[Perły Architektury] Zwrotna informacja po zamknięciu perły innego gracza

Pad re

Szlachcic zagrodowy
Zwracana informacja o zamknięciu perły przez innego gracza u którego się inwestowało PR zawiera mały ekran z planami oraz informację na temat zwrotu czyli ile medali oraz ile PR otrzymuje gracz po zamknięciu poziomu. Na tym ekranie informującym jest miejsce i wnioskuję o dodanie pola ile wynosiła inwestycja własna.
Przydatna informacja dla porównania w przypadku zarobkowania u sąsiadów, dla przejrzystej kontroli czy ktoś nie przebił i nie wypadła strata. W obecnej sytuacji trzeba szukać perły tego gracza i sprawdzać jaka była inwestycja własna.
 

chemik12

Wicehrabia
Bez sensu. Skoro wbijasz na zarobek to robisz tak by cie nikt inny nie przebil. A jesli pomagasz to juz rola właściciela by tego przypilnował. W razie wpadki powinien ci zwrócić podniesiona stratę- chyba że się umowicie inaczej.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A jesli pomagasz to juz rola właściciela by tego przypilnował. W razie wpadki powinien ci zwrócić podniesiona stratę- chyba że się umowicie inaczej.
Myślę, że intencją pomysłodawcy było szybkie sprawdzenie, czy właściciel wywiązał się ze swojego zobowiązania. :)
Nie jestem pewna, ale już chyba gdzieś widziałam taką propozycję, jednak "szukajka" nie doprowadziła mnie do celu. Tak, czy inaczej, przydałaby się ankieta, bo nie ma gdzie zagłosować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry