[Inne] zwiekszenie limitu znajmych + Propozycja

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

czy sie ze mnazgadzasz>

  • Tak

    Głosy: 5 55,6%
  • Tak ale (wyjaśnieenie w poście)

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie (dlaczego?)

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser

Guest
a wiec tak :)
jako aktywny gracz 140 osob w znajomych to dla mnie za malo.

juz tlumacze
moje "sasiedztwo" dla mnie jest martwe - malo kto co wystawia mlo kto wogule robi cokolwiek - moze ze 5 osob max wiec dla mnie oprocz wspierania sasiadow nie ma z tegozadnego innego bonusu.

gildia 80 osob i jest bajer

znajomi, tutaj uwazam ze 140 osob to za malo, limit mozliwych do wyslania zaproszen powinien wynosic 100 osob i w przeciwienstwie do obecnego systemu powinien wygladac inaczej

obecnie gdy nasi znajomi dobija do 80 przestajemy miec mozliwosc wysylania zaproszen (nawet jesli wyslalismy ich 50, a otrzymalismy 30 )
moj system powinien liczyc ilosc wyslanych i przyjetych zaproszen i jakpisalem wczesniej - ten limit powinien wynosic 100 osob

druga czesc - zaproszenia ktore mozemy przyjmowac - powinien wyniesc takze 100 osob.

Dodatkowo powinien istniec system "przyjacielski" w ktorym gracze majacy siebie w znajomych otrzymywaliby wzajemy bonus za coraz to dluzsza "przyjazn"
 

DeletedUser

Guest
bonus lojalnosciowy

to tylko przyklad
ale np 2 osoby sa znajomymi przez 2 dni - wsparcie dziala normalnie
ale np jesli 2 osoby sa znajomymi od 1 roku, 2ch lat itd i ani razu nikt nikogo nie usunol to dostaja jakis bonus, np 1000 złota za wzajemna motywke, albo wieksza szansa na plan jaksie nawzajem klikaja,.... albo jakas inna wartosciowy bonus
 

DeletedUser13530

Guest
Bonus lojalnościowy to jest to ale raczej w takiej postaci, gdzie za każdą kolejną motywkę z rzędu dostaniemy dodatkowe złoto
gdzie do każdego następnego bonusu przypisze się np.dwukrotną liczbę złota, a liczba potrzebnych motywek na zwiększenie bonusu byłaby kwadratem poprzedniego:
2 pierwsze motywki - 20 złota
3-6 motywka - 40 złota
7-22 - 80 złota
itd.
A co do liczby znajomych, myślę, że 140 to wystarczająca liczba, jedynie żebyśmy mogli zaprosić więcej niż 80 osób i tu się zgodzę z autorem, że 100 byłoby idealnie
 
Do góry