życie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13232
  • Data rozpoczęcia

chcecie tak


  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13232

Guest
mam pomysł żeby jednostki które atakujesz w prowincjach mamy kontyntentalnej miały takie same hp iak podczasz poprzedniego przegranego ataku to by cos poprawwiło by w zdobywaniu prwinci w krótszym czasie
 

DeletedUser3876

Guest
mam pomysł żeby jednostki które atakujesz w prowincjach mamy kontyntentalnej miały takie same hp iak podczasz poprzedniego przegranego ataku to by cos poprawwiło by w zdobywaniu prwinci w krótszym czasie

Czyli że jak? Atakujesz armię, powalasz dwie jednostki, następnie wchodząc walczysz z armią pozbawioną już 2 jednostek? Wybacz, ale "no no no" .
 

DeletedUser4428

Guest
Ciekawie walczyło by się czppionami - atakujesz 7 jednostkami, a 8 uciekasz ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Myślę, że takie pomysły zgłaszają gracze, którzy nie mogą sobie poradzić z przejmowaniem sektorów / prowincji. Co do pomysłu to jestem na NIE.
 

Mikekun

Książę
W takim typu wypadku jestem zarówno na tak jak i na nie. Bowiem też spotykam sektory które ciężko mi jest je przejąć atakując tylko i wyłącznie ciężką piechotą, a które mają w składzie mieszane jednostki. Dlatego też uważam, iż gra powinna po pierwszej fali ataku na taki typowy sektor przynajmniej jedną losową jednostkę zabrać. Aby wcześniejsza walka przyniosła nam mimo to jakieś plusy, a nie tylko wyłożenie się jednostek.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser4428

Guest
W takim typu wypadku jestem zarówno na tak jak i na nie. Bowiem też spotykam sektory które ciężko mi jest je przejąć atakując tylko i wyłącznie ciężką piechotą a które mają w składzie mieszane jednostki. Dlatego też uważam iż gra powinna po pierwszej fali ataku na taki typowy sektor przynajmniej jedną losową jednostkę zabrać. Aby wcześniejsza walka przyniosła nam mimo to jakieś plusy a nie tylko wyłożenie się jednostek.

pozdrawiam Mikekun

Właśnie po to jest możliwość negocjacji.
 

DeletedUser13199

Guest
Nie, bo będzie za łatwo. Jeśli masz trudności z podbiciem prowincji to przeprowadź zwiady przed atakiem, stawiaj perły zwiększające atak albo jak przedmówca zasugerował, wynegocjuj prowincję. W ostateczności możesz próbować podbić badania i atakować jednostkami z wyższej ery (teoretycznie się da...).

Bowiem też spotykam sektory które ciężko mi jest je przejąć atakując tylko i wyłącznie ciężką piechotą
o.O Szacunek... ja się bawię w dopasowywanie jednostek którymi chcę atakować w zależności od tego jaka jest wystawiona obrona. Dałeś mi teraz do myślenia.
 

DeletedUser4259

Guest
oczywiście ten pomysł to jakiś żart?

btw: a "taktyka" gracza (hmmm... gracza...) 'pozdrawiam Mikekun' dosłownie mnie rozbroiła :haha:

gdyby ktoś nie zrozumiał: jestem i zawsze będę na NIE

pozdrawiam
riki
 

DeletedUser8

Guest
Pomysł nie przejdzie, z powodów podanych wyżej przez Graczy. Dziękujemy. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry