Mini wyzwania

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Rival.png

Witaj adwersarzu!

Stop! Przed tobą stoi szanowany baron Alaryk Ironsoul, władca tych ziem i pan wszystkiego, co badasz. Czy odważysz się udowodnić swoją wartość? Odzyskaj święty artefakt. Wątpię, czy wam się powiedzie. Ruszajcie!


Czy szczęście Ci sprzyja? Moje wyzwania już na Ciebie czekają. Jeśli jakimś cudem uda Ci się je wypełnić, otrzymasz sowitą nagrodę. Ukończenie zadań to nie kaszka z mleczkiem.
Pozostało niewiele czasu, nigdy mnie nie pokonasz! Dziś zaznaczę tylko swoją obecność, ale nie martw się, powrócę! Tym razem skupię się na Wyprawach Gildyjnych przez niezwykłe 2 dni!


Słyszycie ten śmiech? To ja, rozbawiony twoimi daremnymi próbami.

Twój
Baron Alaric Ironsoul



Drodzy Gracze Forge of Empires,

Dziś przedstawiamy nową funkcjonalność: Mini Wyzwania!

Jeśli szukacie ekscytującego wyzwania w grze, jest to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć dodatkowe nagrody. Baron Alaric Ironsoul będzie Waszym rywalem, dostarczającym zadań, które musicie rozwiązać w dość krótkim czasie od 2 do 3 dni. W miarę postępów i pomyślnego wykonywania zadań zostaniecie odpowiednio nagrodzeni. Im więcej zadań wykonacie, tym lepsze otrzymacie nagrody. Ale uważajcie, wyzwania będą stawały się coraz trudniejsze w miarę postępów.

image-2023-11-14_13-16-19.png


Te mini wyzwania będą dostępne nie tylko pomiędzy eventami, ale także w ich trakcie. Podczas następnego eventu również wypatrujcie nadchodzących wyzwań!

Chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego ekscytującego dodatku tutaj - klik.

Dziękujemy za Wasze komentarze i powodzenia w rozwiązywaniu Mini Wyzwań!

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Drodzy Gracze Forge of Empires,

wystąpił błąd podczas aktywacji planowanych w tym tygodniu mini-wyzwań. Z tego powodu przesunęliśmy uruchomienie pierwszego z nich o tydzień.

Pierwsze wyzwanie rozpocznie się 28 listopada w dniu rozpoczęcia Wypraw Gildyjnych o 8:30 i potrwa do 30 listopada.

Przepraszamy za niedogodności związane z tym błędem i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić z wyzwaniami Barona Alarica Ironsoula w następnym tygodniu.

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Do góry