespół z Westa :) ( Gra też z InnoGames) szybko i na temat od nich nigdy nie dostałem takiego infa :) a też były problemy z e-mailami. Ale cóż kij w to bo te 30 diamentów i tak nic nie da.

.... - zoonk- czytałem,nawet te warunki forum,które są napisane brązową czcionką na brązowym tle...w dwóch różnych odcieniach...kasztan i colorado-czerwonybrąz,dla starych oczu,to cholerny kipisz...a dotyczą czego nie pisać na forum,chodzi o timowców i właściciela gry...od taka z góry cenzura w wolnym i demokratycznym świecie...

Co do wylogowywania z forum...zaznaczcie kwadrat pamiętaj moje logowanie powinno pomóc,jeśli nie pomoże, to jest z forum poważniejszy błąd...ps.mój technik załatwia takie sprawy w dzień od zgłoszenia,lub sam robię takie tematy,jeśli mam czas.... -

LOL

Jakie good job? toć to partactwo!
Jak atakuję gracza i wygrywam, to zamiast sabotażu mam np. support, albo to i to. Muszę poza tym kliknąć drugi raz, wtedy wyskakuje komunikat o błędzie i jest odświeżanie strony, potem-brak kasy z sabotażu, a w wiosce gracza powtórzyć go nie można... no, rzeczywiście się popisali....-.-


Z tym nie pisaniem o team-owcach i właścicielu/ach niekorzystnych postów to przegięcie na maksa. Jesteśmy wolni, możemy pisać wszystko ,ale tylko w superlatywach wszystko inne to troling , sroling i inny pierdoling. To świadczy o nich , że z góry wiedzieli że to co robią to bubel i że ludzie bedą psioczyć , wiec się zabezpieczyli żeby bezkarnie i z ,, czystym '' sumieniem kasować niepochlebne posty. PROSTACTWO,CHAMSTWO i DROBNOMIESZCZAŃSTWO :D:D.
Ja jestem tylko w szoku że młodzi, wykształceni ludzie - chodzi mi o FoE Team - a przynajmniej uważający się za takich godzą sie na to.
Nie jest Wam wstyd że forumowicze ,,plują Wam w oczy'' a Wy mówicie że deszcz pada. Mam nadzieję że znacie to przysłowie i wiecie jaki ma sens.
Mam też nadzieję że zanim ten post zostanie usuniety a ja zbanowany ,bo przecież odważyłem się - już nie pierwszy raz zresztą - napisać prawdę o FoE Teamie, programistach i ich ..profesjonaliźmie'' , ktoś go jednak przeczyta a członkowie FoE Teamu w końcu zastanowią się nad swoją postawą. Choćby moralną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

Po akualizacji straciłem 25 diamentów i na targu po wymianie nie otrzymałem zapłaty. A tak to jest wszystko ok.
 

DeletedUser1201

Guest
Odp: Dyskusja o wersji 0.10.1

co z tymi wieżami PVP wygrywaj bitwy jednostkami rozkwit średniowiecza walczę i walcze i wyalczyć nie moge choć walczyłem pełnym składem jednostek rozkwit średniowiecza
dodam ze nie ma mnie na wykazie pvp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry