Zwrot 100% wkładu w trakcie budowy budynku

  • Rozpoczynający wątek nexter
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za zwrotem 100% przy anulowaniu nieukończonych budowli?

  • tak, anulowanie nie powinno kosztować 90%

    Głosy: 5 62,5%
  • nie - niech zostanie jak jest (czyli zwrot tylko 10%)

    Głosy: 3 37,5%
  • nie mam zdania lub wszystko jedno

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł prosty:

aby była możliwość anulowania niedokończonej budowli bez ponoszenia strat. Obecnie zwracają ok. 10% (tak jak w przypadku budynków ukończonych). Według mnie 10% zwrotu to trochę nie fair w przypadku, gdy się nie ukończyło i nie korzystało z danego budynku. proponuję by to zmienić. nieukończony a ukończony budynek to jednak nie to samo. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4682

Guest
Na NIE.Czemu ? Bo by było za łatwo. By ludzie co chwile zmieniali produkcje itd. Zgodził bym się na 90% zwrotu z ścieżek :)
 

DeletedUser

Guest
Na NIE.Czemu ? Bo by było za łatwo. By ludzie co chwile zmieniali produkcje itd.
HubertSHM: zmieniali? pamiętaj, że tu chodzi o budynki, które są w trakcie budowy, a nie ukończone, z których się korzystało. więc jak ktoś by zmieniał, to chyba tylko po to, by patrzeć, jak mu się budynek buduje :D
 

DeletedUser4682

Guest
Aaa... To źle przeczytałem ;x To bynajmniej 75% dać :) Bo może komuś się ***... i nie to postawi :)
 

DeletedUser3220

Guest
Wtedy zadania typu "zbuduj budynek" miałyby mniej sensu. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Większość graczy po prostu stawia budynek, co od razu jest zaliczane w misji, a potem od razu go sprzedaje.
 

DeletedUser

Guest
racja, ashantess. ale to wina misji, których zaliczenie powinno nastąpić po ukończeniu budowy danego budynku, a nie gdy się zacznie budować.... no trudno szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry