Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

piotresz

Hrabia
Na Becie pojawiły się nowe butelki z dopalaczami ataku i obrony.
Zobaczcie jaką mają cenę u Handlarza :o
Nastąpiła kolejna dewaluacja, ceny u Handlarza były tak wysokie, że prawie nikt nic nie kupował więc chyba doszli do wniosku że trzeba dać graczom trochę gotówki. Bez sensu

ceny.png
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
e tam bug... bitelka +1000 robi wieksze wrazenie o.O

chyna narazie pozostaje sie wstrzymac ze sprzedaza czegokolwiek? jak myslicie?
 

piotresz

Hrabia
Skorygowali i to w trakcie handlu :mad:
To nie było za bardzo uczciwe zagranie bo jeśli wystawiłem u handlarza towar za worek monet i gemsów a finalnie dostałem drobniaki
Teraz ceny są niziutkie
ceny 3.png
 

koordi

Wójt
Skoro wiadomo, że to był bug to nie kumam bulwersa? Zgodnie z regulaminem mógłbyś dostać bana, skoro wykorzystujesz błędy gry w celu osiągnięcia własnych korzyści. Ciesz się, że nie banują i biorą na klatę.
 

piotresz

Hrabia
A skąd mam wiedzieć, że to bug?
Pojawiły się nowe butelki więc cena mogła być adekwatna do ich wartości.
A co do zbulwersowania- wrzucenie towaru do handlarza to jak zawarcie umowy handlowej kupna- sprzedaży.
I w środku transakcji kupiec mówi: nie, sprzedam ci za drobne.
Więc kto tu jest nieuczciwy? Kupiec po prostu powinien anulować transakcję a nie finalizować za grosze.
W tym momencie to mogę się poczuć oszukany bo straciłem butlę z premią 1000 %
 
Ostatnia edycja:
A skąd mam wiedzieć, że to bug?
Pojawiły się nowe butelki więc cena mogła być adekwatna do ich wartości.
A co do zbulwersowania- wrzucenie towaru do handlarza to jak zawarcie umowy handlowej kupna- sprzedaży.
I w środku transakcji kupiec mówi: nie, sprzedam ci za drobne.
Więc kto tu jest nieuczciwy? Kupiec po prostu powinien anulować transakcję a nie finalizować za grosze.
W tym momencie to mogę się poczuć oszukany bo straciłem butlę z premią 1000 %
Ale pamiętasz, że to tylko gra? Na dodatek podstawowym założeniem serwera beta jest testowanie nowości i wyłapywanie błędów
 

deliryk

Wicehrabia
nikt cie nie straszy, koordi nie jest z obslugi gry, po prostu opisal co sie dzieje, jak wykorzystujesz bledy

a skoro czujesz sie stratny to standardowo napisz do obslugi i popros o wycofanie transakcji mowiac ze sprzedalbys tylko za ta dobra cene
 
Ostatnia edycja:

koordi

Wójt
A skąd mam wiedzieć, że to bug?
Pojawiły się nowe butelki więc cena mogła być adekwatna do ich wartości.
A co do zbulwersowania- wrzucenie towaru do handlarza to jak zawarcie umowy handlowej kupna- sprzedaży.
I w środku transakcji kupiec mówi: nie, sprzedam ci za drobne.
Więc kto tu jest nieuczciwy? Kupiec po prostu powinien anulować transakcję a nie finalizować za grosze.
W tym momencie to mogę się poczuć oszukany bo straciłem butlę z premią 1000 %
Zyleta napisał że to prawdopodobnie bug. Z zasady bym anulował transakcje sam.

Jakby obsługa anulowała ci transakcje to byś robił aferkę, że zrobiliby to za ciebie. Po prostu napisz do supportu.

I tak jak piszą wyżej, beta serwer, są błędy, nawet w nagrodach eventowych. Grając tam musisz zdawać sobie sprawę, że testują pewne rozwiązania
 

Don Flamingo

Baronet
Fajna ta ankieta od Inno, tylko brakuje mi 1 opcji do wyboru. Czegoś na co czekam od wielu lat na wersji komputerowej - możliwość zoom outu (oddalenia, czy po prostu zmniejszenia mapy na GPC)
Wtedy łatwiej kontrolowac sektory na GPC.
Bo obecnie jak zmniejszam mapę ctrl + rolka w dół, to okienka robią się tak małe że nie da się w nie trafić myszką xD
na telefonach mozna zmniejszac i powiększać mapę, bez redukcji wielkości okienek, nie wiem czemu nie można wdrożyć tego samego na wersje komputerową :(
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Nowości w Najazdach:
Na Becie od jutra mają być dostępne rozszerzenia terenu w głównym mieście za medale kwantowe.
I druga nowość, którą kilku graczy wnioskowało czyli znacznik gotowej produkcji lub pełnego paska aktywności na budynku NK


I druga nowość -odmiana Rywala:

Ta nowa wersja Rywala, z tymi nagrodami, to zestawy "do handlarza"?;)
 
To nie nowość.
 

Don Flamingo

Baronet
patrząc na cenę rozszerzeń za medale kwantowe, przeczuwam znaczny odpływ chętnych do płacenia za golden passa w nastepnej edycji najazdów
sam zastanawiam się czy będę jeszcze sie w to bawił. Jak dotąd przetopiłem trochę diaxów na medale kwantowe, ale patrząc na ten ich chory cennik rozszerzeń za medale, stwierdzam, że prędzej uzbieram sobie 3k diaxów na 1 rozszerzenie z GPC niż te miliony medali z kilku edycji NK :p
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
chory cennik rozszerzeń
bo przecież powinno być tak by to zdobyć w miesiąc nie? xD

ja pierdziele, wszystko na już już, a potem po pół roku nudna gra i ide do następnej.

Ta gra uczy cierpliwości i grindu. Na tym ona od zawsze polegała, polega i będzie polegać.

Nazbyt ułatwianie zdobywania rzeczy psuje gre i sprawia, że ich totalnie nie doceniasz.

Nie bez powodu średnio 3/4 diaxujących na potęgę na starcie gry odchodzi po półroku-roku bo im się po prostu nudzi bo wszystko mają ot tak.
 

Don Flamingo

Baronet
Panie ale ja nie będę czekał kilku lat na parę nędznych rozszerzeń, nie mam całego życia, za kilka miesięcy przyjdzie jakiś zawał albo jaki udar i szanse na zdobycie rozszerzen przepadną na zawsze ;)
Cennik jest chory, podtrzymuję swoje zdanie.
Nie będę wykupywał kolejnego golden passa, jak możesz to przekaż info władcom z Niemiec, @Zyleta1991
Kilka osób z ktorymi działam na najazdach, również planuje odstąpić od kupna.
Albo ustalicie normalny cennik za rozszerzenia. Albo stracicie klientów.

Grzechu - z całym szacunkiem, ale dla mnie i innych osob cisnących na najazdach, ten cennik to jest jawne nabijanie ludzi na wydawanie kabzy.
Cierpliwości mi nie brakuje, uwierz :)
Jak płacę to wymagam poważnego traktowania. Nie będę udawał, że pada deszcz, podczas gdy Niemcy plują mi na łeb, nie jestem Tobą Grzechu xD
Pierwsze 2 rozszerzenia wykupisz, a reszta? Osiwiejesz, a ich nie zdobędziesz :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry